bugün

entry'ler (3161)

ananın bacının karının söylediği unutulmaz sözler

bizi ilgilendirmeyen sözlerdir.

termostan gelen korkunç sesler

penguen marka yıllanmış termostan gelen dehşet veren seslerdir.

chesterfield içen 81 yaşındaki kız kanka

bünyesini bütçesini sağlığını düşünen kızdır. içiyorsa da hafif içiyor.

serdar ortaç ın parasının bitmesi

gündeme bomba gibi düşen olay.

letgodaki 50 verimciler

ikinci el ürüne sıfırından pahalı fiyat koyan çakallarla çarpışan kahramanlardır.

bir keresinde pahalı bulduğum samsung s3 mini ilanına 50 verim 50 verim 50 verim diye paragraflarca yazmıştım. “başkasına ver o 50 yi gelsin ananı siksin.” diye yanıt verip engelledi eleman beni.

dizinizde uyutun beni güzel kızlar

bir erol aşkın güneşi klasiği.

81 yaşındaki kız kankanın telefonu kapatıp uyuması

gece gece ağız bozdurur.

81 yaşındaki kız kankanın telefonu kapatıp uyuması

büyük düşüncesizlik lan. kendini ağırdan satıyor güya.

iç çamaşırı ütülemek

poşet ütüleyenleri görmüş bir ülke için ilginç olmasa gerek.

sumsuğu godummu zınılatmak

Bir de zumzuk vardır.

öptüm bay gömdüm say diyen tip

büyük olasılıkla bir daha görüşmeyeceğim tiptir, uyuz eder.

geldik yoktunuz

görsel

n11 com

arayüzü ilginç site. sanki n11 sitesinin çakmasıymış gibi. normalinin bu olduğu öğrenince şaşırdım bayağı.

birine karşı soğumak

günlük rutinim.

yurtiçi kargo

kargo takibi yapılamayan kargo şirketi. şöyle ki trendyol üzerinden yaptığım alışveriş sonucu kargomu beklemeye koyuldum. yurtiçi kargonun kargo takip sitesine girdiğimde kullanıcı adı ve şifre istedi. lan ben ne yazayım buraya diye düşünürken bir hafta kadar bekledikten sonra bu işte bir bir iş var deyip yurtiçi kargoyu aradım. kargo gelmiş, bana ulaşamamış güya ve ilçedeki şubeye geri gitmiş. kargo takibini yapamadığımı, kargo takip bölümünün kullanıcı adı ve şifre istediğini 3 kez söylememe karşın anlamayan müşteri temsilcisi bana “siz bizim sözleşmeli üyemiz misiniz?” diye sordu. bilmem, o ne ki, yenir mi içilir mi?

kargo takibi yapılabilmesi gereken yurtiçinin sitesi beni kargo ulaşmadığı için sözleşmeli üyelerin girdiği siteye yönlendirmiş bunu anladım sonunda. böyle saçma rezil bir firma.

aras kargo

aldığım 600 tl lik saç maşasını, kapımı çalmak, yine de ulaşamadıysa telefonumu aramak yerine hiç de hazetmediğim esnafa bırakıp bilgilendirme zahmetine girmeyen kargo firması.

bir kızı güzel gösteren detaylar

herkes hippiciymiş demek ki dedirten entrylerle karşılaştığım başlık.

sikerim böyle telefonu deyip iphone u satmak

ios kullanışsızlığından ve “ ulan hafıza kartı takılamayan telefon mu olur?” serzenişleri sonrası kendinize yapacağınız en büyük iyiliktir. iphone 6 s den söz ediyorum.

edit: 16gb telefonun 10gb kadarı sistem dosyası. bir de utanmadan dış güçlerce bildirim geliyor ios güncellemesi diye. bir de güncellersem 25mb htc chacha gibi kullanacağım büyük olasılıkla.

ilgilenen varsa denk bir android telefonla takas olur. letgo da pay2win olmuş bari sözlüğü yeşertelim.

sürekli eksi veren tip

Ampulcüdür.

götten ter akarken çay iç hararet alır diyen tip

bir dene bak önyargılı olma, alır alır.