1. 1.
  zengin yahudi hayranı topluluk. lüks arabalarda gezerler.
  21 -21 ... george vv bush
 2. 2.
  binlerce yıldır varolan türkçe'de duvarcı ustası anlamına gelen topluluk..ilk olarak duvarcı ustalarının bilgi birikimlerini çıraklarına anlatabilmeleri amacıyla kurulmuştur..dünyadaki büyük yapısal eserlerin çoğu* bu topluluğa mensup kişiler tarafından* yapılmıştır*..Mevcudiyetleri boyunca birçok tarihsel olayda başrol oynamışlardır*..Birçok teknolojik gelişmeye önayak olmuşlardır..Sanılanın aksine aksiyon değil fikir gurubudurlar..içlerine kapanık olmalarından ötürü birçok çevre tarafından yanlış tanınırlar ve tanıtılırlar..3 semavi dine de eşit önem verirler,ateistleri hiçbir locada aralarına almazlar..Loca adını verdikleri yerlerde toplanırlar..Bilen bilmeyen konuştuğu için siyonist olarak suçlanırlar halbuki böle bir amaçları yoktur..Belli bir maddi olanağı olmayan insanlar ekmek kavgasından bu tarz oluşumlara vakit bulamadığı için üyelerinin hemen hemen tamamı zengindir ve bu yüzden de zengin kulübü olarak yanlış bir algılanışları vardır..
  40 -14 ... thoth
 3. 3.
  ing. duvar ustasi. turkcede mason denildiginde, asil itibariyle hur ve kendini kabul ettirmis masonlar locasinin isminde gecen mason anlasilir.
  hatta (bkz: hur ve kendini kabul ettirmis masonlar)
  4 -1 ... child
 4. 4.
  (bkz: fason)
  9 -5 ... selmagezinir
 5. 5.
  topraklarımızı kendi vaadedilmiş toprakları olarak gören yahudi veya israil yalakası insanlara verilen isimdir. genelde iş bağlantısı için bu derneklere üye olunur. topraklarımıza göz diken insanları maddi manevi destekleyenin hakkı divanı harp te yargılayıp asılmaktır. ama nerde o yürek.
  8 -20 ... palta
 6. 6.
  Kurtlar vadisi nde ilk olarak gördüğüm enteresan topluluk.*
  6 -6 ... probus
 7. 7.
  LOCALARI ATATURK TARAFINDAN KAPTILMIŞTIR VE ACILMAMASI EMREDiLMiŞTiR.PEKi SUAN NEDEN ACIK NASIL ACIK KiM AÇTI CEVAP VERiN DEDiiNiZDE YETKiLiLERDEN CEVAP ALAMAYACAINIZ BiR TOPLULUK
  19 -4 ... işletmen
 8. 8.
  locaları ataturk tarafından kapatılan ezoterik örgüt.
  "ulan koca ataturk kapatmış, ne diye yeniden açtınız!" gibi serzenişler çokça duyulur. bu gibi düşüncelere katılmamak elde değildir ama bu kadarla kalmamalı!
  ataturk zamanında sendikalar da yasaktı o zaman onlarıda kapatalım.
  ataturk zamanında muhalif parti kurmak da yasaktı, derhal chp haricindeki partileri kapatılmalı. zaten demokrasi, seçim falan nedir ya? var mıydı atatürk zamanında? sonradan çıkardılar bu alafranga adetleri.
  ataturk zamanında döviz de yasaktı verin lan o dolarları.
  yurt dışına çıkmak da çok zordu, yılda bir kere bin bir sorgudan geçtikten sonra çıkabilirdiniz, yanınızda da en fazla 200 dolar alabilirdiniz, derhal bu kurallar geri gelmeli.
  ne lan o vıcık vıcık jöle tüm gençliğin saçları, eskiden böyle miydi? ögrencilerin kasket takması zorunlu idi, hayır kardeşim çıkart o new york yankees çapkasını! düz bordo ya da havacı mavisi olacak, sümerbank'tan alabilirsin.
  hadi bakiim dönelim devr-i saadetimize!
  dur lan osmanlıca oldu bu. şimdi padişahçı diye tıkmasınlar bizi içeri...
  35 -21 ... halit ayarcı
 9. 9.
  http://www.mason.org adlı sitede ayrıntılı bilgi bulunabilir.

  Kısaca çıkar birliği olarak da tanımlanır.Öncelikle haklarındaki satanist ya da allahsız söylentileri yalandır.Çünkü üye olmak için ilahi dinlerden birine mutlaka inanmak gerekir.Toplantılarında hiçbir dine karşı kötüleme ya da kendi dininiz ile ilgili propoganda yapamazsınız.
  Yine üye olabilmeniz için yükseköğretim görmeniz şarttır.
  Üye olmak için başvuru yapılmaz,üyeler sizi izler ve kabul edilmeniz için localarına teklifte bulunur.
  5 -4 ... mavi
 10. 10.
  sultan beşinci murad ın da mason locası üyesi olduğu bilinmektedir.kendisi bir halife olduğuna göre carttı curttu şeklinde ötmekte olan kurtlar vadisi nin dozunu kaçırmış yurdum insanının daha araştırmacı olması gerekmektedir.
  7 -5 ... disco inferno