1. 1.
    liverpool yolundaki genç slovak stoper. 1984 doğumlu ve 1.91 boyunda olup, fatih tekke'nin zenit'ten takım arkadaşıdır ve 2004'ten beri a milli takım forması giymektedir.
    4 ... pax romana
  2. 2.
    kendisi miroslav karhan tarafından slovakyanın en çok gelecek vaadeden oyuncusu olarak gösteriliyor. eğer gazetelerde adı geçen rakamlarda 6m£ liverpool bu transferi bitirirse tarihinin en pahalı defans transferini yapmış olacak.
    2 -1 ... city walk
  3. 3.
    6,5 MiLYON pound bonservis bedeliyle liverpool'a transfer olan defans oyuncusu. kendisi liverpool'un tarihinde transfer ettiği en pahalı defans oyuncusuymuş.
    3 ... beyazyelkenli
  4. 4.
    ülkesinde yılın futbolcu seçilen defans oyuncusu.
    1 ... pax romana
  5. 5.
    bu sene carragher,agger ve hyypia ile forma savaşına girecek futbolcudur. hyypia nın eski müthiş hatta müthiş ötesi günlerinden uzakta olduğunu düşünürsek carragher ında takımdaki dokunulmazlığı sayesinde agger ile skrtel koca sene birbirini yiyecek gibi görünüyor. tabii carragher sağda oynarsa o zaman agger skrtel ortada olur tadından yenmez valla.
    1 ... liverpoolmlt
  6. 6.
    gsm şebekesi gibi soy isme sahip, liverpool'lu stoper.
    3 ... surudenayrilanidealistkuzu
  7. 7.
    futboluna saygi duymakla beraber her liverpool macinda cildirmami saglayan stoperdir.

ulan elalemin slovak stoperi liverpool'da forma giyiyor da bizim neden hicbir topcumuz buyuk avrupa kluplerinde oynayamiyor diyerek cildiriyordum ki..

dunku cimbom - fener maciyla cevabimi almis oldum.
    2 -2 ... installer
  8. 8.
    (bkz: squirtle)
    4 ... eraserhead
  9. 9.
    ingiltere'nin gökhan zan'ı.. biz türkiye'den sakatlık haberlerini okumaktan bıktık, kendisi sakatlanmaktan bıkmadı.. geçen sezon sakatlık geçirene kadar iyi kotarıyordu görevini, sakatlığının ardından bu sezonki ilk lig maçında takım arkadaşı ve tamamlayıcısı carragher ile çarpıştı.. 2 hafta sahalardan uzak kalacak..
    2 ... luinir
  10. 10.
    master league oynayan pesçilere takımlarına almamalarını tavsiye ettiğim stoper. Kazık gibi dikilir, götüne başına çarpan toplar kaleciyi kontrpiyede bırakır; çelme takmadan top alamaz felan. Bir de hayvan gibi cüssesine rağmen 1.70'lik sik kadar adamlara kafa vurduruyor mütemadiyen (benim de boyum 1.71 lan)...
    3 ... murat ch