1. 1.
  orta avrupada polonya'nın güneyinde çekoslovakya dan ayrılmış küçük bir ülke.başkenti bratislava olup 2004 den beri avrupa birliğiülkesidir.
  ... boş yazar
 2. 2.
  çok da hoş insanları barından ülke! ayrıca zamanında sovyet ülkeleri arasında yer almıştır.
  ... steril mikrop
 3. 3.
  çekoslovakya'dan arta kalan iki ülkeden daha küçük olan * * ülke. slovenya ile isim benzerliği olduğundan iki ülkeyi kardeş sanılabiliyor halbuki hiç alakası yoktur.

  bi de futbolda genelde rahat yeneriz bunları. bunların en iyi oyuncularından biri tanıdık bir isim (bkz: miroslav karhan)
  ... hipernova
 4. 4.
  (bkz: slovak)
  ... pyndemonium
 5. 5.
  çekoslovakya'nın bir parçasıyken boşanarak bağımsız olan ülke. çeklerden kazık yediler ayrılırken ekonomik alanda. 1992'de ülkeyi sıfırdan kurmaya başladılar ve şu anki haline geldiler. gerçi şu anki hali de bir cacık değil ama 92'den kat kat iyidir.

  bende sanırım sonsuza kadar yok olmuş güzel hatıraları olan bir yerdir. bir gün gideceğim yine.
  ... le phallus
 6. 6.
  dünyanın en güzel kızlarını içinde barındıran ülke, çok zengin bir ülkedir ve fiyatlar çok pahalıdır. fahişelik ve suç oranı biraz fazladır. hostel filminden de hatırlayacağınız gibi her yerde işkence aletlerinin sergilendiği müzeler vardır. şimdi slovakyadan macaristana hiç gümrükte durmadan elinizi kolunuzu sallayarak geçebilirsiniz, fakat bundan yıllar önce sınırda insanı öldürecek düzeyde elektirik veren teller vardı. ülkenin dilide biraz karışıktır, kendi dillerinden çok ingilizce konuşurlar.
  1 -1 ... kronik kuzu
 7. 7.
  bratislava'daki gociman gociman milka fabrika ve çikolataları için gidilip görülesi yer. gerçi, m-joy'ların arkasında bratislava yazıyordu. orada yapılıyorlardır di mi? *
  1 ... der meister
 8. 8.
  holosko 'nun memleketi.
  1 -2 ... melankolik
 9. 9.
  iklimi soğuk ülkenin sıcak insanları vardır, her daim güler yüzlüdürler * *.
  ... eses taraftari porsuk canavari
 10. 10.
  fahişelerinin 10 euro'ya deli gibi saksafon yaptığı ülke.
  ayrıca diskolarından hatun kaldırmak çok kolaydır. evet evet, fahişe değil, bildiğin eğlenmeye gelen hatun. ertesi gün tanımaz o başka. **
  1 -3 ... aristo