terör konusuyla ilgili yaptığı açıklama ile kalpleri fethetmiştir. evet.
Çıktığı 5 kafa topundan 4 ünü penaltı yaptıran dünyadaki tek stoper.

Skörtıl fenerbahçeye hayırlı olsun. Defans hattını sikertmese bari.
hayırlı olsun adamıdır. evet.
Hala kabul etmekte zorlandığım transfer. Ya bu adam şu an Liverpool kadrosunda yer almasi gereken yegane stoperdi. Lovren ve toure yi tutup skrtel i gondermemizi hala anlayabilmiş değilim. Geçen sene klopp ile biraz takıştı galiba sakatlık sonrasında da bir daha doğru düzgün forma şansı bulamadı ama sonuçta 2 sene önce premier ligin en iyi 5 stoperinden biriydi. Ne ara turkiye ye transfer olma noktasına geldi ben bile kacirdim arada.

Neyse fener çok iyi bir stoper aldı. Tank gibi bir adam aldilar. Hava topu bırakmaz. Çoğu özelliği alves gibidir ama alves gibi saçma sapan sertlikleri olmaz. insanliktan çıkmış faulleri yoktur. Ayrıca daha sakindir. Kısaca kjaer ile alves e gore cok daha iyi bir ikili olur. Neustadter-Skrtel-Kjaer şeklinde oynanacaksa da ona da uyum sağlar. Başarılı bir transfer yani. Yaşına takilmasin kimse. Daha 3-4 sene oynayabilir.
şıkırtell.
iyi oyuncu da yaşlı ve çok para verdik bence.Umarım iyi katkı verir 2 sezon.Sonra patates olacak zaten.
Fenerbahçe nin pokemon go dan transferi. Sikörtıl ne la?
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel https://pbs.twimg.com/media/CyR8WFDXgAAmIvH.jpg
görsel
sayesinde mahmut uslu'nun iticiliğin zirvesinde bir tip olduğunun tartışılmaz kanıtını da gördük.

https://pbs.twimg.com/media/CnZ_TRqWIAAkG41.jpg
3 sezon babalar gibi oynamayı geç sezon sonunu bile zor görebilir,

aralıkta 33 e basacak adama bu kadar para döken azizi tebrik etmek lazım hakkaten dursunu bile solladı kerizlikte,

büyük olasılıkla sene sonu buralar küfür dolar.

oyuncuya gelirsek: biraz fazla dandun bir oyuncu, oyun görüşü üst düzeyde değil, ligimiz için yeterli sertlikte mi evet,

kadıköyde fazla sorun yaşamayacağını düşünüyorum fakat zorlu deplasman maçlarında fener baskı yediği zaman topu oyuna sokmakta zorlanabilir,

mesela alvesin dengesiz müdahaleleri olsa da ayağı falan düzgündü,

tanım: 5 e 10 kalas.
isminin şkirtel olarak okunduğunu bilmeyen cahillerin gelip "sikörtıl ehehehe pokemon ehehehe" diye kendilerini rezil ettikleri futbolcudur.
Seni seçtim sikörtıl.

Fenerbahçe'mize transfer olan futbolcu. Kazasız belasız sakatlık yaşamadan katkılarını Fenerbahçe'ye yapar inş.
Galatasaray da popescu ve ujfalusi nin Beşiktaş ta zago nun Fenerbahçe de högh ün 33 , 34 yaşlarında nasıl mükemmel işler yaptığını hatta bu futbolcuların yaptıklarıyla bugün bile herkesin dilinde olduğunu bilmeyen adamlar gelmiş skrtel in yaşına takmış. Adam şu anda dünyanın en iyi stoperleri arasında kabul gören pepe , thiago silva ve chiellini nin hepsinden genç . Saydığım 3 isimden 1 i gelse kim ağzını açıp yaşlı diyebilir.

John terry chelsea nin 2015 sampiyonlugunda 35 yaşında 38 lig macinin tamamında 90 dakika sahadaydi. Leicester in bu sene şampiyon tandemi huth ve morgan skrtel den 1 yaş büyük.

Futbol bilgisini siktigimin cahilleri gelmiş ayağı düzgün değil diyor. Ulan amina koduklarim ayağı düzgün olmayan adam Liverpool da 8.5 yıl nasil ilk 11 oynar lan. Ben skrtel in 100 maçını izlemiş bir adamım elestirdigim o kadar özelliği var mesela yavaş olmasına cok kizarim ama ayağı düzgün değil diyecek kadar da cehalet içeren yorum yapmadım.

Skrtel bir hummels bir pique bir Boateng değil elbette topu oyuna sokmada da amk adami ali eren beşerler yapmışlar.

Kısaca bekleyin goreceksiniz skrtel kjaer ile mükemmel bir uyum yakalayacaktır eger sakatlık gibi büyük talihsizlikler olmazsa.
Kral Fenerbahçe Düşmanlarının Anasını SiKertel yapmaya Geldi ! Dünyanın En iyi stoperlerinden Biridir kendisi. Ailemize Hoş geldin Kral !

görsel
Mario gomez takımda kalırsa en az 2 penaltı alır bu adamdan.

Herifin 5 kafa topundan 4 ü penaltı amk.
aziz yıldırım pokemon go'da tutmuş olduğu oyuncu.

sikörtıl
adamı da korkuttuk amk gelir gelmez darbe oldu geçmiş olsun bro bizde ortam böyle.
Taş gibi stoper, nazar değmesin tü tü tü.
8,5 sene premier ligin en iyi takımlarından birinde top class seviyede ilk 11 oynayıp ta son senesinde teknik direktörle sorun yaşayıp düzenli ilk 11 şansı bulmak icin takımdan ayrılan bir oyuncu yaşı 31 bile olsa turkiye ligini sikertmek icin yeter de artar bile. Skrtel in turkiye de başarısız olması sadece sakatlık veya yaşayacağı dış etkenlere bagli sorunlarla ilgili olabilir. yoksa fizik kalitesi ve stoper yeteneğini tartisacak olan varsa lütfen şuradan siktir olup gidiversin.
Bana göre vasat savunmacı.
Euro 2016'da slovakya formasıyla oynadığı oyunu, yaptığı hataları gördükçe oyuncu hakkımdaki fikirleri değişti.
Harbiden çok can yakar bu adam.
fenerbahçe dergisine Röportaj vermiş.

01: Bana futbolla ilgili ilk becerilerimi yani ne yapmam gerektiğini öğreten babamdır. Benim futbol anlamındaki ilk hocamdır.

02: U17 milli takımıyla Portekiz’e bir turnuvaya gitmiştik. Defansif orta saha olarak oynuyordum. Final maçına yükseldik ama yarı final maçında stoperimiz kırmızı kart gördü. Diğer stoperimiz de sakatlandı. Hoca beni çağırdı ve “Final maçında stoper oynayabilir misin?” diye sordu. Tabii ki hocama “Hayır” diyemezdim. Stoper oynadım ve keyif de aldım. Sonra mevkiimi değiştirdim.

03: Aynı ülke, aynı şehir, aynı kulüp… 8,5 senede her şey benim için çok sıradanlaşmıştı. Yeni bir hedef, yeni bir motivasyon, yeni bir heyecan arıyordum futbol kariyerimde. Bir gün menajerim bana Fenerbahçe’ye gitmek gibi bir fırsat oluşabileceğini, Fenerbahçe’nin benimle ilgilendiğini söyledi. Açıkçası diğer tekliflere kıyasla çok daha fazla heyecan verici bir fırsat olduğunu gördüm.

04: Buraya geldim ve stadı gördüm, tesisleri gördüm, bu kulübü daha yakından tanıma fırsatı buldum ve gördüm ki; Fenerbahçe dev bir kulüp.

05: Zenit’te, hocamız Dirk Advocaat’la 1,5 yıl çalışma fırsatı buldum. 2008 yılı Ocak ayında Zenit’ten ayrıldım ve ben ayrıldıktan 3-4 ay sonra Zenit, UEFA Kupası’nı kaldırmayı başardı. Ben o kadroda yoktum ama bir önceki sezon Dirk Advocaat’la beraber lig şampiyonluğuna ulaştık. Zenit’in 25 yıl sonra kazandığı ilk lig şampiyonluğuydu. O başarıya birlikte ulaştık. O günden bugüne Zenit her zaman çıkışta olan bir takım. Hem saha içinde hem saha dışında çok disiplinli. Her zaman oyuncularından bu disiplinin karşılığını vermelerini bekleyen, çok çalışkan ve hırslı bir hocamız var.

06: Fenerbahçe taraftarlarına “Duvar” lakabının doğru olduğunu göstermeyi umuyorum. Ben her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışan bir oyuncuyum ve savunma hattında beraber görev alacağım arkadaşlarımın da böyle olduğuna eminim. iyi bir kadroya sahibiz. Birbirimize alışmak ve birbirimizi daha iyi tanımak için hala biraz zamana ihtiyacımız var ama beraber çalıştıkça takımımızın uyumu daha da artacaktır ve bu da saha içindeki performansımıza yansıyacaktır.

07: Ligdeki hedefimizi zaten herkes biliyor; şampiyonluk. Avrupa Ligi’nde iyi işler yapmak istiyoruz. Her 3 rakibimizle de yapacağımız maçlar son derece çekişmeli geçecek ama biz de çok kaliteli bir takımız. Eğer takımımızdaki her oyuncu üzerine düşeni en iyi şekilde yaparsa, Avrupa’nın her takımıyla başa çıkabilecek kadroya sahip olduğumuzu düşünüyorum. inanıyorum ki; bir sonraki tura adımızı yazdıracağız.

görsel
görsel
görsel
2016-17 sezonu başında uefa tarafından, avrupa'nın en iyi 10 transferi arasında yer verilmiş futbolcudur.

http://www.uefa.com/uefae.../news/newsid=2400496.html
bu adam hata yapsa da 5 m euro verip alanlara bi güzel sövsem diye bekliyordum, hala bekliyorum ve bu adam müthiş oynayıp beni göt etmeye devam ediyor, hatta çizgiden müthiş bir şekilde top falan da çıkartıyor.
Kjaer'in savrukluğunu bugün kapatan tecrübeli stoper. Bizim sarı oğlan antep maçında hatası ile gol yemiştik bugün de az kalsın yiyorduk bizi ipten aldı deli oğlan.
su tabancası saldırısıyla rakibi etkisiz hale getirebilir.