lily'nin küçük ayısı.
bir ted mosby değil tabi.
çok samimi bi arkadaşım gibi gördüğüm efsane hımym karakteridir.

görsel
Ayılardan korkar. Bir bölümde kendine ayıların saldırmasından korktuğunu söylüyordu. *
çok temiz bir karakter. tam ev adamı aile babası. komikliğini geçtim iyi adam lan barney tam bir şeytan robin sürtük ted abaza ama eriksen öyle mi? ana kuzusu olsa bile dizi tarihinin gördüğü en iyi eş.
dizinin en sempatik oyuncusu ayrıca barni çoq qomiks yha xd. diyenlerin takmadığı aslında çok komik olan karakterdir.
idol olma mertebesine ulaşacak kadar sempati kazanmış bir himym karakteridir.
çoğunlukla olgun ama zamanında baya iş karıştırmış idealist bir karakter, diğer karakterlere göre daha çok tutarlı .
her bölüm bizi gülmekten öldüren karakter. dizinin en komik karakteri budur efenim.
(#13051606) ek olarak: (bkz: night night lily)
http://galeri.uludagsozlu.../marshall-eriksen-177241/
dünyanın en tatlı karakteri sanırım. düğününde panik olup saçını kesmesiyle, gael gitar çalarken yastığa sarılıp gaele attığı tatlı bakışlarıyla, en sevdiği hamburgercide iştahla hamburgeri yiyişiyle, gecelik giyişiyle, masumiyetiyle gönlümü fethetmiştir. adamdır. candır.
yakışıklı biri değil zannımca; ama beğenen varsa sözümüz de yok.
herşeyiyle ideal erkek tiplemesi.
iş yerinde dergi okumaktan korkan fakat 4 kişiyi dövebilecek güce sahip olan tatlımsı , how i meet your mother in vazgeçilmezidir.
Sevmediğim karakter. yalan seviyorum.
fakat idolüm Barney stinson

(bkz: suit up!)
bir bu bir de big bang theory'den raj. her ikisi de dizinin asıl kahramanları. hele raj geçen sezonun son bölümlerini tek başına götürdü.
iri yapılı çocuksu erkekleri sevme sebebi. bence how i met your mother dizisinin en komik karakteri. en çok marshall'ın sahnelerini seviyorum.
iri cüssesiyle iyi bir sikici, yumuşacık kalbiyle iyi bir hayat yoldaşı.
bence açık ara how i met your mother dizisinin en komik karakteridir. hiçbir şey yapmasın o mimikleri bu bünyeyi kahkaka krizine sokar.
6. sezon 13. bölümün sonunda oscarlık performans sergilemiştir.
dizinin en sevdiğim karakteridir. platonik aşkımdır aynı zamanda.*
6.sezonun ilk bölümünde mahalleyi toplayıp çocuk yapma olayını anlatmasıyla beni yarmış bitirmiştir.
bir maymun tarafından soyulup soyulmadığını asla öğrenemediğimiz how i met your mother kahramanı. marshall bir gün soyguna uğrar. bu durumdan korkan lily silah almak isteyince, marshall bir maymun tarafından soyulduğunu söyler. bir bölüm boyunca, bir "maymun tarafından soyuldum" der, bir "maymun tarafından soyulmadım" der. bölümün sonunda ted " marshall amcanızı soyanın kim olduğunu asla öğrenemedik ve lily teyzeniz asla bir silah almadı." diyerek bölümü bitirir.
"go marshall, get your wife pregnant" afişi ile 6. sezonun 1. bölümünde evine uğurlanan eğlenceli karakter.