bugün

entry'ler (166)

21 yaşında evlenmek

kesinlikle bize nedir. 21 yaşındaki 2 insan beraber yaşayınca bi şey yok, evlenip daha üst bir bağ ile birbirlerine bağlanınca auuuuvv. nedir kardeşim bu kadar abartı? evlilik dediğin olayı, askerliğe, paraya, yaşa bağlamak nedir? sevgilin olunca yaptığın ya da yapmayı hayal ettiğin şeyleri daha güzel daha özgürce yapabilmek neden bu kadar ritüele kurala şarta şurta bağlanıyor. kaldı ki iki insan birbirini seviyorsa bu sevgiyi bir bağlılık aşamasına taşımaktır bence evlilik. hee aldatıcak amk hee o kız töreye kurban gidicek ulan ne dar kafalısınız ! ne abarttınız ! hayırlı olsun kardeşim benim

sinirlenildiğinde yapılan hareketler

Bi sefer kendime yumruk atmıştım baya da sağlam atmıştım hem de niyeydi acaba vay amınakoyiyim.

çirkin bir kadını güzel gösterecek şeyler

iyi giyimdir kesinlikle, nası yani biliyo musun abi böyle orasını burasını açmak değil olay. tatlı ya da asil giyimden bahsediyorum.

12 mayıs 2012 fenerbahçe galatasaray maçı

ulan galatasaray çok büyük takım be, tarihin gördüğü en önemli şampiyonluklardan birinin günü

cumhuriyet halk partisi

yönetim kadrosu gayet profesyonel bir şekilde akpye oy veren kitleyi çözmeye çalışmış ve yer yer başarılı da olup siyasetini bu yöne çekmiştir. Ancak o Cehape zihniyeti var ya işte o çok büyük bir sıkıntı. Nedir Cehape zihniyeti? Bak teyzecim, bak kardeşim, bak sesi cırtlayan solcu bacım eğer sen karşıtı olduğun tarafa "hüloo" "koyun" "aptal" "gerici" "yobaz" gibi sıfatlar takarsan ne problemin nerde olduğunu anlayabilirsin, ne de onların kazanmasını engelleyebilirsin. bu yüzden Chp kendi tabanını da yönetimi gibi özgürlükçü, saygılı yapabilmeli. yoksa Cumhurbaşkanı olan bey daha çok sömürür bu insanları..

islam devleti nin önlenemez yükselişinin sebebi

islam devleti değil radikal görüşlerin önlenemez yükselişi olabilir. dünya giderek liberalleşirken, bu liberalliği iğrenç bulan gruplar da görüşlerinin fanatiği oluyor ve radikalleşiyor. islam dünyasının halini gören bir müslüman yanlış bir yöne doğru da olsa radikalleşiyor. yakında benzer hareketleri milliyetçiler yapabilir başka bir aşama da solcular eylemlerini daha sert bir hale getirebilir. liberal akımlar insanları doyurmuyor, saf ve genç beyinler daha ateşli daha sert söylemler ve daha uç görüşler istiyor..

en yakındaki kitabın yazarı

Allah(cc).

kürdistan a milli basketbol takımı

ilk kurulduğunda hepsinin tek tek orta sahadan atış deneyeceği,potaya topun çok sert çarpılacağı, "atmazsan amuga koyarım haa" nidalarının gırla gittiği ve kesinlikle sporcularının forma olarak yırtık kot pantolon üstüne, kısa kollu kareli gömlekle çıkacağı takımdır.

gülşen stili şarkı sözü yazmak

bi erkek olur o erkeğin muhakkak bir sevgilisi olur ama bu gülşeni "ırgalamaz" çocuğa yavşamaz da açık açık "benim olucaksın ben öyle istiyorum" der. abi tüm şarkılarında yuva yıkıyor kadın. türk aile yapısına uymayan sözlerdir.

gülşen stili şarkı sözü yazmak

bi erkek olur o erkeğin muhakkak bir sevgilisi olur ama bu gülşeni "ırgalamaz" çocuğa yavşamaz da açık açık "benim olucaksın ben öyle istiyorum" der. abi tüm şarkılarında yuva yıkıyor kadın.

gecenin şarkısı

zaz - si ji perds http://www.youtube.com/watch?v=qQAQj0XvQBE kesinlikle budur..

pamir dikdik

sarıyer zekeriyaköyde yaşayan 3 yaşındaki pamir adlı kardeşimiz kaybolmuştur lütfen gören duyan bilen varsa ulaşsın. sabah 10dan beri kayıp küçük çocuk. orda yaşayan arkadaşlar çevrelerine kontrol etsinler lütfen http://gundem.milliyet.co...detay/1862171/default.htm bu da link.

istanbul un en modern köyü

açık ara farkla zekeriyakoydur uzaktır ama psıkoloji ve ciger duzeltır,hayat guzel be dedirtir, olması gereken istanbuldur, uzak bi modernitedir.

necmettin erbakan

yazık, necmettin erbakan türk siyasetine gelmiş en iyi üsluplu, en beyefendi ve en temiz adamdır. bosna paraları bosnalılara gönderildi, kayıp tirlyon da parti teşkilatlarına gönderilmişti zaten, erbakan zaten anadan, babadan ve kendi yaptığı tank soğutma sistemi patentinden paraya doymuş bi insandı, o yüzden siyasi görüşümüz ne olursa olsun kimseye bilmeden sallamak hakkımız değildir.

2010 2011 sezon kupasının trabzona verilmesi

adalet gereği olmalıdır artık, fenerbahçeyi bu hale düşürenler utansın.. not: galatasaraylıyım

cocuğum yolsuzluk yaparsa evlatlıktan reddederim

artık yalanda dolanda sınır tanınmadığının açıklaması, arkadaşım madem böyle bişeyden korkumyosun neden savcılara vermedin aranan oğlunu, madem bu kadar dürüstsün niye engelledin adaleti, şimdi savcıların yeri değişmiş, adamın ifade kararı kaldırılmış, söylersin tabi böyle şeyler, oh ne güzel anasını satiyim, heh tabi o konuşma yaptığı salon bunu deli gibi alkışlıyor, dinlemiyorlar, düşünmüyorlar anasını satiyim, sinirden kendimi sikicem artık
alın bu da link http://www.milliyet.tv/vi...ederim--ofBJmMS6voqT.html

kürdistan premier ligine alternatif kulüp isimleri

kırmançi united.

en yakındaki kitabın baş kahramanı

hz.muhammed

recep tayyip erdoğan

2014ten en büyük beklentim artık bu adamı televizyonda bilboardlarda görmemek bi şekilde silinsin hayatımızdan, ölmesin tabi ki sıkılsın bunalsın süresiz tatile gitsin fijiye filan, 2014te o iyi bilmesin, 2014te sessizlerin sesi o olmasın, 2014te dış güçler faiz lobisi ona saldırmasın ve en önemlisi 2014te mazlum olan yine o olmasın, zalimliği görülsün artık, o sinsi yüzü görülsün artık, tarihin en büyük hırsızlarını bakan olarak atayan, din istismarcısı.

ebru gündeş in canlı yayında ağlaması

hiç anlamadığım olaydır, neden canlı yayında ağlarsın ki,hadi kocan bi bok yemiş, hadi üzülüyosun, ama neden canlı yayın neden reyting aracı yapmak..