bugün

yeni alışveriş sitesi. kişiye özel olduğunu vurguluyor. davetiye olmadan üyelik mümkün değil. %70' e varan indirimlerin olduğunu da taahüt ediyor. tüketim çılgınlığı & ekonomik kriz temalı sinema filmine iyi giderdi bu isim.
bir alışveriş sitesidir. özel üyelik kabul eder. davetiyesiz üye olamazsınız. çeşitli markaların ğrğnlerinin getirildiği ve size de mail yoluyla aber veren sitedir. örneğin şu anda gianfranco ferre gözlükleri yüzde 60 indirimle satılmaktadır. *
sürekli mail atarak illahlah getiren bir alışveriş sitesidir.
üye yapılan arkadaşların alışveriş yapması sonucu 10 tl alışveriş kuponu kazandırdığı vaat edilmekte.
http://www.markafoni.com
bir senelik bir oluşum olmasına karşın benim yeni üye olduğum ve davetiye ile üye kabul eden alışveriş sitesi. davet edilen kişiler yaptıkları ilk alışverişte davet eden kişiye 10 lira kazandırıyor. yarın tom ford gözlükleri satışa çıkaracak ve an itibariyle momentus saatlerde yüzde 50'lik indirim uyguluyor. uygun şartlar oluştuğunda gerçekten ucuza iyi ürünler alınabilir, sotedeyim bekliyorum.
(bkz: limango)
bu gece 00:00a kadar adidas ürünlerin %70e varan indirim sağladığı ve 2 saat içinde satışa sunulan tüm çantaların bittiği örneğin piyasa fiyatı 99.50 tl olan ürünün şu anda 54.90 tlye satın alınabildiği alışveriş sitesi.
bugün itibariyle puma nın indirimli ürünlerini satışa çıkarmış sitedir.
zırt pırt mail gönderen site.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.