bugün

http://www.limango.com.tr'den ulaşabileceğiniz ünlü markaların ürünlerini indirimli satan internet sitesidir. direk girip üye olamazsınız. üye bir arkadaşınızın sizi davet etmesi gerekmektedir.
özellikle giyim, gözlük, takı, çanta, ayakkabı...vs. üzerine kurulu, ünlü markaları 5-7 günlük süreyle indirimli satan private shopping sitesi. http://www.tinyurl.com/limango-davetiyesi adresinden üye olunabilir.
bugün gs store ürünlerinin indirime gireceği sitedir.
isteyene davetiye gönderilir *
Gs ürünleri indirimi için son gündür. Davetiye isteyen ulaşsın.
tasfiye edilen dükkan gibi. 3-5 markaya dair 5-10 üründen başka birşey bulunmuyor.
1 buçuk haftada 2 yastık gönderememiş alışveriş sitesidir.
(bkz: çok da fifi)
birkaç kez alışveriş yaptığım, genellikle markalı ürünleri ciddi indirimlerle satan e-ticaret sitesidir. markafoni ile aynı sisteme sahiptir. kredi kartı ile alışverişlerde, world kard veya bonus kart sahiplerine taksit imkanı sunar. verdiğiniz siparişi, kampanya bittikten sonraki haftadan itibaren göndermeye başlar. en kıl noktası da budur zaten. ve fakat böyle olduğunu da belirtiyorlar zaten. gözlükleri, takıları, ayakkabıları falan uygun fiyatlara sattıkları oluyor gerçekten. ara sıra da 5 liralık hediye kuponları takdim ediyorlar, siteden alışverişlerde kullanabilmek için.
indirim demişken, biraz da bilmek lazım elbet piyasadaki fiyatları. mesela bir keresinde, 150 liralık bir ürünü 95 liraya diye satıyorlardı. akakce.com gibi, ucuz fiyat gösteren sitelerde baktığımda, ürünün e-ticaret platformunda zaten en ucuz fiyat ile 90-100 lira aralığında satılmakta olduğunu görmüştüm. yani indirim diye hemen de kanmamak, araştırmak lazım.
bazı ürünlerde ciddi indirimler yapmakla birlikte piyasa araştırması yapılıp ürün alınması gereken site. çoğu üründe ticaret kurnazlığı yapılıyor. 100 liralık bir ürünü, 200 liradan 100 liraya indi diye size satmaya çalışabiliyor. akakce.com, ucuzu.com, cimri.com gibi sitelerden karşılaştırma yapın.
gün itibariyle, galatasaray'ın 2009-2010 sezonu kamp-antreman ürünlerini kampanya ile satmaya başlamış olan alışveriş hedesi.
duvar sticker larının çok tatlişko olduğu ama bi türlü alamadığım online alışveriş sitesi.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.