bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    dünyaca ünlü italyan bebek aparatları markası.
    bir bebeğin ihtiyaç duyabileceği ne ararsanız vardır.
    yakında anne bile üretecekler...
    3 ... sıçtırtma lamasına
  2. 2.
    zenginlerin bebelerine giydirerek egolarını tatmin ettiği pahalı çocuk giyim markası.
    1 ... palta
  3. 3.
    sattıgı seyler gereginden pahalı olan marka
    1 ... dopdop
  4. 4.
    "çocuğun olduğu her yerde" sloganını "zengin çocukların olduğu her yerde" olarak değiştirmesi gereken kazık marka.
    3 ... asiti kaçmış kola
  5. 5.
    kız bebek kıyafetleri gerçekten çok şeker olan marka. vitrine bakar gibi gezilesidir. gerçi son zamanlarda erkek çocukları içinde hoş şeyler üretilmektedir ama kız çocuklarının ki başka tabii.
    3 -1 ... desiree
  6. 6.
    bebek eşyaları gerek emzik olsun gerek bebek arabası konusunda çok iyi olan marka. ama kıyafetlere gelince baskıları ve penyesi iyi değil. benden söylemesi.
    1 ... pafküf
  7. 7.
    hele bir yürüteç üretmiştir ki fevkaledenin fevkindedir bebeği olanlara tavsiye ederim süper...
    1 ... rire jaune
  8. 8.
    bebek esyaları konusunda abartıldıgı kadar cok cok iyi olmayan marka. ayrıca fiyatlar yazıldıgı kadar da pahalı degil belirtmeliyim. (uclu cıtcıtlı body 21 ytl su an) ama bazı urunleri son derece uygun fiyatta ve iyi kalitede (termometre, sterilizator) her bebek esyası satan firma kadar sıradan ve bence orta kalitede. alternatifleri icin;

(bkz: avent)
    (bkz: kanz)
    (bkz: mustela)
    (bkz: maxi cosi)
    (bkz: kraft)
    1 ... kabaktadi
  9. 9.
    dünya üzerindeki tüm çocukların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak hedefi ile, onlara barışçı ve eğitici ürünler sunarak sevgi ve sorumluluk içinde büyümelerine ve gelişmelerine yardımcı olmayı misyon edinmiş bir bebek-çocuk giyim mağazasıdır.
    ... ozmooo
  10. 10.
    plastik salıncaklar, kaydıraklar, tüneller kısacası plastik çocuk parkı da üreten firma.

bir anaokulda yaptığım gözlemde bahse konu firmanın ürettiği plastik kaydırakların, kayan çocukların* etkisiyle muazzam bir statik elektrikle yüklendiğini farkettim. bu elektriğin çocukların sağlığına olumlu ya da olumsuz bir etkisi ar mı bilemiyorum ama bilmek istiyorum açıkcası.
    ... dulgerbob inciryapragi