1. 11.
  önceleri sadece 2-3 firmanın pek de anlamı olmayan ürünlerini ucuz satmaya başlamış fakat son zamanlarda butik usülü çalışmaya başlayıp az ama öz kaliteli ürünü çok cazip fiyatlarla satan internet alışveriş sitesi. gerçekten bahsettikleri kadar ya da ona yakın oranlarda indirimli alışverişi güvenli şekilde yapabileceğiniz site.siteye üye olma şartı bir başka üyenin davetiye göndermesi ya da başka bir üyenin referans gösterilmesi. butik usülü online alışveriş sitesi.ürünlerini indirimli sattıkları markalar çok yaygın ama özel oluyor ya da çok ender bulunan daha da özel markalar oluyor.
  (bkz: beverly hills polo club)
  (bkz: cesare paciotti)
  (bkz: chicco)
  (bkz: puma)
  (bkz: eastpak)
  edit: 699 TL. lik saati 199 TL. ye almamı sağlayan site. ayrıca gelişmeye devam ediyor. çeşit ve firma sayısı artıyor.
  1 ... darksaga
 2. 12.
  geçen hafta eski sezonun gs ve fb formalarını yarı fiyatına satmış olan alışveriş sitesi. kapış kapış sattılar mı bilmiyorum ama derbiden önce satarak iyi bir strateji ortaya koydular. gerçi muhtemelen, ürünler kampanya bitiminden 1 hafta sonra yollanmaya başlayacağı için maça yetişmeyecek ama olsun.
  bugün de twigy terlik satmaya başladılar.

  edit: ben alana kadar bitmiş hediye alacağım twigy terlik modeli. hızlı olmak güzel şey, güzel şey hızlı olmak..
  1 ... the big febowski
 3. 13.
  sipariş verildikten 1 hafta sonra değil de kampanya bittikten 1 hafta sonra alınan ürünü gönderen sitedir.
  ... t bag
 4. 14.
  sipariş ettiğiniz ürünün kampanyası bittikten 7 iş günü sonra yollanıyor ürünler. ne aldığınızı unuttuktan sonra siparişinizi gönderiyorlar, hatta bir şey aldığınızı bile unutmuş oluyorsunuz. sanki sürpriz olmuş gibi oluyor, seviniyor insan.
  5 ... marvellous
 5. 15.
  satışı yapılan ürünlerden en güzellerinin hemen bitmesi ise kendisine küfür ettiren site..
  ... fatal
 6. 16.
  Şuradan davetiye alınıp, üye olunabilir.
  http://www.markafoni.com/i/ela_can/
  Böylece dünyaca ünlü markalara Adidas, Nike,Puma..vb %70 indirimle sahip olmayı sağlayan fırsatlar sitesidir o.Evet kampanya bitiminden bir hafta sonra dağıtıma başlıyor ama yinede size kazandırdıklarıyla affettirir kendini.
  -4 ... shulem
 7. 17.
  http://www.markafoni.com/i/serhan_akyuz/ adresinden, kimseye yalvarmadan, resmi olmayan sitelerle uğraşmadan rahatlıkla üye olabilirsiniz.
  -2 ... mojorisin
 8. 18.
  http://tinyurl.com/yhc2a6q

  üye olması kolay site..
  1 ... orchel
 9. 19.
  ne kadar anlamsız ürün varsa bulunan site.
  1 -1 ... silte
 10. 20.
  Çok güzel markalara ucuza sahip olabilmemizi sağlayan alışveriş sitesi. Mesela piyasa fiyatının çok altına Buff aldım. Yarın Reflections kampanyası başlayacak. Kız arkadaşınıza ( aslında kendinize ) güzel hediyeler alabilirsiniz. Üye olmak için http://www.markafoni.com/i/hazar_topuz/ linkini kullanabilirsiniz.

  Bir diğer site için (bkz: Limango)
  ... hazzar