bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  isveçli black metal grubu.
  4 -1 ... elma
 2. 2.
  isveçli aşmış black metal grubu.kendine has hard tazları ile black listelerinin en üst sıralarındalar.

  dark endless
  those of the unlight
  opus nocturne
  fuck me jesus
  heaven shall burn
  glorification
  live in germania
  heres no peace
  nightwing
  panzer division marduk
  obedience
  infernal eternal
  la grande danse macabre
  blackcrowned

  türklere karşı bi antipati beslemelerine rağmen,türk hayranlarının sayısı inanılmaz derecede fazladır.çok sert tarzları,onları diğer gruplardan hemen ayırmanıza neden olur...
  5 -3 ... varg
 3. 3.
  Yanlış hatırlamıyorsam bir rivayete göre burada yaşayan insanlar çok iri ve güçlü olurlarmış.Bu gezegen dünayaya ne zaman yaklaşsa burdaki insanlar dünyaya gelip zulüm yaparlarmış.(Ad kavmi gibi) (bkz: ben öyle duydum)
  4 ... pragmatik
 4. 4.
  aslinda hersey taa mityolojik bir olayla basladi.. marduk ve tiamat kari-koca olan iki tanri daha sonra bunlar ayriliğa dusunce marduk ve tiamat kavga eder marduk tiamati ikiye böler ustuyle gokyuzunu altiylada yeryuzunu yaratir.. tiamat yanlilarini ise kendi taraftarlarina kole olarak sunar. tiamat yanlılari bunu kabul etmeyince ise kolelik yapisnlar diye insanı yaratir.. aslinda hepimiz bir koleyiz burdan gelir.. yoksa metal grubu gezegen fala boş işler bunlar vs.
  4 -2 ... ricardodonsebastian
 5. 5.
  aslında Türklere karsı bir kinlerinin olmadıgını soyluyorlar sadece Türklerin eski barbarlıgını yitirdiklerini ve buna kızdıklarını belirtiyorlarmıs...
  9 ... dave mustaine
 6. 6.
  "kazuklu bey" adlı şarkıları yüzünden 2. bir soad vakası olma tehlikesi taşıyan topluluk.biraz daha çekilebilir bir gruptur...
  2 ... gothic evil
 7. 7.
  güneş sistminin 12. gezegeni olduğu iddia edilmektedir.ayrıca sümerlerin de dahil olduğu birçok orta asya medeniyetinin tanrılarındandır.bazı türk kavimleri de tanrı olarak kabul etmişlerdir marduk u.
  3 -1 ... disco inferno
 8. 8.
  yanlış hatırlamıyorsam izmir konserinde sadece 170 kişi gibi bir sayıya konser vermiş black metal grubudur . artık uzun süre dinlemeye istekli olmadığım gruptur .
  1 -1 ... jaymz
 9. 9.
  hasbel kader dinlediğim bana gelmez dediğim topluluk..

  2004 yılında hollanda ve belçika konserleri görüntülerinden oluşan,sahne arkası ve röportajları içeren blood puke salvation adlı dvdlerini yakında piyasaya süreceklermiş..
  1 ... inven
 10. 10.
  (bkz: gozune goz kalemi ceken erkekler)*
  1 ... dave mustaine