bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    izmirde bulunun şirin mi şirin ömür törpüsü
    2 ... yasasineksi
  2. 2.
    maltepeli olmayan her askeri öğrencinin "ulan maltepe acaip lüksmüş" dediği askeri okul. (bkz: çankırı astsubay hazırlama okulu)
    1 ... komandost
  3. 3.
    3 yılımı verdiğim, iyisiyle kötüsüyle yaşadığım okulumsu askeri birlik. Kaliteli bir eğitimi vardı ama gereksiz, saçmalık derecesine varan uygulamalarından bıktığım okulum. Askeri lisede okumak isteyen gençlere uyarı: Orada okumayı aşırı derecede istiyorsanız tamam, ama en ufak bir tereddüttünüz bile varsa gitmeyin, hayatınızın en büyük hatası olur.
    ... dreamcatcher
  4. 4.
    kısaltması m.a.l olan askeri lisedir.
    -4 ... atlas
  5. 5.
    Vaktinde bedeni yetenek, yazili sinavi ve saglik kontrolerini gectigim. Kayit icin notere para yatirdigim ancak kayittan vazgecip babamla kapisindan dondugum lise. Simdi dusunuyorum da en dogru karari vermisim...
    2 ... raknerak
  6. 6.
    kenan evren'in mezunları arasında bulunduğu okuldur.
    ... pablo escobar
  7. 7.
    konak tan 82 numaralı eshot a (belediye otobüsü) bindiğiniz vakit önünde inebilirsiniz.şimdiki binasına yanlış bilmiyor isem 1982 de taşındı.dolayısıyla kuleli ve ışıklar askeri lisesine nazaran daha yeni bir okul.derslikler,spor salonu ve yüzme havuzu ile diğer iki askeri lise ile fiziki şartlar itibari ile basacak bir okul.
    ... cengelkoy
  8. 8.
    Benimde 35.dönem olarak bir 3,5 sene geçirdiğim okulum, bizim zamanımızda disiplin olayında eşeke suyu kaçırmışlardı e ergen çağındaki yüksek iq'lu ve fiziksel kondisyonu yüksek 1500 adamla uğraşmak kolay değildi tabi. Askeri lise okumak isteyenlere tavsiyem Hava Lisesine girmeleri yada Kuleli Askeri Lisesine girmeleridir.
    ... oceangreen
  9. 9.
    askeri liseler içinde en son kurulandır, şuanda kara kuvvetleri adına öğrenci yetiştirir.
    1 ... kadikoy de bir surrealist
  10. 10.
    Maltepe Askeri Lisesi, izmir ili Güzelbahçe ilçesinde Türk Silahlı Kuvvetlerine subay yetiştirmek için lise düzeyinde eğitim ve öğretim yapan, beş yıl süreli fen bilimleri alan programı uygulayan Türkiyedeki askeri liselerden biridir.

Mezun olup sivil hayatı seçenlerin Türkiye' de geldikleri konumlar itibariyle verdiği eğitimin kalitesin tartışılamayacağı okuldur.

Yine öğrencilerinin izinlerde tavladıkladıkları kızlar göz önüne alındığında keşke ucundan, kıyısından bir yerinden ben de geçseydim dediğim anlatılanlara göre son teknolojiyle donatılmış okul.

ekleme: her şey dışarıdan göründüğü gibi değilmiş, meğer her yıl verdiği mezunların 3 te 2'si ayrılmak zorunda kalıyormuş zorlu geçen intibak kampı sonucunda. Bu sene mezun olan 45. dönem kampa bile gitmeden şimdiden 3 te 1 ini kaybetmiş.. yeğenlerimin yalancısıyım...

tavsiye: (bkz: dışı seni yakar içi beni)

tavsiye2: uzaktan seyretmek çok daha güzel.

tavsiye3: hayatınızın hatasını yapmayın.
    1 ... mecnuni