bugün

entry'ler (68)

adnan menderes

Kanı yerde kalmamıştır.

pakistan

doğanın naturel seleksiyon uygulamakla meşgul olduğu ülke.

pakistan

tamamen reklam olan ülke, forza hindistan.

pakistan

Gereksiz Ülke.

P.S : Bas eksiye bu çok gerekli yapıyor pakistanı.

P.S 2 : Ne çok seveni varmış şu cive cive pakistanın.

kıbrıs türk barış kuvvetleri

Bir kd' in askerliğini yapabileceği en kebab yerleri içinde barındıran kolordu.

demir çelik üretimi çin hindistan iran da artıyor

iran'ın büyümesi yüzeysel, inşaat halindeki fabrikaları bitti onun büyümesi o, Hindistan ve Çin ise zaten tarihi üreticiler, ayrıca Çin birer birer fabrikalarını yeniliyor, Türk Çelik Sektörüde yeniden yapılanma aşamasına girdi, hayırlısı bakalım.

sırt ciğnemek

Uzman bulsakda bir çiğnetsek keşke, ağrısından ölüyorum o derece *

vınn ı iptal ettireyim derken kıza rezil olmak

Turkcell' in tuttuğunu bırakmamasının bir sonucudur *

mecburi hizmet

Kimse kusura bakmasın ama Devletten fahiş maaş talep edenler bir zahmet o Devletin kurallarına uyup yapacaklar bu hizmeti. Allahın pratisyenden bozma aile hekimi bile 8000 ytl civarında maaş alırken( kimse yok o öyle değil demesin aile hekimi olan arkadaşlarımdan biliyorum ) flüt çalarak lisans diplomasına sahip olan ilköğretim öğretmenleri 2000 ytl civarında maaş alırken iyi, 2-4 sene mecburi hizmet kötü, vah vah ağlarlar halinize.

Kardeşim bu ülkede mühendisler 900-1500 ytl maaşla günde 12 saat ağır sanayi ortamında çalışıyorlar, kaç kişi ölüyor oralardaki kazalarda ölüyor, sakat kalıyor haberiniz varmı sizin ?

eskişehir

Son dönemde yeni sıfırdan inşaatların tekrardan canlandığı ilimiz, böylece kiralar ve ev fiyatlarında bir miktar daha düşüş bekleyebiliriz.

izmir

Yeni mezun maaşlarının ve işçi maaşlarının diğer sanayileşmiş illerimize göre daha düşük olduğu ilimiz, en azından metal sektöründe böyle.

sırt ciğnemek

Düzgün çiğneyebilen biri tarafından yapılırsa tadından yenmeyecek olan aktivite.

sırt çiğnemek

Düzgün çiğneyebilen biri tarafından yapılırsa tadından yenmeyecek olan aktivite.

trample

Ayak altında çiğnenmenin ingilizcesi, ayrıca bir fetiş türü.

hatay

yemek kültüründe patlıcan'ın önemli bir yer tuttuğu ilimiz, Arsuz gerçekten güzeldir.

isdemir

iş görüşmesi için onüç saatlik yoldan adam çağırıp sınava sokan, sınavdan doksan alan kişileride işe almayan, yerel halka göre işe alımlarda hala torpilin,iltimasın döndüğü bir yer, erdemir gibi adam akıllı kar eden bir kurum olması için daha çok fırın ekmek yemesi gereken fabrika.
Çok kinliyim sözlük, çokk.....

aşık oldum

Fatih Erkoç' un da böyle bu isimde bir şarkısı vardır, hani şu pıtı pıtı diye geçen, yanlız 2010 Ankarasında başka amaçlarlada kullanılmıştır, zannedersem Fatih bey kahrolmuştur.

http://www.youtube.com/watch?v=KwX5OFmKOuA

o lafı etme halil

Yayınlanmayan reklamlar silsilesinin Yeni Rakı* versiyonu. insanı n'oluyoruz triplerine sokabiliyor.

http://www.facebook.com/v...v=211050502004&ref=nf

kastamonu abdurrahmanpasa lisesi

Dedemin mezun olduğu okul.

gabi

Gerizekalı, aptal, beyinsiz Asker demenin kısa yoludur.