bugün

bir ara sakaryaspor'dan fenerbahçe profesyonel futbol takımına transfer olmuş fakat oynadığı futbolla hayal kırıklığı yaratan, gerek saç traşı gerekse oynadığı mevkii bakımından roberto carlos'a benzetilip, taraflı tarafsız bir çok kişinin sahte roberto carlos olarak nitelediği, forması ümit özat'tan daha fazla sattığına inanılan futbolcu kişisi.
umit milli takimdada pek cok kez oynamasina ragmen fenerbahce'de resmi olarak sadece 2 sene onceki ankaraspor macinda 60 dk. oynamistir.
oynadığı mevki ve tipi itibariyle roberto carlos'un klonlanmış halidir.
fenerbahçe'de olduğu dönemlerde genel olarak fenerbahçe'nin meşhur sıcak havuzunda görülmüştür. kendisine yeşil sahalarda pek rastlanılmamıştır.

gerçek adı mahmut hanefi erdogdu'dur.
ümit özat'a tanınan kredinin yarısı tanınsaydı şu an fenerbahçe'nin hızlı sol beki olarak görev alacak futbolcuydu. bu sezon gaziantep'e kiralandı, umarım dönüşünde yerini alır.
kirası bitip gaziantepspor'dan fenerbahçe'ye geri dönmüş futbolcu.
nice umutlarla sakaryaspor' dan fenerbahçe' ye transfer olan türk roberto carlos'u olarak nitelendirilen şimdilerde gaziantepspor'da futbol yaşamını sürdüren futbolcu. ne hikmet ki bugün fenerbahçe roberto carlos'un kendisi transfer ederek akıllara tekrar bu futbolcuyu getirmiştir ve bu futbolcu için yeni entryler girilmiştir. görülüyor ki roberto carlos bu futbolcunun imajına her zaman katkı da bulunmuştur.
2007-2008 sezonunda tff 1. lig takımlarından orduspor forması giyen ve kalitesini her maçta ortaya koyan, süper ligde 3 büyükler olmasa da diğer tüm takımlarda kafadan ilk 11'de oynayabilecek bir futbolcu.
17 ağustos depreminin olduğu sabah çantasını hazırlayıp karasu' dan adapazarı'na, idmana giden futbolcu. yorumunu siz yapın*.
sakaryaspor alt yapısından yetişmiş , sakarya doğumlu , daha önce fenerbahçede de oynamış ve halen sakaryasporda forma giyememekte(!) olan sağ bek mevki futbolcu.

(!) : lisansı çıkarılamadığından.
fenerbahçe'ye geldiğinde bi çok spor otoritesi tarafından yerli carlos olarak tanıtıldı.

fenerbahçe için futbolcu öğütme fabrikası diyorlarda arkadaş adam kalas gibiydi. ivailo petkov gibi vasat bir adamın yerine girdiğinde bile insan tedirgin oluyordu. hesap edin artık. fenerbahçe tarihinin en kötü sol oyuncularından biri olan petkov'un yedeğiydi diyorum size anlamıyor musunuz?
Yerli roberto carlos olucak dediler çakal carlos'tan hallice çıktı.
görsel