bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bursaspor a 2005-2006 2.lig A kategorisinde ilk mağlubiyeti yaşatan karadeniz ekibi.
    ... lazy pigeon
  2. 2.
    2005-2006 sezonunda 2. lig a katagorisini 6. bitirmiş ve play off oynamış takım
    ... city walk
  3. 3.
    (bkz: elazığspor un kardeş takımı)**
    5 -1 ... bozo23
  4. 4.
    1967 yılında kurulmuş, mor-beyaz renklere sahip, maçlarını 7.500 kişilk 19 eylül stadı nda oynayan kulübümüz. 1975- 1981 ve 1983 - 1986 yılları arasında birinci ligde mücadele etmişler, 1979 1980 sezonunda uefa kupası nda ülkemizi temsil etmişlerdi. ayrıca taraftarlar kulübün sahiplenmediği gerekçesiyle resmi internet sayfasını ele geçirmişlerdir.
    http://www.orduspor.net/111anasayfa.htm
    ... serander
  5. 5.
    kasımpaşa'yı istanbulda mağlup ederek, bu sene uzun bir aradan sonra üstüste iki maç kazanan karadeniz'in şirin ili ordu'nun takımıdır. karadeniz takımı olması vesilesiyle kendilerine karşı ayrı bir sempatim vardır. bu sene süper lige çıkacağını tahmin ediyordum ama düşmemeye oynuyorlar, yazık. neyse ki, son kasımpaşa galibiyetiyle bu stresi birkaç haftalığına üstünden atmış oldular... artık gelecek seneye süper lig hasretini bitirmelerini ve bizleri sokağa dökmelerini bekliyorum.

(bkz: ordu trabzon rize istanbula yok vize)*
    1 ... mirmika
  6. 6.
    yeni sezonda suat kaya tarafından çalıştırılacak olan karadeniz temsilcisi.
    ... krmyrdsn
  7. 7.
    galatasaray'dan cafercan aksu'yu kiralamış karadeniz kulübü.
    ... nightwader
  8. 8.
    bu sezon yaptigi transferler ile, super lig'e cikmasi konusunda oldukca umitlendigim memleketimin sahane renklere * sahip takimi !

Trabzonspor'dan Cem Demir, Emre Aygün, Ufuk Bayraktar,
    Sarıyer'den Ethem Bayraktar, Karagümrükspor'dan Erol Yukseker,
    Galatasaray'dan Uğur Akdemir, Uğur Erdoğan, Cafercan Aksu ve Cihan Can,
    FK Karvan *'dan Brezilya asilli Ernani Pereira * *
    1 -1 ... acdevilde
  9. 9.
    altay'ı deplasmanda 1-2 ile geçerek, sezona iyi başlayan karadeniz temsilcisi.. seneye süper lig'e çıkmaları en büyük arzumuz..

(bkz: isteyenin bir yüzü kara)
    1 ... don santino corleone
  10. 10.
    renkleri mor-beyaz olan karadeniz temsilcisi.*
    1 ... zookeeper