1. 1.
  1981 brezilya doğumlu futbolcu. Heerenveen takımında * 2006-2007 sezonunda 34 gol atmasına rağmen avrupa gol krallığı yarışmasında ikinci olmuştur. *
  2 ... worldlike
 2. 2.
  daha önce malmö forması altında, uefa kupası ön elemesinde beşiktaş' a karşı oynayıp bir de gol atmış brezilyalı golcü.
  1 ... legend of the stranger
 3. 3.
  bugünkü gazetelerde galatasarayımızın ilgilendiği iddia edilen futbolcu. eğer doğruluk payı varsa ve transfer gerçekleşirse mario jardel den sonra keyifle izleyeceğimiz bir golcümüz daha olacaktır. ceza sahası çevresinde topla bunu buluştur, ondan sonra acaba hangi köşeden çakacak diye seyret. ama trasnferi pek mümkün gibi durmuyor. hayırlısı olsun.
  1 ... aslanadam
 4. 4.
  galatasaray ın haim fresco kokan transfer bombasıdır, 4.5 milyon euro ya heerenveen e gelip 34 gol atan bir futbolcuyu almak ne kadar para gerektirir bilemem ancak alınması halinde umarım adnan polat yine cinlik yapıp sms lerle ödetmez parasını...
  1 ... disco inferno
 5. 5.
  http://www.ligtv.com.tr/D...lt.aspx?r=1&hid=24366 adresinde yazanlara göre arouna kone ile beraber galatasaray'a kazandırılmak istenen futbolcu. zaten 3 yabancı alınacağı söyleniyordu.

  eğer arouna kone ile beraber gelirlerse banka soyup kombine alacağım en kral yerden.
  1 ... sle7in
 6. 6.
  bu iddialar doğruysa bugün çok isteksiz görünen ve adı hep olmaması gerekenlerle anılan ümit karan yolcu galiba.
  ... aslanadam
 7. 7.
  4.5 milyon euro ya heerenveen e gelip takımının attığı gollerin %60 ını atarak gol kralı olması, yaşı gibi faktörleri hesaplayarak olası bonservisini çıkarıp galatasaray ımın mali yapısıyla karşılaştırdığımda beni epeyce derin düşüncelere gark ettirmiş santrfordur.
  -1 ... disco inferno
 8. 8.
  bonservisi 10 milyon euro olan brezilyalı forvet.
  1 ... shunketsu
 9. 9.
  geçen sezon resmi maçlarda 40+ gol atmasına ve avrupa da ki en golcü futbolcu olmasına rağmen en büyük 4 ligden birinde oynamadığı için ödülü totti ye kaptıran futbolcu.

  bu kuralıda yeni duydum, saçmaymış.
  -1 ... balon
 10. 10.
  an itibariyle fenerbahçe ile sözleşme imzalamakta olan futbolcu. imkb ye de bildirilmiş, aç bak ntv yi gösteriyorlar.

  galatasaraymış, fatih tekkeymiş. her okuduğunuz şeye inanmayın arkadaşım..
  1 -2 ... balon