bugün

en az entry 'i girilen, yenimi yeni, gıcır mı gıcır, altıncı nesil yazar.
entrylerinin büyük kısmı ünlemle biten yazar. niye bu kadar çok bağırıyor anlamadım.
sesini duyurmak isteyen yazar kişidir.
gece ampulu diye sözlükte nickini arattırıpta bulamadığım yazardır.
güzel insan.*
yazıları nicki gibi enteresan olan yazar. *
klasik altıncı nesil troll.
bildiğin lampüldür, aydınlatır. yol gösterir.
sanal alemde kimseye güvenilmemesi gerektiğini bilen ve altıncı hissi zayıf olan * yazardır.iyi biri gibi.
düşünen, düşündüğünü irdeleyen yazardır.
hoşgelmiş, nesildaş yazar.
"lampul" terimini güzel türkçemize kazandırıp daha da güzelleştirmek isteyen altıncı nesil bir yazar. *
elektriğin yettiği kadar olan aydınlatılmasıyla güneşe kafa tutamayacak yazardır.

(bkz: sözlüğün güneşi)
(bkz: kendimi deşifre ediyorum)
özel mesaj olayının sadece ayar vermek, laf sokmak ya da saçmalamak için değil son derece modern ve medeni bir şekilde fikir tartışması yapmak için de var olduğunu göstermiştir. keşke onun gibiler buralarda daha çok olsa.
yakın zamanda 2010. entry'sini girecek 6.nesil yazar. şu ana kadar ki 2007 entry'SiNE RAĞMEN KARMASININ 63 OLMASI DÜŞÜNDÜRÜCÜDÜR.
(#8816267) ayarlardan ayar veren yazardır.
kimsenin nick altına işemeyen adamdır.
(bkz: işemek)
herkes istediğini, görüşünü ve fikrini yazabilir saygı duyar buna da. dostum; saydıkların arasında sadece "carew" benim için yıldız sayılabilir, ama diğerleri için lütfen aynı şeyi söyleme. sizin bir sol açık vardı çok eskiden bilmiyorum yaşın buna müsai mi ama; rade paprica diye! haah işte bu adam bu saydıklarından daha yıldız ve iyi oyuncuydu. bunu da sorarsın bir ara.
fenerbahçe hakkında yüreğime su serpen yazar abim. ayrıca nickimin nerden geldiğini de tahmin etti.
sohbetinden mahrum bırakmış yazar.
takip edilesi yazarlardan olduğunu yeni farkettirmiştir,
ayrıca sarı lacivert bir yazar ne mutlu.
dalmaçyalı avcısıdır.*
2009-2010 sezonunda iki dakikalığına sevinen taraftarlardan biri anladığım kadarıyla. tabi acısı büyük az dalga geçmedik! ee ne yapacak galtasarayın içinde bulunduğu durumla ilgili kendince eğlenecek!

üzücü olan da bu ya zaten! türkiye liginde sadece lig kupasında başarılı olmuş takım taraftarları sayemizde mutlu oluyor.**
iyi bir futbol taraftarıdır. kendi adına şampiyonluk kutlamaları denilen olguyu yaklaşık 15 sene evvel rafa kaldırmıştır. ama 12 yaşındaki oğlu; "ulan lampulbaba, hadi kutlayalım, ne dingil birşey çıktın sen" derse, boynu kıldan incedir.*
18 mart 2011 galatasaray fenerbahçe maçı sebebiyle kutlamak istediğim delikanlı rakip taraftarı...
delikanlı yazardır. özü sözü bir olandır.
nesildaş yazar. ancak daha faal olmalı ki, benim entry sayımın neredeyse 3 katı entry kasmış. takımdaş olması da ayrı bir güzellik. inanıyoruz ve yanındayız.
güncel Önemli Başlıklar