1. 1.
  içerisinde aşkla ilgili 5-6 hikaye'nin anlatıldığı ve hikayelerin filmin sonunda birbirine bağlandığı güzel film. aşk heryerde olarak türkçeye çevrilmiş.
  8 ... zall
 2. 2.
  yılbaşına bir hafta kala "aşk her yerde"
  karı-koca ve diğer kadın,gelin ile damadın sağdıcı,üvey baba ve oğlu,başkan ve çay servisi yapan kız,aldatılmış yazar ve portekizli temizlikçi,rock yıldızı ve menajeri arasında... birbirinden farklı tam 10 hikayeyi içinde barındıran,izlenmesi şiddetle tavsiye edilen muhteşem film..
  5 ... febe
 3. 3.
  müzikleri gayet hoş olan soundtrack i bi yerden bulunup edinilmesi kehanet olan film.
  3 ... straightflush
 4. 4.
  gerceklikten uzaklasmayi mantiksizlik boyutuna getirmis film. yine de aklima kazinmis bir sahneye sahiptir kendisi. (bkz: yigidi oldur hakkini yeme)

  --spoiler--
  hikayelerden birinde evlenen kizi oynayan keira knightley kendisine platonik asik olan damadin arkadasini teselli mukafati olarak oper. asik kisi ise bir an durur ve mirildanir..."this is enough..."
  --spoiler--
  6 ... dramtatatam
 5. 5.
  didonun soyledigi here with me sarkısının film müzikleri arasında bulunan film
  ... dopdop
 6. 6.
  çok sevimli ve bir o kadar da espri dolu güzel bir film. hele o sarışın şarkıcı abi yok mu, kopartıyor film boyunca. ayrıca filmin dublajsız izlenmesi de vereceği zevk bakımından önemli; zira bazı konuşmaların içerikleri tam olarak çevrilmemiş ve filmin bir kısmında geçen portekizce diyaloglar türkçeye nedense çevrilmemiş.
  3 ... don kişot
 7. 7.
  aska dair sevimli bir film. filmde bir çok hikaye olduğu için sıkılmadan izlenebilir. filmde neredeyse tum karakterler birbirini ucundan, kıyısından tanımaktadır.
  3 ... painkiller
 8. 8.
  küçük çocuğun sevdiği kıza veda etmek için havaalanında güvenliklerden kaçmasını ve kızı uçağa binnmeden yakalamaya çalışmasını görmek için tekrar tekrar izlediğim filmdir. *
  3 ... norma
 9. 9.
  elisha cuthbert'i , shannon elizabeth'i ve denise richards'ı küçük rollerde gördüğümüz; dvd'sinin mutlaka alınması gereken süper bir aşk filmi...
  2 ... faati
 10. 10.
  son yılların en romantik filmi,
  Sugababes in "Too Lost In You" sunu her dinleyişte akla gelen sahneler,
  ve en güzeli ;

  --spoiler--
  yukarda bahsedilen kankasının evlendiği kıza aşık olan adam , çifte müthiş bir düğün süprizi yaptıktan ve kıza aşık olduğu kız tarafından farkedildikten sonra "yetti artık" diyip çiftin kapısını çalar kapıyı açan kıza kankası söyleyeceklerini duymasın diye mini bir slayt gösterisi hazırlamıştır.
  "to me you are perfect" yazısı göründüğünde ise yaşları gözlerde tutmak zorlaşır...
  --spoiler--

  dublajsız seyredilmesi tavsiye edilir.
  5 ... lusi