bugün

milka 'nın tadına doyulmayan bir çikolatası. *
çileklisini denemeniz tavsiye olunur. *
karamellisi de en az çileklisi kadar güzel olan milka çikoltası.
bir şekilde bulmam gerek diye düşündüğüm fakat kayseri'de son zamanlarda hiçbir yerde görmediğim harika tat.
cileklisi muhtesem olan cikolata.
karamellisinin üstüne tanımam dediğim çikolata.
özellikle karamellesi bir mühendislik harikası olan kahveyle birlikte tadında doyulamayan çikolata.
http://www.landor.com/images/cases/large/2176-2.jpg
dünyanın en güzel çikolatası.
(bkz: pause)
90'lı yılların ortasındaki hindistan cevizli hali muhteşem ötesiydi. sonra formatını tamamen değiştirdiler, lakin şu andaki hali pek hoş değildir. şu çok daha güzeldir örneğin;
(bkz: luflee)
markete her girdiğimde raflarda göz gezdirirken gözümün istem dışı olarak aradığı tek çikolatadır.lezzetine doyum olmaz.olsa da yesek dedirten cinstendir.
butun gun boyunca durmadan 9034851365 * tane yiyebilecegim tek cikolatadır kendileri.
çikolatalar arasında en çok beğenilen çikolatadır.
her yerde satılmayan, bu yüzden insanı market market arattıran, çikolataların en güzeli.*
çileği ve çilekli çikolatayı sevme sebebidir.
üniversitede tırım tırım burs arama sebebidir.

baba "çocukluğunda yediğin lila pauseların hesabını ver allahsız" der zira. para mara vermez. ama vazgeçmem. harç parasıyla lila pause alırım, okula falan gitmem mna koyim. var zaten daha.

müfredattan, tedavülden kalktı mı arkadaş bu? tülay nerdesin, geri dön yalvarıyom.
insanı deli gibi peşinden koşturan, çikolataların şahı, kralı, imparatoru, padişahı. ne derseniz diyin. ama yok arkadaş yok! hiçbir markette yok. ne real'de ne migros'da ne de carrefour'da... hiçbirinde yok bu meret. krizlere sokuyor insanı yokluğu. sayıklattırıyor en olmadık zamanlarda.
milka yalvarıyorum sana geri ver lila pause'umu.çok özledim ben onu.
karşı koyulmaz bir lezzeti vardır. yanınızda kim olursa olsun paylaşmak istemezsiniz, net bir şekilde "lan gelme git uzaklaş öteye" dersiniz. bir tanesi de asla yetmez, bir sürü alıp stoklamak istersiniz.
çilekli şahane bişey. acayip bir haz. hiç bitmemesi istenilenlerden.

(bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)
karamellisi zor bulunan çikolata.
işte şimdi canımı çektirdiniz lan dememi sağlayan çikolata.

headbang okurları der ki, degimiz blue jean den ayrı satılsın. ben de diyorum ki, lila pause milka dan ayrı satılsın..
kahveyle birleştiğinde muhteşem bi ikili olan çikolatadır. yenilesidir. yenilmelidir.
tek başına muhteşem ötesidir zaten. karıştırmayın öyle her şeyle.
tam da bu saatte yenilesi.
açık ve net söylüyorum; hayatımın çikolatası.

üzerine çikolata olmayan çikolata.
çileklisi.
bulunamadığında, insanı sinirlendirir.