bugün

(bkz: wayne rooney) *
son dönemde popüler bir rapper olduğu doğrudur, şu günlerde herkes onla bir düet yapmak için birbirini ezmekte.. ancak benim pek hazettiğim bir arkadaş değildir.. güzel söz yazar, beatleri de fena değildir ama o sesi beni benden alıyor, ruhumu öldürüyor.. hele bazen bir gülüş atıyor şarkının orta yerinde, işte o zaman hoparlörün önünde yatmakta olan kedim uykusundan uyanıp odadan dışarı fırlıyor.. hem de tıslayarak.. ama güzel şarkılar da mevcut tabii, başta drop it like it s hot ve i feel like dying olmak üzere.. ama genelde allah sevdiğine bağışlasın/bana uzak allaha yakın olsun..
bi de kendine weezy falan der olm valla çok antipatik lan..
bir haftada bir milyon albüm satabilme özelliğine sahip rap'çi. ayrıca;

(bkz: tha carter 3)
cok itici hatta igrenc bir sesi olmasina ragmen her sarkiya featuring * yapabilme ozelligi olan ufak tefek bir rapci. kazandigi para pek ufak tefek degildir ama...
2009 grammy ödüllerinde beş tane ödül kapmıştır. kanye west son iki albümünde kullanmıştır bunu. kusa kusa şarkı söyler. insanda bi sus aq deme isteği uyandırır. ama ödülleri kapmıştır o ayrı.
15 yaşındayken annesinin, "git kendine bi kız arkadaş bul ve ondan çocuk yap, böylece sıkılmazsın, oyalanacak bişilerin olur" tavsiyesi üzerine, o zamanki kız arkadaşı 14 yaşındaki Antonia Carter'dan bir kız çocuk sahibi olan amerikalı rapper. şimdi 26 yaşında koca herif oldu ve kızının ismi de Reginae Carter. (11 yaşında) Lil Wayne ve Antonia daha sonra evlenmiş fakat ayrılmışlar. Lil, Vibe dergisine verdiği bi röportajda eski eşi, çocukluk arkadaşı ve kızının annesi Antonia'nın en iyi arkadaşı olduğunu söylemiş.

tuhaf bi sesi var. bazı şarkıları çok güzel. yüzünde filan bile dövmesi var bu adamın. yolda görsem yolumu değiştiririm, tırsıyorum bu adamın tipinden. *
http://theedge.clutchmago...ads/2009/01/lil-wayne.jpg
görsel
sesi böcek gibi çıkan şarkıcı gibi bişey.
(bkz: shawty wanna be rapper) diyerek sıkı bir ayar vermiş kişidir.
lollipop ve talkin' parçaları harika olan rapper.
best rapper alive triplerine girmis pabucumun "en iyi rapcisi". tupac vardir, e 40 vardir, dmx vardir hic olmadi mobb deep vardir. sen kimsin be adam? got kadar boyuyla akiyor ortamlarda' sesi de cok gicik.
19 mayıs'ta yeni albüm çıkaracak zat-ı muhterem..
(bkz: every girl)
nerdeyse dötüne kadar vücudunun her yeri dövme olan rapper.
(bkz: mr carter)
her yeri dövme, dişleri grillz, esmer, maymun gibi keş bir adam. sesi ise iğrenç diyebilirim ama hemen her şarkısının hemen her yerinde sesi bozan bir efekt veriyorlar bu adama ve dinlenebilir oluyor. lollipop ve got money şarkıları güzeldir yine adamım the game ile yaptıkları my life şarkıları güzeldir. t pain ile kankadır.
gelmiş geçmiş en iyi rap'cilerin arasında anılır.
E.T'nin tipi ve robocop'un sesinin birleşimi ile meydana gelmiş rapper. pantolonundan sarkan blood bandana'sı ve dreadlocklu kafasına taktığı beyzbol cap'i onun tamamlayıcısıdır. düşünün yani capli bandanalı E.T gibi bişey.
gay * olduğu konusundaki iddiaları hareketleriyle doğrularcasına bir bloodz çetesi üyesi.
flow yapısı garip olan rapper kişilik. kagıt kalem gelir söz yazılır ver beati dj abi denir ve sözler gelişi güzel okunur. bu özellige sahip olmakla beraber en çok satan albümler arasında üst sıralarda olup ayrıca gay damgası yemiş rapper.
en sevdiğim 3 ismi bir parçasında toplamayı başaran rapper.dinlenilmesi gerek,müzik ve isimler dolayısı ile;
(bkz: kanye west)
(bkz: jay-z)
(bkz: t-i)
http://www.youtube.com/wa...4SFKI&feature=related
bokum gibi sesi var, mixtapelerinde albümlerindeki performansından daha iyi performans sergiler.
bloodz üyesidir kendileri. genelde kırmızı renk giyer ki bu da çetesinin bir rengidir. drop the world ve right above it son hitleridir. mixtape falan filan iyi hoşta adam söylüyor arkadaş bu muhabbetleri kafan götürmüyorsa hiç dinlemeyeceksin. bana lil wayne i boklayıp sagopa kajmer övme lütfen... *
(bkz: give it up to me)
google cromeın polat alemdarı tercüme ettiyi isim.

(bkz: oha)
göz kapaklarında "for god"/"tanrı için" dövmesi bulunan kişi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar