bugün

tatlı su müslümanlarının; hırsızlığa, kadın cinayetlerine, tecavüzcülere, (hatta çocuk tecavüzcülerine) göstermediği hassasiyeti gösterdiği topluluktur.

ne de olsa iki yüzlülük böyle bir şeydir. yolsuzluk yapanları başınızın üzerinde tutmakta bir sakınca yoktur ama; domuz eti dendi mi allahü ekber nidalarıyla market kapattırmanız, lgbt dendi mi "harammm, sapıkkk" deyip masum insanlara yaşamı zindan etmeniz gerekir.
sadece cinsel secimleri farkli insanlar toplulugu. biseksuel olmama ragmen sosyal paylasim sitelerindeki gruplarin iqsu tek haneli tipler tarafindan yonetildigini dusundluyorum. adamlar sirf fotografta yuzum gozukmuyor, grupta paylasimda bulunmuyorum diye kiz bulmaya geldigimi dusunup gruptan attilar. kesinlikle bazi lgbt bireylerinin "bos insan" sifatina layik oldugunu dusunuyorum.
Korkutucu ve saçma.Sebebi, (bkz: liberalizm)
Gençlere kötü örnektir.
Kara üzüm habbesi lgbt canım.
mayıs ayının sonuna gelip hazirana girerken lgbt onur yürüyüşü haftası yaklaştıkça gündemde yavaş yavaş yerini alacaktır. homofobikler de kendilerini göstereceklerdir.
hastalık.
asıl adı "lgbti" olan renkli oluşum. yani;

lezbiyen
gey
biseksüel
transgender
ibne

evet.
Van persie nin olduğudur.
Cinselliğin onur olduğunu sanan topluluk

Onur yürüyüşünü unutmayin gecen seneki .
milletin derdi yine sizi germiş . size ne olum kim kiminle ne istiyorsa yaşar ,o kadar muhteşem olsaydınız travesti popülasyonu çok olmazdı .ikiyüzlüler sizi en çok sizin gibiler tepki veriyor .
aslında her fikre, her renge saygım varda şu gay ilişki çok tuhaf ya mide bulandırıcı resmen. Aklıma kahveci mahmut abi ile keltoş bıyıklı kasap hayri abi geliyor. Hani onları şey ederken görmek, hayal etmek...galiba kusacam sanırım.
ibneyim travestiyim lezbiyenim diyemeyen lgbt yi destekliyorum diyor.

Edit : altımdaki doğru demiş la.
ibneyim gayim lezbiyenim travestiyim diyemeyenler lgbt yi desteklemiyorum hepsi ölsün diyor.

Farklı bir açıdan bakarsak;
Hayvan haklarını savunmakla hayvan mı oluyorsun bu durumda.
Cinsel, fiziksel ve ruhsal durumları diğer iki( erkek-kadın )cinsiyetle aynı olmayan topluluktur.

Lgbt günahmış Allah günah yapmış, öyle ya günah ettiyse Allah neden onları öyle yaratmış? (Cinselliği geçiyorum gaylığı lezbiyenliği geçiyorum)peki ya duygular? Peki ya siz herkes neden hiçbirşey düşünmeden hiçbirşey bilmeden konuşur? Sen erkeksin sen de kız böyle doğdunuz böyle büyüdünüz böyle hissediyorsunuz peki ya onlar? Size göre anormal, günahkar, pislik, rezil bir tek siz mükemmelsiniz! Peki ya sorayım size trans olmak seçilebilecek bir şey mi? Erkek bedeninde kadın o öyle doğmuş Allah her kişiyi mükemmel yarattıysa bunlar neden hatalı olmuş? peki ya kendisi ister miydi bunu, o erkek olarak doğmak zorunda mıydı? Yoldan bir trans yürüyor herkes küfür ediyor, dalga geçiyor, dışlıyor, polis dövüyor saldırıyor, peki siz çok mu insansınız? Bunu dışlayan kesim yarın sizin çocuğunuzda böyle olsa ne yapacaksınız? çift cinsiyetli kişiler var iki tane organı var sorarım peki bu kimin kusuru? Yaratanın mı yaratılanın mı? Siz hiç büyüyene kadar kim olduğunuzu bilmeden yaşadınız mı? Birine trans, gay ve ya ne olduğunu söylersen ne gözle bakarlar biliyormusunuz? Ahlaksız fahişe(!) halk bu gözle bakmamış olsa onlarda bu yolda olmazlardı! Ayrıca onur yürüyüşünü falan kesinlikle olumlu ve ya olumsuz bulmadım ahlaksız durumlarda var olmuş olabilir ancak devletin bu konuda da hukuksal yeniliklerde bulunması gerektiğini düşünüyorum.

kişileri dışlamadan öncede bir düşünün.
Lezbiyen,gay,biseksüel,travesti.
Sitelerine göz atmıştım bu ahlaksızların vidani ret saçmalığıyla ilgili çeşitli yazılar gördüm aynen şöyle yazıyordu "kıbrıs türk işgalinden kurtuluncaya kadar pes etmeyeceğiz" yanlış yada eksik yazmış olabilirim ama buna benzer birşey yazıyordu görünce daha çok nefret ettim bu ahlaksızlar sürüsünden topunun canı cehenneme.
Yarın taksimde toplanacak grup.
Ama yürümeyecekler. Sadece toplanacaklar.
Lezbiyen, Gay, Biseksüel ve Transgender kelimelerinij baş harfleridir. Eşcinsel bir dernektir. Üyesiyim.
Devlet istemese eylemin zerresini yapamayacak, gıkını çıkaramayacak ibnelerden oluşan lüzumsuz oluşum.

Tamam bu ibnelere sövün ama bi de bunlara izin veren iktidara laf etmiyorsunuz ya ben ona bitiyorum.
Amk ibnelerinin ve ona sahip çıkan ahlaksız batı özentisi solcuların sevdiğidir.
ahlak yoksunu, pkk'dan farksız pedofili dolu örgüt. açık ve net.
sapkınlıktır, azgınlıktır bunun nedeni de fazla liberalleşmeden kaynaklıdır. sen askeri nizamı bozarsan, askerlik kurumunu boşlarsan, gdo'lu malları ahaliye kakalarsan kadınlar erkekleşir erkekler ise kadınlaşır. nedenleri çoktur. bu meselenin sadece dinle imanla alakası yoktur komünistlerde karşıdır hatta marx mdır nedir olmadı lenin'de olabilir "ibneliği burjuva sapkınlığı" olarak niteler.
Erkek götü sikip onurlu olduğunu iddia eden insaların da içinde bulunduğu topluluk.
Çünkü müslümanlık bunu gerektirir.

(bkz: gerçek islam bu değil) diyenleri görelim.
neden şiddet uygulanıyor tarzında entryler girilmiş.
Merakımdan soruyorum hiç istanbul'da bunların saldırısına uğramamış gibi konuşuyorsunuz? Merter v.b yerlerde akşamları trafik ışığında durman ya bıçaklanman ya da onlar tarafından 100 papel vereceksin sonra araçtan inerim tehditlerine hiç maruz kalmaktır. sanki bu tarz olaylar hiç yaşanmamış gibi konuşuyorsunuz. insanların ahlaki değerlerine saldırıları hiç saymıyorum bile...
onlar birer hayvan. insanlıkla alakası yok!
herkes 3-5 hayvanın özgürlüğünü düşünüyor ama müslümana zulüm edilince yok o normal deniliyor.
sizin özgürlük anlayışınıza sokayım!

yaşasın alperen ocakları! kahrolsun orospu çocukları!