bugün

entry'ler (134)

e devlet alt üst soy bilgisi sorgulama

kıbrıs’tan izmir ehehe.

whatsapp

Yine çöken uygulama.

whatsapp sınıf grubu

Hiç unutmam şimdi lise grubunda çokta samimi olmadığım bi kız soru sordu bende o an online ım sorusuna cevap verdim teşekkür etti bende ne demek yazıp onaylayan el işareti emojisi yollamak istedim emoji kullanmayı hep sevmişimdir hızlıca yazdım mesaj gidince farkettimki yanlışlıkla kalp emojisi yollamışım göndereceğim emojiyle yanyanaymış tabi 2 saniye şok geçirdikten sonra hemen yanlışlıkla oldu vallahi falan yazdım baya kötü hissettim en kötüsüde sürekli yazışılan gruba saatlerce mesaj gelmemişti.

despacito

Normal dinlendiğinde aman aman bir şarkı değil ama hızı 1.5 yapınca süper ötesi birşey oluyor.

whatsapp

Çok şükür düzeldi.

whatsapp

Şu ios 11 i indirdiğimden beri mesaj geldiğinde bildirim göndermeyen app. Çoğu kişide böyle sanırım keşke düzelse.

umut verip yarı yolda bırakmak

(bkz: ben bugün bunu gördüm)

Yapmayın böyle şeyler yapmayın insanların kalbi var oyuncak değil!

Tanım:ikiyüzlü insanların yaptığıdır bunlara çok kendini kaptırmamak lazım sonra hiçbirşey olmamış gibi yapıyorlar.
(bkz: ohh be içimi döktüm)

eteği belinde

Manuş baba şarkısı sözleri;

Geliyor bak kalem kaşlı Eteği belinde gül de takmış gül de takmış Al dudaklar, mor sümbüller Öyle de güzel ince de belli ince de belli Yar beline beline sarılamam Ah geceden duramam Ah öteden beriden bakış atma ah yerimde duramam Ah yıkadım kuruttum çarşafı, serdim ipek yorganı

Ah günahı sevabı boynuma, gel bu gece koynuma

Dedim ona Ey güzel, böyle mi geçer bu geceler bu geceler Neymiş anam bizim bu keder ne zamana kadar böyle gider böyle gider Yar beline beline sarılamam Ah geceden duramam Ah öteden beriden bakış atma ah yerimde duramam Ah yıkadım kuruttum çarşafı, serdim ipek yorganı Ah günahı sevabı boynuma, gel bu gece koynuma.

üniversiteyi nasıl kazandınız

Fazla kasmadan en iyi üniversitelerden birini kazandım.

Sözelim baya baya iyidir:)

edit:hemende eksilenmişim herkesin çalışma düzeni farklıdır kimi 6 saat çalışır kimi 1 saat çalışıp hedefe ulaşır bende hocalarımı iyi dinlerdim strese girmezdim hiç soğukkanlıyım bu konuda .

nereyi kazandınız lan

Yurdumun en iyi özel üniversitesi olan (bkz: bilkent)

2017 lys tercih sonuçları

Bilkent üniversitesii.geliyorum ankaraaa

en çok aldatan burçlar listesi

(bkz: başak)

instagram

Herkesin sahte mutlu olduğu saçma bir platform hayır yani bu insanlar hiç mi sıkılmıyor habire hikaye paylaşmaktan tamamen vakit kaybı o ne yapıyor bu ne yapıyorla ilgilenmeyip insanlığa yararlı olacak işlerle uğraşılmalı.

whatsappta görüldü yapmayıp çevrimiçi olan kız

Geneli inadına yapıyor bu gerçek.

eski sevgilinin çevrimiçi oluşunu izlemek

Bende hoşlandığımı izliyorum emin olun daha beter.

2018 eurovision türkiye den kim gitmeli

Gülşen de olabilir.

2018 eurovision türkiye den kim gitmeli

Halil sezai.

2017 ösys yerleştirme sonuçları

Heyecanla beklenen.

oytunkaran

Ara ara girerim sözlüğe ve her girdiğimde sol framede görüyorum ilginç ve manasız.

whatsappta onlinedın ama bana yazmadın

Şu an yaşadığım durum 15 dakikadır insan birşey yazmazmı ya gece gece insanı paramparça eder.