bugün

lgbt

Cinsel, fiziksel ve ruhsal durumları diğer iki( erkek-kadın )cinsiyetle aynı olmayan topluluktur.

Lgbt günahmış Allah günah yapmış, öyle ya günah ettiyse Allah neden onları öyle yaratmış? (Cinselliği geçiyorum gaylığı lezbiyenliği geçiyorum)peki ya duygular? Peki ya siz herkes neden hiçbirşey düşünmeden hiçbirşey bilmeden konuşur? Sen erkeksin sen de kız böyle doğdunuz böyle büyüdünüz böyle hissediyorsunuz peki ya onlar? Size göre anormal, günahkar, pislik, rezil bir tek siz mükemmelsiniz! Peki ya sorayım size trans olmak seçilebilecek bir şey mi? Erkek bedeninde kadın o öyle doğmuş Allah her kişiyi mükemmel yarattıysa bunlar neden hatalı olmuş? peki ya kendisi ister miydi bunu, o erkek olarak doğmak zorunda mıydı? Yoldan bir trans yürüyor herkes küfür ediyor, dalga geçiyor, dışlıyor, polis dövüyor saldırıyor, peki siz çok mu insansınız? Bunu dışlayan kesim yarın sizin çocuğunuzda böyle olsa ne yapacaksınız? çift cinsiyetli kişiler var iki tane organı var sorarım peki bu kimin kusuru? Yaratanın mı yaratılanın mı? Siz hiç büyüyene kadar kim olduğunuzu bilmeden yaşadınız mı? Birine trans, gay ve ya ne olduğunu söylersen ne gözle bakarlar biliyormusunuz? Ahlaksız fahişe(!) halk bu gözle bakmamış olsa onlarda bu yolda olmazlardı! Ayrıca onur yürüyüşünü falan kesinlikle olumlu ve ya olumsuz bulmadım ahlaksız durumlarda var olmuş olabilir ancak devletin bu konuda da hukuksal yeniliklerde bulunması gerektiğini düşünüyorum.

kişileri dışlamadan öncede bir düşünün.