bugün

entry'ler (79)

facebookdaki 18 gruplar

Yazın da yararlanalım.

lgbt

Lezbiyen, Gay, Biseksüel ve Transgender kelimelerinij baş harfleridir. Eşcinsel bir dernektir. Üyesiyim.

akşam olunca havanın kararması

Çok anormal. Bu arada telefon havanın kararma anını söylüyor bir anda ışık kayboluyo.

trt nin trakya sız türkiye haritası yayınlaması

TRT ile bir alakası olmadan yorum yapan arkadaşları kınıyorum. Sahada mıdır bilmem UEFA'nın hazırlıdığı bir resim olduğu ülke adlarının yabancı yazmasından belli ama yayınlanmaması gerekliydi.

sigara içermisiniz

Sigarayı içmem de , içenden de hoşlanmam. Çok batmıyo fakat birkaç kişi bol bol yüzüme yüzüme üflüyorsa o da olmuyor.

kaldırımları işgal edip gelip geçene bakan adamlar

semt oturuşu yaparlar , genellikle mont giyerler bunlar. Keko tarzı giyinirler. Sigaraları kaçaktır.

mesajlaşılan kızın kısa cevaplar vermesi

"ok" "hm" "tmm" "he" "anldm" cevaplarıdır. Niye kısa yazıyosun denildiğinde şöyle cevaplar verebilir. "hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm" "okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk" genellikle kalıplaşmış olarak bu mesajları yazarlar.

kore dizileri

Çok güzel olmakla birlikte benim uzakdoğu ilgilerim dolayısıyla izlediğim için çok sevdiğim bir türdür. Fakat bazı erkeklere yakışıklı , bazılarını ise beğenmemeleri çok saçma. Hepsi aynı çocuk ?

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

Günah benim , suç benim kurdum bırak bu düş benim , bu kendime verdiğim rüşvetim , dokumma benimde bi düşlerim var.

(bu söz sanırım böyle)

(bkz: Günah Benim)

gelecekteki eşe not

cinsel şeyleri sevmem , çocuk da istemiyorum zaten , çok güzel olmana gerek yok sadece hobilerin benle aynı olsun beraber biryere gidip gezebililelim. Beraber filmler izleyelim tamam mı canım ?

spoiler

anime izliyorsanız ki ben izlerim , sohbetlerde spoilerin kalıcı ban olduğunu söyleyeyim. Can alıcı bişey olduğunu da söyleyeyim.

çirkin bir kadını güzel gösterecek şeyler

1-2 ton makyaj , estetik sanırım o kadar.

gta 5 indirdiğini sanan mal

Virüs yüklerler. Kaç GB olduğunu düşünmeden indiren ve güvenilirlik kontrol etmeyen kişidir. Steamdan al işte.

oruçluyken suyu buharlaştırıp içine çekmek

Yapan varsa çıksın. Bilinçli olarak birşey koklamak ya da içine çekmek oruca zarar verir.

basic tişört

Sade renk , tam omuzlara uygun , bisiklet ya da geniş yaka olan tişört türüdür. Genellikle uzundurlar. Kot şortla bir efsane.

beyaz ve yapışkan sıvı

Fesatlık derecesine göre değişebilir. Beyazlığına bağlı Japon Yapıştırıcısı , tutkal ya da sperm olabilir. (bkz: Sperm)

kadınların espri yapamadığı gerçeği

Espri erkekler arasında daha gelişmiş olduğu için kadınlar arasında dedikodu bilme üstünlüğü bu konuyu örtebilir.

23 haziran 2016 yalova depremi

Şimdi oldu. Mahalle ölüyor fakat benim evde sıkıntı yok. Büyük istanbul Depremi'nde sallanmadığımızı da söyleyeyim. Hissetmedim maalesef. Bir kere bile küçük sallantı yaşamak istedim.

kadına şiddet

Çok karşılaşmadığım birşeydir. Anne tarafım Rizeli. Anlayan anlamıştır sanırım.

türkiye de eşcinsellik

Türkiye'de LGBT hakları, Türkiye'de lezbiyen, gey, biseksüel ve transgender (LGBT) bireyler diğer vatandaşlara göre dezavantajlı durumdadırlar. Türkiye eşcinsel ilişkileri tanısa da medeni kanununda cinsel yönelim ya da cinsiyet yönelimi gibi bir ifadeye yer vermez ve eşcinsel çiftlerin birlikteliklerini yasal zeminde tanımaz. Türkiye, konu eşcinselliğe geldiği zaman muhafazakarlaşan bir ülkedir, ülkede eşcinsellere yönelik ayrımcılık oldukça olağandır. Türkiye Cumhuriyeti, hiçbir çeşit eşcinsel birlikteliğini tanımamakla birlikte ülke dışında yapılan evlilik ya da benzer tür birliktelikleri de tanımamaktadır.

Kısaca Türkiye'de eşcinsel olmak diğer vatandaşlara göre bir dezavantajdir. Eşcinseller olsada medeni kanunda cinsel yönelim ya da cinsiyet gibi bir ifade yer almaz. Yasal olarak birlikteliklerini zeminde tutmaz. Hiçbir eşcinsel birlikteliğini tanımamakla ve ülke dışında yapılan evlilik ya da benzerlerini algılamamaktadır. Yani çok kötü. islam ülkelerinde her insanın islam dinine inanmayacağını bilmeli ve bu konuda kanunlar konulmalıdır.