bugün

entry'ler (133)

krem sürmek

En sevdiğim kişisel bakım rutini aşaması. Sürdüğün yer yumoş yumoş olur, mis gibi kokar, parlar, güzel gözükür. En güzeli duştan sonra tepeden tırnağa her yerini nemlendirmektir.

clash of clans

3-4 yıl ara verdikten sonra tekrar oynamaya başladığım oyun.
Klan savaşları ve lig savaşları asıl zevkli olan ama onda da klanın düzgün değilse savaşını yapmayanlar yüzünden sürekli yenilgi geliyor, tadı kalmıyor.
Bir de küresel sohbeti kapatmışlardı, yaptıkları en büyük hata oldu bence. Şu an düzgün klan bulmak ve sosyalleşmek imkansız hale geldi.

günün en huzurlu vakti

Lensleri ve sütyeni çıkarıp yatağa şööyle yayıldığımız saatlerdir.

sevişirken sik beni ayım diyen kız

Nasıl iflah olmaz bir romantiksem başlığı okurken gökyüzündeki aydan bahsediyo sandım. *

kuzu göbeği mantarı

ilginç görünen bir mantar. Lan kaç gündür karşıma çıkıp duruyor nerde yetişiyo bu nerde satılıyo hayatımda görmedim. Parası neyse vericem artık aşşırı merak ettim tadını.
Ps:mantar tutkunu bir şahıs.

havuç

Şu an hart hurt kemirdiğim sebze.

kıskançlığın artık toksiklik olarak görülmesi

Bu zamana kadar görülmediği kabahat.
Ben zaten değerliysem eğer ve karşımdaki insana da güveniyorsam kimi neyi neden kıskanayım ki? Kıskanmak sağlıklı bir ilişkide ve psikolojide var olmayacak bir duygudur.

geçmişte 15 erkekle ilişkiye girmiş kadın

Bu güne kadar hayatımda, seks partneri bulma konusunda zorluk yaşamamış bi erkeğin, bir kadının sevişmesi veya kaç kişiyle seviştiği hakkında yargılayıcı bir zihniyette olduğuna asla şahit olmadım. Parasız şekilde 5-6 ve üzeri kadınla seks yapabilmiş erkeklerin zaten kadınlarla bir derdi kalmıyor, kendine yeterince güveniyor, insanları yürüyen am ve yarak olarak değil beyin olarak görüyor.
Lütfen kimse size vermiyor diye gelip burada ahlak bekçisi gibi kadınları değersizleştirmeye çalışmayın. Gidin ağlayarak mastürbasyon yapın. Çoluk çocuk çok var sözlükte okuyup inanacaklar bir de size.

hiç flörtü olmayan yazarlar ne yapıyor

Canımız sıkılıyor tabii ki. insanın hayatında birinin olması güzel bir şey. Fakat sonra etraftaki insan görünümlü hayvanların arasından doğru düzgün birini ayıklamanın ne kadar zor olduğunu farkedip sıkıcı ama huzurlu hayatımıza geri dönüyoruz.

güzel bir kıza ıyy diye bakmak

Sizi gidi manipülasyoncular sizii. Cin olmadan adam çarpacaklar. Kişiyi değersizleştirip özsaygısını azaltarak ele geçirme fikrine dayanan manipülasyon tekniğinin en yanlış biçimde uygulanışıdır. Buna düşen kız olursa zaten bir şey uygulamanıza gerek yok her türlü psikolojik hasarlıdır o.

poğaça

Besin yerine koyamadığım bir yiyecek. Hiçbir besleyiciliği yok boş kalori bunu yiyeceğime tereyağlı patates püresi yerim daha iyi.

game of thrones

Yıllar sonra bi daha izlemeye başladığım dizi. Nerden esti ben de anlamadım.
Hala izlemeyen kalmamıştır ama kaldıysa izlesin hemen.

inegöl köfte

Sevemediğim köfte. içinde kücükbaş hayvan kıyması da var sanırım ki çoğu insan karışık sever zaten ama ben sevemedim. Dana harici kıymalar kokuyo yiyemiyorum.

kredi kartı

Siz bu kredi kartlarına nasıl bitmek tükenmek bilmeyen borçlar yapabiliyosunuz lan? Ciddi ciddi soruyorum yani hiç rahatsız etmiyo mu sürekli aldıklarınız için çalışmak?
Ben dün yanlışlıkla ekstremi ödemedim zannedip ara ödeme yapmışım. O güncel borç sıfır yazısı nasıl mutlu ediyo anlatamam. Kartlara takla attıranları falan harbi tebrik ediyorum psikolojilerinden dolayı.

kızılay soda

Soda değil bu bildiğin mineralli su. Gevurlarin spring water dediği neyse bu o. Gram zevk vermiyo bunu üretenin dağıtanın satanın gözü kör olsun.
Çok sinirlendim iş yerine almışlar mecbur içiyorum moralim bozuldu.

beypazarı

ilk defa sözlükten bilgi aldım bu entry ile.
Tişikkirlir sipirmin.
içtiğim tek soda markası.

arabayı satıp talika almak

Doğrusu taliga olan zımbırtıyla alakalı bi takım planlar.

yalnız yaşamak

Aşırının aşırısı sevdiğim ve özlediğim olay.
18 yaşından itibaren baba parasıyla ayrı evde yaşayıp kendin para kazanmaya başlayınca 27 yaşında birikim yapmaya karar verip aile evine taşınmak… bal gibi insanlar ama yine de kendi evin gibi olmuyor.

can sıkılması

Eğlendiğim mutlu olduğum bir aktivite içinde olmadığım her an hissettiğim şey. Özellikle çalışırken aşırı canım sıkılıyo çünkü işimi sevmiyorum. Ay help.

alkolizm ölçüsü

Haftada 4 ve daha fazla içiliyorsa alkolizm dir bence. Tek seferde içilen miktara göre alkolizm tespiti yapılamaz. Çünkü o psikolojiyle ve süreklilikle alakalı değildir, bağımlılıkta olması gereken hiçbir temel prensibi içermiyor. Bünyeyle alakalı daha çok.
Ha ama hem bi oturuşta dünyaları içiyor hem de bunu sık sık yapıyorsanız o zaman ağır alkoliksiniz.