bugün

1 hafta içinde almayı düşündüğüm ama bazı yorumlara-entrylere baktıkça kararsızlaşmama sebebiyet veren akıllı telefon. Kullanan yazarlar bilgilendirirse çok sevinirim.
en yakın zamanda almayı düşündüğüm ama 32 gb lık modelini pahalı bulduğum telefon 1499 liraya satılıyor şuan teknosada. eğer 100 lira düşerse kaçırmam alırım. lg nin devrim niteliğinde telefonudur.
şu anda kullandığım android işletim sistemli akıllı telefon. memnunum fakat yaklaşık on gündür sağ üst köşede 1.5 cm civarında sarı leke oluştu. sanırım piksel hatası servise göndereceğim. samsung ve lg kore malı olmasına rağmen samsung ekran konusunda çok daha başarılı.
almayı düşündüğüm fakat kararsız kaldığım telefon bir çok siteden araştırdım olumlu ve olumsuz kafa karıştırıcı o kadar yorum var ki şu anda bazı noktalarda samsung s5 in bile önünde gösterilmiş. kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?
dün itibari ile teknosadan 32 gb lığını almış olduğum telefondur. bugün ilk defa telefonla konuşma yaparken anında fark ettim ahizeden cızırtı geliyor. hoparlöre alınca sorun yok ama ahizeden konuşunca belirgin cızırtılar geliyor. kronik bi sorun mudur merak ediyorum. teknosaya gidip telefonu servise göndermelerini söylemeyi düşünüyorum. bilgisi olan arkadaşlar aydınlatsın lütfen.
S4 - Nexus5 - Lg G2 arasında kaldığım durumdur. Hangisini tavsiye edersiniz sözlük ahalisi?
herkesin ismini yarı ingilizce yarı türkçe kullandığı garip telefon. el ci ci iki.
batarya ve download hızında ki yavaşlık dışında herhangi büyük bir problemi olmayan f/p oranı yüksek telefon.
ucuz plastik gibi görünmese güzel telefon.
pil ömründen dolayı içimin çok gittiği telefondu kendileri.
iphone alıp şarj aleti ile ilişkiye girmekten iyi bir seçimdir. Fazla yarı yolda bırakmaz
Kullananlarin arka kapagi hakkinda bilgi vermesi gereken telefon.

Simdi arkadaslar bu hattin girip ciktigi yer var ya orasinin boyasi sokuluyor bende. Sizdede varmi boyle sorun ?
Kırmızı modeli çok seksi olan telefondur. Teknik açıdan ise yağ gibi akıyor maşallah. Internet oyun performansı şükela. Kamerası harika beğenmeyenlere anlam veremedim. Bataryasına ise methiyeler düzmek istiyorum. Ortalama üzeri bir kullanımda, wi fi sürekli açık, parlaklık otomatikteyken bir buçuk günü rahat görüyor. Biraz az kullansam 2 gün idare edecek.
Olumsuz yönleri ise,
Hatırı sayılı boyuttaki oyunlarda çabuk ısınıyor.* yaklaşık 500 mb yi bulan bi uygulama ve 10 dk oynayınca ısınıyor. Onu görünce asphaltı yüklemeyi bile denemedim. Bu ısınma olayını da işlemcinin hayvani oluşuna bağlıyorum. El kadar telefonda 2 26 işlemci var, kasası da ince olunca ısıyı çabuk belli ediyor. (Fakir avuntusu işte)
Kasa biraz kaygan, elden kolay düşebilir. Kılıfla kullanmak daha iyi.
adını sanını çok duyduğum, ancak hiç kullanmadığım lg tarafından üretilen telefonların g2 versiyonu.
G2 ve nexus arasında kaldığm telefonlardır. Ahali mesaj kutumu renklendirirseniz sevinirim hangisini tavsiye edersiniz.
piyasada ortalama fiyat 1200-1300 lira arasındayken, turkcell in 24 aya bölerek faturaya ekletebildiğiniz taksitli fiyatı yaklaşık 1900 lira olan telefon. taksitle peşin fiyatına sat demiyoruz da 600 lirayı da götümüze sokma be kardeşim. tek taksit seçeneğisin diye bu kadar da sikilmez ki afedersin.
konuşma sorunu yaşadığım ve almama bin pişman oldugum sözde telefon.

telefon konuşmasında karşı tarafın sesini net bi şekilde duymama ragmen benim sesim karşı tarafa kesinlikle gitmiyor. aynı sorunu yaşayıp halledenler yeşillendirsin lütfen.
Nedense bu telefonu aldığımdan belli için için ısınamadım birincisi anladım ki büyük telefon bana göre değil tek elle kullanma mamak beni deli ediyor ikincisi arttırılabilir hafızası yok ekranı büyük olduğu için 1 sene sonra takoz durumuna düşecek bu telefonu aldığımda beni en çok sevindiren özenli ekranının parlak olmasıydı ama şimdi bakıyorum ki son çıkan ağır oyunları açtığımda telefon ısınıyor doğal olarak telefon ekran parlaklığını kısıyor ne anladım ben bu işten şimdiki aklım olsa iphone alırım abi küçük telefon küçük demeyelim de normal boyutlarda olan bir telefon her zaman iş yapar şuan iphone 4 bile bana göre cazip.
minisini alıp almamak konusunda kararsız kaldığım telefon.

kendisi çok pahalı.
Bir hafta on gundur inceledigim tlfdur. Yuzde 5 olumsuz yuzde 95 olumlu yorum.
Tek sikinti nerden almali?
1100 liraya da var 1600 liraya da.
Bu nasil iş. Lg turkiye garantsi, paralel ithalat, distrbtör garanti kafami allak bullak ettiler. Söyle saglam tiyosu olan beri gelsin.
yarın alacağım telefon. siyah mı beyaz mı sözlük? yardım edin lütfen.
ekran 10 numara ,arka tuş çok kullanışlı lg bence iyi bir iş becermiş.
Kendisini 3 gün önce aldım. şu kirilmaz ekran koruyucudan alsammi almasammi bi akil bekliyorum sayin yazarlar. Tek kötü yanı çok narin olması deniyor bi kere düşürüp ekrana 600 lira bayilmak zor geliyor ama şu kirilmaz koruyucunun bi kotu yani var mi? Kullananlar memnun mu? Bi mesaj kadar uzaginizdayim. Teşekkürler şimdiden
1 senedir kullandığım telefon.

Samsunga oranla iyi. ondan önce de 2 tane farklı üst segment samsung kullandım.

her android telefon gibi miadını 1senede doldurmuştur. artık değiştir beni diye inliyor.

siz siz olun iphone ya da windows phone'dan şaşmayın.
şubattan beri sorunsuz kullandığım canım telefonum.
güncel Önemli Başlıklar