bugün

entry'ler (149)

üniversite tercihi yapacaklara tavsiyeler

gemi makineleri işletme veya deniz ulaştırma işletme mühendisliği hakkında kıyıdan köşeden akrabadan tanıdıktan bilgisi olan var ise mesaj atarsa sevinirim bir kaç sorum olacak.

sözlük yazarlarının genel seçim tahmin yüzdeleri

akp %42
chp %29
mhp %16
hdp %8

:((((

cehalet partisi

(bkz: a ve k harflerini açtırtmayın şimdi bana)

bayan olmanın sağladığı ayrıcalıklar

aşağıya her baktığında iki adet meme görülebiliyor olunması. meme iyidir, güzeldir. meme candır.

beni sikmelisin

cesedi fazla çürümeden bulunur umarım dediğim bayan kişisi.

eyyy diye seslenilmek istenen kişiler

new york times gazetesi genel yayın yönetmeni olabilir.

chp hdp koalisyonu vs chp mhp koalisyonu

hdp muhtemelen öyle ya da böyle barajı geçemeyecek ve akp gene iktidar olacaktır.

EDiT: MALESEF (RENGiMiZ BELLi OLSUNDA)

sözlük yazarlarının garip huyları

çayın dibini tamamen içmeden tekrar doldurulunca o çayı içemiyorum. hatta ben doldururken biri çayı tamamen fondiplememişse dibinde bir damla bile çay varsa dolduramıyorum aq. çözümleri bekliyorum. teşekkürler.

insanı dehşete sokacak üç kelimeden oluşan cümle

satılık kullanılmamış beşik...

öpüşürken sevgilinin ağzına balgam atmak

(bkz: entry sıçmak)

cumhuriyet halk partisi

13 yıl öncesine daha dün diyen öküzoğlu öküzlerin eleştirdiği parti. he kardeşim he iki günde helikopter ürettik hastane sıralarını bitirdik imf bizde borçlandı he. beyin göçü tersine dönmüşmüşaahahhahahaha. ulan körsün tamam da, daha iki gün önce şerefleri varsa kanıtlasınlar o silahları diyen, soruşturmayı yürüten savcıları içeri atan adam tırların görüntüleri çıkınca sus pus oluyor. bari bunu gör amınakoyiyim. yani kutu kutu milyon dolarların görüntülerini düşün bi. ne biliyim bakara makara falan? yani bir anlığına şu adamın elinden dinini alın(ki siyasette asıl yapması gereken şey budur. ülke insanların dini duygularını sömürerek yönetilmez) yemin ediyorum oylarının yüzde doksan beşini kaybeder. zaten hepimiz biliyoruz seninde inanmadığın yukarıdaki yüzlerce sebep için değil üç kelimesinden ikisi allah peygamber olduğu için onu bu kadar çok taptığını.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

lan aq şuraya hem şarkı ismini hemde linkini koyun dedirten başlık. biri ismi koyuyor sadece iki saat sağ tıkla google da arat falan uzun iş. diğeride sana hitap etmeyen bişeyse bile açmışken dinleme zorunluluğu yaratıyor.

örnek:

princess chelsea- the cigarette duet

https://www.youtube.com/watch?v=4TV_128Fz2g

akp hükümetinin yaptığı en iyi iş

tartışılması gereken konu.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

it is just a cigarette, and it cannot be that bad.

milletvekili olunca sözlüğe yapılacak katkı

sözlükte hala adres çubuğuna gireceği sitenin adını değilde google ı yazıp ondan sonra google da siteyi aratanları sözlükten atmak.

ışık hızı aşılabilir mi

konu ışık hızından açılınca sözlük yazarlarının ışık hızında bilim adamına dönüşmesi çok ilginç gerçekten.

seray sever in artık gündemde olmaması

seray severin kim olması?

villamda düzenlediğim dövüş turnuvası

1'den 10'a kadar ne kadar işsizsin? diyee sorsalar, bu yazının hepsini okuduğumu söylerim. o kadar vahim durum.

lisa ann ın 157 santim boyunda olması

tam bir ''akciğere kadar yolu var panpa'' vakası.

ad soyad uyarısı geldikçe inadına doldurmamak

sonuna kadar desteklediğim eylem.