bugün

entry'ler (828)

turknova

bir adet davetiyesini aradığım güzel torrent sitesi.

lg g2

Bilgi kirliliğine gerek yok zira bu telefon maksimum 100 mbps bandında 4g desteği sunmaktadır.zaten operatörlerin vaadettikleri hızları göremeyeceğimiz için bu telefon da çatır çatır 4g yi destekler.
görsel

yazarların kızları olursa koyacakları isimler

eda. entry burada.

seks esnasında yetmiyor diye bağıran kız

Uzun bi aradan sonra sözlüğe uğradım karşıma ilk çıkan başlık oldu. Sözlüğün seviyesi iyice düşmüş bu ne lan. Anonimliğin verdiği öz güven ile abuk sabuk şeyleri millet burada kusuyor resmen. Şimdi girmeseydin o zaman amk falan diyen olursa onuda ebesini sikeyim başlık entry uyumunu da sikeyim. Sözlüğün anası sikilmis bide ben sikmişim çok mu ulan. Ha bu arada geceye kalmaz entryi silerler okuyun bunu amk.

sony xperia z3 compact

lg g2 den sonra android camiasının en alınabilecek en optimum cihazı budur diye seviniyordum ama gel gör ki bunun da boku çıktı. Kendi kendine çatlıyormuş. Ulan koskoca sony nasıl bi üretim hatası yapabildin telefon durduk yere çatlar mı. Su geçirmesin diye içine döşenen silikon alttan üstten sıkıştırılınca baskı oluşuyor ve telefon ısınınca o basınç çatlamaya sebep oluyormuş. Efsane telefon ama bütün karizma çiziliyor bununla.

ak parti mhp koalisyon hükümeti

Gururla siyaset yapılmaz. Eğer mhp ayağına kadar gelen koalisyonu, akpye ettiği laflar yüzünden reddederse kendi ayağına sıkar. Keşke akp mhp koalisyonu olsa. Ve de keşke içişleri bakanlığı mhpde olsa.

lg g2

1 aylık lollipop deneyimimden sonraki izlenimlerim olumsuz yönde. Telefonda bi hantallık var sanki. Kit kat'tayken telefon yağ gibi akardı. Bi uygulamayı kullanırken ' ya ben bu uygulamaları yerim, kolay bunları çalıştırmak ' der gibiydi. Şimdi de takılmıyor ama bi hantallık var işte. Efektler falan kötü. Şarj konusu bi felaket. G2 bataryasıyla meşhur bir telefondu ama lollipop onu da bitirmiş sağolsun. Güzel olan tek özelliği bildirim çubuğunun uygulamaya göre renk değiştirmesi. ios'ta hep olan bi özellikti şimdi buraya da geldi ve çok şık oldu. Öteki türlü ekranda renk bütünlüğü olmuyordu. Lollipopun tek güzelliği bu olmuş benim için. Ama genel anlamda olumsuz.
Son olarak telefon sol üst köşesinden sarı sarı kesiyor beni.

milletçe alkışlıyoruz

Çok salakça bir reklam olmuş. Adeta akpye oy verenlere savaş açarsasına sözler var. Milleti gaza getirip inadına akpye bastıracaklar bu gidişle.

lg g2

4g güncellemesi gelmiştir, lollipop güncellemesine de sayılı günler kalan telefon. Avrupada lollipop dağıtılmaya başladı türkiyeye de yakın zamanda gelecektir.

kendinden büyük kadınlarla sevgili olan erkekler

Milf veya mature seviyor olabilir. Ya da tecrübeli olsun çocukça triplerle uğraştırmasın seklinde düşünüyor da olabilir.

şişli etfal de ayaküstü sıçan teyze

Teyze sıçmış ama ortada planlı bir durum var. Evden çıkarken ulu orta biyere yapmayı kafasına koymuş ki içine don falan giymemiş. Duvar kenarına geçip öylece bırakıyor. Pardesünün altında hiç mi bisey yok be kadın!

gece gece gelen yemek yeme isteği

Gunduz yenilenden 10 kat lezzetlidir. Hele de aspavada lahmacun yapmanın yeri ayrı.

samsung galaxy edge

kendisinde 2.7 ghz işlemci ve 3 gb ram var. ulan benim evdeki bilgisayarda 2.7 işlemci 2 gb ram var bu nedir amk. teknoloji çıldırmış olmalı.

lg g2

en geç ocak ayı sonuna doğru lollipop güncellemesini alması bekleniyor.

Edito: allahsız lg lollipopun modası geçti nerdeyse hani lan guncelleme, şubat bitiyor lan

en karizmatik teknik direktörler

carlo ancelotti
guardiola
roberto mancini
jose mourinho.

sözlük yazarlarının itirafları

Çok yanlızım be sözlük. 3 yıldır ünide okuyorum etraf insan kaynıyor ama ben çok yanlızım. Herkes her şey boş gelmeye başladı. Arkadaş ortamında gülüp eğlenmek bile istemiyorum artık yavan geliyor. Açıkçası ne istediğimi bile bilmiyorum, ha kimseyi de suçlamıyorum sıkıntı bende. Galiba kafayı yicem. Yaklaşık 2 ay önce sevgilim terk etti tekmeyi vurdu bana ondan beri her şey boş geliyor. Saatlerce bilgisayar başında oturmak bana herkesten iyi gelmeye başladı. Yani hiçbir arkadaşıma, hadi çıkıp biraz dolaşalım biyerlerde oturalım diyesim gelmiyor. Gülmek bile istemiyorum sanki nasıl olsa bitecek diye. Anın tadını çıkaramıyorum artık. Hiçbir şey iyi gelmiyor. Sınavlar yavan dostluklar çok bunaltıyor. Ne istediğimi ve içimdeki bu boşluğu neyin dolduracağını bile bilmiyorum. 21 yaşında hayattan bu kadar soğumak normal mi be sözlük.

uzun boylu kızlar

Adama hayata bağlayan gördükçe göresin gelen kızlardır. Hele de hafif dolgunsa eğer değme keyfine.

sarelle vs nutella

torku banada.

galatasaray bizi yenmedi biz yenildik

Bu nasıl bir ego be kardeşim, bu kadar da gülünç duruma düşürme kendini aziz.

erkeklerin duymaktan nefret ettiği sözler

Sen beni ya anlamıyosun ya da ben anlatamıyorum.
Ne vaar.
iyi geceler.
Vs vs... bunlar kullanılanlar, bi de hiç konuşmayıp, teli uzun süre kapalı tutarak da bir erkek çıldırtılabilir.