1. 1.
  Bugün tanıtılması beklenen LG'nin yeni amiral gemisi akıllı telefon. Sızan bilgiler 5.2 inçlik full HD ekran, Snapdragon 800 yonga seti kullanacağını gösteriyor.

  Beklenildiği gibi ürün tanıtıldı. Performans olarak güçlü ve telefonun sadece ön kısmına değil arka kısmına yenilikçi bir şekilde yaklaşan anlayışın eseri ile tanıştık diyebiliriz.

  Kaynak: http://www.mobil13.com/lg...ve-fotograflari-3270.html
  ... veneratio
 2. 2.
  eğer bu telefon türkiyeye 1500 lira bandında gelirse, xperia z yi satar bunu alırım. baya baya olmuş la bu.

  edit: yok lan vazgeçtim eşşek kadar büyükmüş. bence sınır 5 inç.

  edit2: sözlerimi yiyorum büyük falan değilmiş. ama 16 gb.lık versiyonu sanki yetmeyecekmiş gibi o hafıza. çünkü hafıza kartı girişi yok. 32 gb.lık alınmalı bence.

  iphone da 16 gb. diyecek fanboylar için şimdiden not: o söylediğim iphone için de geçerli.
  2 -2 ... kulak kiri
 3. 3.
  xperia z'ye tercih edilen über telefon.
  1 -1 ... emre fosforoglu
 4. 4.
  sony xperia honami yi beklemek daha mantıklı olacaktır. tüm testlerde en iyi telefondur.
  ... baksana bi
 5. 5.
  Topyekun edit: Asla kitkata güncellenmemesi gereken LG'nin G3'ten önceki amiral gemisi. Cnock code için güncellemeye gerek yok, bende dahil herkes tarafından 5 dakika kullanılıp deaktif edildi. Ekranı çok sıcak tutmamaya bakın aksi taktirde ekranda sarı leke oluşuyor henüz başıma gelmedi fakat bir çok kullanıcıda mevcut uyarma gereği hissettim üstümde. Birde telefonun şebekesi sıkıntılı çok telefon ile görüşenler ne yazık ki vazgeçmeliler.
  ... stiffmeister
 6. 6.
  kesinlikle güzel gözüken telefon.başarılı bir çalışma.

  yalnız kendisine sd takamıyorsunuz.bu yüzden 32 gblik versiyonunu almak en mantıklısı.en büyük sorunu bu gibi.
  ... bugun variz yarin yokuz
 7. 7.
  32 gb'lik modeli Türkiye'ye girsin diye beklenen telefon. bugün mıncıkladım. pek şeker olmuş. iphone de uzaktan uzaktan kesiyodu bunu. soora arkasını dönüp gitti.
  2 ... coremax
 8. 8.
  güzel telefonda ekran çok buyuk en ideal bana gore 4.7 inç ne büyük ne kucuk oyun film internet icin tam kıvamında (bkz: htc one)
  2 -1 ... bufuz
 9. 9.
  (bkz: elciciiki)
  3 ... fatalerror
 10. 10.
  müthiş telefon. hayranı oldum, bak bak bitiremedim. tek kusur depolama alanı. şu sd girişi olmayan telleri hiç sevmiyorum. bi de 16 gb 32 gb yapıyorlar, e zaten 6 ya da 8 kadarını sistem kullanıyor. şunu yapmasalar on nurama beş yıldız. inşalah 64-128 gb modelleri ya da sd destekli modelleri çıkar yoksa yazık olacak şu güzelliğe.
  1 ... med king