1. 1.
  lionsun gençlik koludur.lionlar sponsorluk yapar leolar işlere koştururlar.tabii partiler eğlentiler vs de yapılır.liderlik yeteneklerini geliştirmek,yardım işlerinde çalışmak vs.aktivitelerde bulunulur.lakin sorana kabaca masonik faaliyetlerde bulunuyoruz gibi esprili bir yaklaşım sergilenilebilinir.
  2 ... veritaserum
 2. 2.
  Leo kulüplerinin kurulma amacı;öncelikle hizmet, liderlik kalitesi, dürüstlük, başarı, kişisel sorumluluk, eşitlik, güvenilirlik ve başkalarına karşı saygılı olma niteliklerini kazanmak ve kazandırmaktır. Leo kulüp üyeliği ; Türk Dernekler Kanunu'nun öngördüğü 18 yaş sınırından başlamaktadır ve Leo kulüp tüzüklerine göre 28 yaşında bitmektedir.

  Leo kulüpleri ilk olarak 1957 yılında Lions kulüplerinin bir gençlik programı olarak Pensilvanya'daki Abington Lisesi bezbol takımı üyelerince kurlmuşlardır.O günden bu yana hızla büyüyen üye sayısıyla günümüzde 187 ülkede binlerce Leo kulübünde 130 binden fazla Leo liderlik özelliklerini geliştirmektedirler.

  Ülkemizde 100 Leo Kulübünde 1500'ün üzerinde Leo vardır. Şu anki haliyle Avrupa'da 3,dünyada ise 5ci en büyük Leo sayısını barındırmaktadır.Leo kulüpleri gençlere yeni insanlarla tanışma fırsatı sunmakla beraber,kayıtsız yetişmesinden şikayet edilen gençlerin sosyal konulara ve toplumlarına karşı sorumlu birer birey olarak yetişmelerini sağlar.Gençler organizasyon düzenleme ve takım çalışması yetilerini geliştirirken,kendilerinden daha şansız doğmuş birçok insana da ellerinden geldiğince hizmet götürürler.
  3 -2 ... thoth
 3. 3.
  rus yazar ve filozof tolstoy'un ön adı.
  1 -1 ... siberr
 4. 4.
  süper adam.
  2 ... chariot
 5. 5.
  leadership
  experience
  opportunity
  1 ... nada
 6. 6.
  (bkz: leonardo di caprio)
  ... sex files
 7. 7.
  aslan burcunun dünyaca bilinen ismidir latinceden gelir.
  ... catastropher
 8. 8.
  her sene ankara caz festivalini organize eden ankara'lı firma.
  çalışma ekibi gayet eğlenceli, tanırım iyi çocuklardır.

  (bkz: leo organizasyon)
  ... estrella de mar
 9. 9.
  zodyak kuşağı takımyıldızlarından biridir.
  ... sick
 10. 10.
  bir erkek ismi olduğu an itibariyle şaşkınlıkla öğrenilen kelimedir. oldu olacak felis leo konulsa imiş.
  1 ... creatil