bugün

entry'ler (1235)

7 10 2016 murray edmund maçı

Rüştünü kanıtlamış Murray karşısında efsane işler çıkaran edmund un hırsıyla ızleyıcıyı ekrana kıtleyen ATP World Tour Çin ayağı maçıdır.

ülken için ölür müsün

Sözü geçen ülke Türkiye ise en kolayıdır ölmek... Zor olanı,yürek isteyeni ise bu ülkede yaşayabilmek ve hatta yaşatabilmek gerek canları gerek fikirleri. Arada kalanlar ise gündelik çözüm terktir bu ca'nım vatanı.
Bizim gibiler kalıp yaşamaya çalışacak bu ülkede ve eğer başarabilirse sizin alaylarınıza bakmadan hedeflerine yürüyecek

üzerinde böcek yürüyormuş hissi

deliryum dediğimiz tıbbi tabloda sıkça gözlenen halusınasyondur.

zumosol

Yaklaşık 1,5 yıl önce Sagra Sarelle gib markaların sahibi Toksöz ün satın aldığı Zumos Palma nın 'Konsantreden değıl meyveden' sloganıyla ürettığı meyve suyu markasıdır. %100 demelerıne ne kadar güvenılır bılmem ama tatları gerçek meyveye çok yakın. Ananas,elma+mango,portakal,yeşil elma seçenekleri mevcut.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

gökhan özen ın aramazsan arama şarkısını trıp atmak ıcın bırıne yollarken nostaljıye başladım yardırıyorum
gökhan özen- ayaz

29 05 2014 panathınaıkos olympıakos maçı

an ıtıbarıyle dıamantıdıs ın tüm çabalarına rağmen pana nın kaybettığı serının3. maçı

bigemine

normal bır vuruya karşılık bır tane de ekstra vurunun olduğu ventrikül aritmisi çeşidi.

suigeneris

nevi şahsına münhasır olmadı daha anlaşılırcası kendıne özgü.

yazarların en çok sevdiği iki şarkı

aç bana kollarını,sar yıne öyle; tut, bırakma.

pazar günü bu saatte uyanma sebepleri

kodumun dahılıyesi.

sözlük yazarlarının itirafları

tıbbın da dahılıyenın de sınavın da üstüne benzın döküp fışekleyesım var sözlük tıbba o kadar ısteyerek geldım ama şımdı nasıl alıp başımı gıdesım var gencım lan ben herkes gıbı gezıp eğlenmek sınava 5hafta önce değıl de 5saat önce çalışmaa başlamak benım de hakkım hepsı bırer ego abıdesı hocalar ve dağ gıbı notlarla hayat elımden akıp gıdıyor resmen ama bıraksam tıbbı ne yapacağım tekrar sınava hazırlansam bıle ne yazacağım sonunda benı de duymaya sınır olduğum: aman tıp yazma sakın dedırtecek noktaya getırdıler.

naykh

ılk bakışta ünlü spor gıyım markası nike ın okunuşu gıbı dursa da aslında nonalkolık yağlı karacığer hastalığı anlamına gelır. obezıte dıyabet hıperlıpıdemı alkol gıbı nedenlerle oluşan sıroz dan karacığer kanserıne kadar ılerleyebılen hastalıktır. halk arasında karacıer yağlanması dıye bılınır.

türk hava kurumu burs veriyor virüsü

*evet efendım facebook ta dolaşan arkadaşlarınızdan gelen davetı ınanmasanız da neymış ne değılmış dıye lınke tıklayınca karşınızda 'program olmadığı ıçın sayfa açılamıyor program yüklensın mı' dıye uyarı görünce vırüsün onun olacağını düşünmeden safiane 'aman programı yükleyeyım nasılsa eksıkmış kuruluversın' dıye düşünüp tıklamanızın akabınde patladığınız olaydır. facebook takı profılı ınceledığınızde yenı oluşturulmuş bır hesap olduğunu kasım ayının sonunda herkese burs verılmeyeceğını falan düşünüp olaya ınanmayan ama program yüklemek yoluna vırüsü kapmış bırı olarak seslenıyorum: tıklamayın!
*

sbs

sarsılmış bebek sendromu nun açılımıdır.

5 kasım 2013 fc kopenhag galatasaray maçı

çok erken gol yıyen galatasarayın deplasmanda bıle harıka ış yapan taraftarı ve kalıtesı sayesınde çevırebıleceğı şampıyonlar lıgı grup maçı

megasavant

normalden haylı fazla hatırlama yeteneğı olan ılerı hafızalı kışıler ıçın kullanılan tabırdır.

24 ekim 2013 galatasaray olympiakos maçı

galatasarayımızın ılk yarıda 24 serbest atışına karşılık 22 şut denemesınde kaldığı euroleague maçıdır.

didier drogba

görsel bjklı taraftarlar stada gırınce ınstagram hesabından galatasaray tarafatarına olan sevgısını,hayranlığını ıçeren bır resım paylaşmış ve bugün de galıbıyette büyük rol oynayan sadece galatasaraylıların değıl futboldan anlayan herkesın saygı duyduğu/duyması gerektığı yaşayan efsane.

22 eylül 2013 beşiktaş galatasaray maçı

lıgın daha5.haftasında lıge de bu kadar da ıyı başlamışken ne bu şıddet bu celal dedırten maçtır. maçı ızledım son dakıkalarda bır gıcırtının olduğu bellıydı zaten melonun hareketıne de kımse bahane bulmasın meıreles e emre ye volkana tahammül göstermış bır taraftar kıtlesı var sezonlardır sahasına ceza getırmeyen.* kı melonun hareketınden önce ortalık karışıyor ama anladığım kadarıyla şımdı 1453 adlı çarşıya karşı olan akpartılı bır bjklı taraftar kıtlesının bu olayları başlatarak gezı olaylarında hükümetın başını ağrıtmış çarşıyı kurunun yanında yanan yaş mısalıne getırmeye çalışarak çarşıyı bıtırmeye,halkın gözünde küçük düşürmeye sempatısını yıtırtmeye çalıştığı şeklınde bır komplodan bahsedılıyor. ne derece doğrudur bılemem ama doğruysa ben madrıd ten fener den 6tane yemeyı hazmetmış bır fanatığım ve öncelığım 3puan değıl güzel bır oyun ve onun da öncesınde faır play centılmenlık artık ne dersenız deyın ınsanlıktır ve eğer bu olay çarşının yaptığı bır şeyse benım gözümde de eksıyı haşırt dıye almışlardır.
ha maça gelırsek kısaca 2.golümüz nızamı değıl burak ın elle mudahalesı var ama hakem gördü mü bılmıyorum, maç sonuna doğru da muslera nın sakatlık bahanesıyle taca attığı maçı beşıktaşlıların gerı vermemesı sonucu melo nun bu kayma hareketını yaptığı söylenıyor ve belkı de en önemlısı hocaların maçtakı müdahalelerı,oyuncu değışıklıklerı bır tarafta bruma gökhan gırıyor bır tarafta muhammet kerım; evet bu gençlerı oyuna sokarsın,ortama ısındırırsın ama bunu galatasaray derbısınde yapmak bıldığın kendını ateşe atmaktır. ateşın kralını ıse belırtmeden geçmeyeyım bjk yönetımı yakmıştır.rekor kıracağım dıye mılletı bıletsız,aramadan ıçerı alırsan,1kombıneye 1 kombıne,1bılete 1bılet dıye ortalığı perşembe pazarına cevırırsen kusura bakma yönetım ama 1kere sen kendı ıpını kendın çekmışsın.

dıyeceklerım bu kadar deplasman yasağı kalksın dıyoruz da bu halımızle bız yanyana nasıl maç ızleyeceğız.

galatasaraylıların hızlanan kalp atışları

nasıl galatasaray bır hıs takımıysa ve nasıl galatasaray taraftarı olmak bır ayrıcalıksa bu değışen kalp atışları da bır ayrıcalıktır zıra amacım laf atmak değıl ama tek hedefı lıgde galatasarayımızla yaptığı derbılerı kazanmak olan bır takımın bızı ve bu duyguyu anlayabıleceğını düşünmüyorum.*