bugün

nete düşen popo fotosuna bakılırsa önce çorap sonra iç çamaşırı giyen hanım kızımız.
bu geceden sonra, bilgisayarı açınca tebessüm etmek adına, güzel yüzünün masaüstü arka planını oluşturması muhtemel şarkıcı.
2010 eurovision şarkı yarışması birincisi, 23 mayıs 1991 doğumlu şarkıcı.
esc 2010 şarkı yarışması'nın birincisi ve satellite adlı şarkıyı seslendiren, gayet iyi niyetli, hanım hanımcık bi kız. severiz kendisini. *

zedit: ama şu denize çıplak girmesi olayından sonra * nedense hiç de öle gelmiyo yani. * *
almanların sadece panzer yapmadığını ispatlayan şirin yüzlü velet.
(bkz: lena meyer landrut sevişelim mi)
http://www.lena-meyer-landrut.de/
satellite klibi ilk izlenildiğinde "ana ne de hanım hanımcık kızmış, bak efendi efendi okuyo da şarkısını *, götünü başını da açmamış negzel lan aferim" dedirtmiş, fekat sonrasında gerek bazı dergilere verdiği çıplak pozlar gerekse verdiği frikiklerden ötürü "iyisin hoşsun ama ne ayaksın lena? hele bi rengini belli et" diye sitem ettirmiş 91'li hatun.
tamam frikik bu, herkesin başına gelir. don giymemene de laf edecek değilim, istersen dal taşak dolaş ortalıkta. ama böyle tatlı gibi, masum gibi yüz ifadelerinden ve yarım akıllımış gibi davranmaktan vazgeç be lena.
kimi kandırıyon sen allasen?
güzel olan ama abartılan eurovision 2010 birincisi. kendisinin tek özelliği miss turkey 2010 yerine eurovision 2010'a katılması.
dansıyla da etkileyen güzel.

buyrun: http://www.dailymotion.com/video/xcwyqr_lena-meyer-landrut-tanzt-hip-hop_music
23 mayıs 1991 doğumlu 2010 eurovision şarkı yarışmasında 1. olarak erkeklerin gönlünde taht kuran şahıs.
19 yaşında olduğuna şaşırdığım , ne cüretle kendine müzisyen diyorsa , sesi berbat alman kızı .
erik gibi hatundur. verilen oyların izlanda'ya 1 puan bile getirmemesine üzülünürken, sevinç kaynağı olmayı başarmıştır.

cermenler ahlaklıdır dedik ama ahlaksız çıktı lan.
artık lena ismini duyunca kusmama sebep olacak kişidir.
alman olamayacak kadar güzeldir ve şarkıyı seslendirdiği süre boyunca, çişi varmış gibi hareket etmiştir.
2010 eurovision şarkı yarışması birincisi.
Ayrıca bildiğin düz hatun lan neden bu kadar abartılır anlamam.
(bkz: düz hatun)
manga'dan daha iyi bir performans göstermemiştir. birinciliği hak ettiğini düşünmüyorum. tip ve tatlılığa göre puan vereceksek veya takdir edeceksek ablam miss germany'ye katılsın.
erkeklerin beğenisini, kızların kıskançlığını, haklı olarak, kazanmış şarkıcı. kadife gibi bir sesi olduğunu belirtmeyi de unutmayalım.
unutmadan: türk olsa izmirli olurdu.
nasıl bu kadar övgü aldığını anlayamadığım kişi. ses de şarkı da vasat. yok güzellik ise mevzu, bu bir güzelik yarışması değil. oylamanın siyasi olduğunu, her ülkenin yandaşlarına oy verdiği malum da bari bu olmasın yahu.
abartıldığı kadar iyi değildir. *

sadece reklamı çok iyi yapılmıştır.
alman aksanlı ingilizcesiyle beni benden almış üstün alman ırkının kanıtı olay şey. nası bişi ki buu.
pelin batu ve bihter karışımı, sesiyle ve sempatikliğiyle dikkat çekmiş, klasik sarışın alman tipinden farklı olmasıyla da gönüllerde yer etmiştir...
sesi henüz oturmamış tatlı ve sempatik çocuk. şarkısı ise türkiye ve ukrayna'nınki kadar güzel değildir.
mükemmel bişey bu ya. kafam bozuldukça açıp izliyorum tekrar tekrar.

o beyaz ten yok mu o beyaz ten. yalarım!
dangalak bir sarkiyla birinci olmustur kendisi.. lakin dun ben de performansini izlerken, kendisine elimdeki tum 12 puanlari vermek hatta puanlardan tac yapip basina takmak istedim.. anladim yani nasil 1. oldugunu... pek sevimli bir sey masallah.. yirim.