1. 1.
  maymun logolu marka. ülkemizde de tema mazağacılık kumaşını, fermuarını düğmesini ıvırını zıvırını temin edip konfeksiyon ve satış işlemlerini gerçekleştirmektedir.
  10 ... olric
 2. 2.
  uzakdoğuda üretim yapıp türkiye'de satmaya başlamış olan giyim firması.*
  5 -1 ... anthrax
 3. 3.
  özellikle çocukların ilgisini çekmeye yönelik hazırlamış olduğu birbirinden güzel,rengarenk kıyafetleri vb aksesuarları insanların hizmetine sunan bir giyim mağazası.
  5 ... dilruba
 4. 4.
  (bkz: insanin soyu waikiki maymunundan geliyor)
  12 -3 ... haznedaroğlu
 5. 5.
  LC Waikiki markası 1985 yılında Fransa'da doğdu. Fransız tasarımcı George Amoual ve ortağı yeni bir marka yaratarak Fransız hazır giyim pazarına girmeye karar verdi.

  George ve ortağı, markalarının adını hazır giyim pazarına girmeye karar verdikleri dönemde gerçekleştirdikleri bir uçak seyahati sırasında buldu. Uçak yolculuğu sırasında okudukları dergideki ünlü Waikiki Plajı'nın tanıtımından büyük heyecan duyan iki ortak, hazırladıkları farklı tasarımlara Waikiki isminin çok uygun olacağını düşündü. Fransızca "arkadaşlar" anlamına gelen "Les Copains" kelimelerinin baş harflerinden oluşan "LC" kısaltmasını da eklediklerinde LC Waikiki markası yaratılmış oldu.
  14 ... juansebastianveron
 6. 6.
  ilkokul döneminden itibaren kullanıma başlanan garson boyluktan ergenliğe geçiş dönemine kadar kullanımı devam eden,bu dönem için çok tercih edildiği için artık forma niteliği taşıyan veled giyim markasıdır.
  5 ... sne
 7. 7.
  her öğretmen çocuğunun yada zengin site çocuğunun küçüklüğünü geçirdiği dalga geçisesi desenleri olan ama kalitesi iyi giyim markası.
  6 ... j butterfly
 8. 8.
  halk arasında '' el si vi'' diye okunabilen giyim markası. (bkz: lc waikiki)
  3 -1 ... jagatai
 9. 9.
  tema tekstil'e ait olan marka.
  2 -1 ... zall
 10. 10.
  casual modellerinden kıslık olanlar pek bir guzel ve ise yarar olan giyim markasi..
  2 ... glosoli
 11. lc waikiki Başlığındaki Önemli Entry'ler