bugün

entry'ler (212)

düğünlerden nefret etme sebepleri

Bir salon dolusu tani(ma)dik ve ismi bile bilinmeyen akrabalar,onlarla yapilmak zorunda olunan okul,is ve medeni durum muhabbetleri ayrica vucudun maruz kaldigi muzik baslica nedenlerdir.

nick altından birbirine şirinlik yapan yazarlar

her sözlükte bolca bulunan yazarlardır.ancak ne yazık kı nick altından gülünürler.

komik bir şeye gülmek yerine komik deyip geçmek

genelde yapılan şaka sonucu komik duruma düşen şahsın verdiği tepkidir.yazıktır.

21nci asırda hala savaşarak çözüm arayan toplumlar

yemeyip içmeyip silahla bomba alan, insanlıktan nasibini alamayan toplumlardır.

israil komandosu olmak için girilen sınav

içtiğin suyun tadı bi ilginçse naparsın?
a)tisinirim.
b)suyu verenin a.
c)çevremde dönerek püskürtürüm.
d)madem öyle elimi yüzümü yıkarım.
e)ona zorla içiririm.pis pis sırıtırım.

kuran kursu

illaki dayak yenilen,ilkel koşullarda yanlış hususlar öğretilen yer.

namaz kılmak için sabahın köründe uyanan insan

o saatte kazara uyanan ev halkından birini hareketsizce dikilmesiyle ürkütecek olan içteniçe uykulu insan tipidir.

galoş

mekanı steril tutmak amaçlı bir icattır.mekan dışında da o sinir fışırtıyı duyuyor ve etrafın size güldüğünü hissediyorsanız çıkarmayı unuttunuz demektir.

yoğurt mayası isteyen komşu

bir gün bir çılgınlık edip evde bakteriyel deneyler yapmak isteyen komşudur.

güzel ve seksi arasındaki fark

güzellik geçicidir,seksilik kalıcıdır.

seviştikten sonra söylenecek en aptalca sözler

neyse geç oldu ben artık kalkayım.

ilkokulun vazgeçilmezleri

kızların saçlarını iki yanda toplayıp kocaman beyaz fırfırlı tokalar takmaları ve hiçbir zaman tam olmayan önlük giyimi;önlük ya ileriki seneler için büyük alınmıştır yada küçük gelmeye başlamıştır.

cok pis le baslayan laflar

çok pisletmişsin burayı gene ahmet!

3 eski sevgili getirene bir yeni sevgili bedava

eskileri artık sorun çıkarmaya başlamış kişiler için yenileme kampanyasıdır.kaçırılmayacak bir fırsat olsa gerektir.

para isteyen dilenciye ben ogrenciyim demek

dilenciyle aynı yaşam koşullarında yaşandığını hatta dilenci bozuk paralarını verse dolmuş için çok iyi olacağını üstü kapalı anlatım biçimidir.

sen kimsin

zıl çaldığında sorulan kım o sorusuna 'benim ben' diyen kendinden emin, rahat insanlara, o rahatlığı bozma amaçlı söylenen hatta insana söylerken sadist bir huzur veren sözcük öbeği.

kufur etmeden once ozur dilemek

türk toplumunda daha çok rastlanılan bir durumdur.tam bir sentez olan kültürümüzde küfür ve ölümüne saygı bir aradadır.

emo dili ve edebiyati

yarısı didiklenmiş yarısı ütülenmiş saçlıgiller familyasına mensup 'emocuk' kolunun kullandığı yazı dilidir.bu dil yazı dili olarak varlığını sürdürür çünkü emo dediğimiz tür asosyal ve melankolik yapısından dolayı öncelikle internet ortamında kendini göstermiştir.ancak bunu günümüz diline taşıyan şaşılasılar yok da değildir.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

seni aldattım.

ilkokulun vazgeçilmezleri

su içilen şişenin sıkıştırılarak şanslı kişiye doğru patlatılması ve beraberinde kafaya aldığı bu darbeyle kızan bu arkadaşın seni okulda peşelemesi, olayın haklı olan kişinin ceza almasıyla sonuçlanması ilkokulun vazgeçilmezlerindendir.