1. 1.
  türkiye ekonomisi'nin en önemli sektörlerinden biri; dokuma, dokumacılık.
  1 ... redwinemania
 2. 2.
  çökmeye başlamış sektör. çin bu sektörü de mahvetmiştir.
  ... palta
 3. 3.
  buyuk bir ilerlemenin icine girmis sektordur. 90'li yillarin sonuna dogru bilen bilmeyen herkes bu ise girmistir. hesap kitap bilmeden girince malum olacagi uzre bu kisiler cokmustur. ancak gerek toptancilikta gerekse ihracatta cok buyuk bir yeri vardir turk tekstilinin. istanbul'da ozellikle merter ve zeytinburnu cevresi zerg kolonisi gibi tekstil doludur.
  1 ... laz pacino
 4. 4.
  yakında büyük bir eylem yapmaya hazırlanan sektördür.
  ... palta
 5. 5.
  Operasyonun nasıl ilerlediğinden her an haberdar olunur ve iş kontrol edilirse ayakta kalacak olan dinamik ve hızlı sektör.
  ... soner
 6. 6.
  işin genelde ameleligini yaptıgımız sektör. hersey bizde yapılıyor gidiyor avrupalı-ameikalı etiket basıp dünya kar ediyor bizde karın tokluguna ok diyoruz şimdilerde de bu ameleligi çine verdiler artık onu bile yapamıyoruz *
  ... teksomania
 7. 7.
  an itibarı ile atıksuyunu arıtıp elde edilen sudan kahve yaptığımız sektördür.
  ... never neverland
 8. 8.
  çalışma saatleri ne kadar insafsız olsa da, asgari ücretle sigortalı yarı zombi gibi çalışan emekçilerin haklarını alamadıkları bir gerçektir.
  1 ... sex files
 9. 9.
  an itibariyle bana kafayı yedirten en b.ktan sektördür!!??
  yetişmeyen elde patlayan * mallar, reklamasyonlar fason takipçileri vs. vs. vs. insanın sağlıklı bir ruh yapısının olması imkansız. kısacası tehlikeli madde yaklaşma yanarsın!
  2 ... sphinx
 10. 10.
  afedersiniz ama yarraklara yan basmış sektördür.
  ... goruntuvarsesyok