bugün

collezione ile birlikte orta direğe ilaç gibi gelmiş hazır giyim bilmemnesi.
fiyatına göre, oldukça tercih edilesi mamuller üreten, özellikle seri sonu mallarının, pazar fiyatına verildiği, gabardin keten tarzı pantolonlarının peynir ekmek gibi sattığı, değerlendirilmesi gereken giyim markası. xside ve de southblue ise alt markalarıdır.

(bkz: peynir ekmek gibi satmak)
XS den XXXL ye kadar tüm bedenlerin bulunduğu seri sonunda %75 e kadar indirim yapan kaliteli markanın kısaltılmış halidir. ELSiWAYKiKi diye okuyanlarda vardır.
ambleminde değişikliğe gitmiş firmadır.
her ürünün sağına soluna lcw yazmaktan bıkmamış olan üretici. anlamıyorum yahu ne derdiniz var, boynumuzda etiket var daha ne.
(bkz: asil maymun)
Gayet kaliteli, kesimleri ve modelleri güzel, fiyatları uygun giyim ürünleri satan mağaza. Little big, collezione gibi pazar malları satmıyor. Kadın, Erkek ve çocuk giyimi mevcut.
ikitelli civarında milletin harıl harıl alışveriş yaptığı kocaman bir fabrika satış mağazası bulunan firma. çocuk giysileri şekerdir ama.
ne rodi kadar sıradan, ne collezione kadar dayanıksız olan giyim firması. ortada, daha çok kaliteli taraflarda bir yerlerde. evet hem ekonomik, hem de gerçekten kaliteli, güzel ürünleri var. özellikle sezon sonlarında pek çok iyi parçayı gayet iyi fiyatlara satıyorlar.
1985 de fransa da kurulan lc waikiki 1997 tema grubu tarafından satın alınmıştır.
baba parasını yediğimiz dönemleri geride bıraktığımızda bizlere kapısını açan giyim mağazası.
en değerli giyim markası seçilmiştir. az çeşidi, fiyatına göre kaliteli olan ürünlere sahiptir. yayılımcı politika izlemişlerdir, dağda taşta bile lc waikiki mağazası vardır; zaten nereye de kursalar iş yaparlar. perakende operasyonu anlamında dört dörtlük firmadır. geri kalan konularda da dört dörtlük olma ihtiyaçları yoktur kanımca; markayı koyup yaygın hale gelince olayı bitirmişlerdir.

edit: Son zamanlarda da kendileri hakkında bir karalama maili dolaşmaktadır. Firma, bu karalamayı şu şekilde karşı mail bombardımanı ile çürütmeye çalışmaktadır:

LCWAiKiKi ASILSIZ iDDiAYA CEVAP !!!!!

SON GÜNLERDE, INTERNET ORTAMINDA FiRMAMIZ

LC WAIKIKI HAKKINDA ASILSIZ DEDiKODULAR YAYINLANMAKTADIR. LC WAIKIKI MARKASININ SAHiBi TEMA MAĞAZACILIK ÇALIŞANI OLARAK, ŞiRKETiMiZ VE MARKAMIZ HAKKINDA GÜNCEL BiLGiLERi SiZiNLE PAYLAŞMAK iSTEDiM.

LÜTFEN SiZ DE MARKANIZA SAHiP ÇIKIN VE BU BiLGiLERi POSTA KUTUNUZDAKi HERKESLE PAYLAŞIN!

Temelleri 1988'de kurulan Taha Tekstil ile atılan ve üretim odaklı olarak faaliyet göstermeye başlayan grubumuz 1997'de LC Waikiki markasının Fransız'lardan satın alınması ile birlikte perakende alanında da yatırımlarına başlamıştır. Grubumuz perakende faaliyetlerini Tema Holding, üretim faaliyetlerini ise Taha Holding altında toplamıştır. LC Waikiki mağazalarınının sahibi Tema Mağazacılık Şirketi %100 Tema Holding şirketidir.

· Tema Mağazacılık'ın tekstil ve giyim sektöründe en çok kurumlar vergisi ödeyen şirket olduğunu, Türkiye'de 57 sırada, istanbul ili genelinde ise 34. sırada yer aldığını biliyor musunuz? Bakınız: http://www.ivdb.gov.tr/du...nler/2006kv/2006genel.htm

· Net karının %10'unu sosyal yardımlara ayıran bir Türk şirketi olduğunu

biliyor musunuz? Bakınız: http://fiyonkgazetesi.com...id=348&gun=30/09/2007

· Sosyal yardımlarını, Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Emniyet Müdürlükleri

Ordu Komutanlıkları gibi resmi kurumlar üzerinden yaptığını

biliyor musunuz? Bakınız: http://corporate.lcwaikik...sorumluluk--sponsorluklar

· Geçtiğimiz Ramazan Bayramında Milli Eğitim Müdürlükleri'nin tespit

ettiği 60.000 fakir öğrenciyi giydirdiğini biliyor musunuz?

· 2007 yılı eğitim-öğretim yılı içerisinde yine Milli Eğitim Müdürlükleri'nin

belirlediği 2300 yetim, öksüz ve yoksul öğrenciye Sosyal Yardımlaşma

ve Dayanışma Vakıfları aracılığı ile her ay, her bir öğrenciye 150 YTL eğitim yardımı yaptığını biliyor musunuz?

· LC Waikiki markasının 1997 yılında Grubumuz tarafından satın alınıp

bir Türk markası haline getirildiğini biliyor musunuz?

· Taha Holding'in Malatya, Safranbolu, Adapazarı, istanbul ve Tekirdağ illerinde kurulu 10 fabrikası ve 4400 çalışanı, Tema Holding'in ise 47 ilde 180 mağazası ve 4500 çalışanı olduğunu, bu iki grubun toplam 8900 kişi ile Türkiye'nin en çok istihdam sağlayan grupları arasında olduklarını biliyor musunuz?

· LC Waikiki'nin üretim grubu olan Taha Holding'e bağlı firmaların yıllık toplam 135 milyon $ ihracat ile Türkiye'nin en çok ihracat yapan firmaları olduğunu biliyor musunuz? Bakınız: http://www.tahagroup.com

· Yurt içinde mağazalar açmaya başlayan yabancı markaların, LC Waikiki'yi

en güçlü yerli rakip olarak gördüklerini biliyor musunuz? Bakınız: http://www.haberler.com/c...buyugu-lc-waikiki-haberi/

· LC Waikiki'nin misyonunun; ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmak,

vizyonunun ise; bir Türk markasını 2020 yılına kadar Avrupa'nın en iyi ilk

üç markasından biri haline getirmek olduğunu biliyor musunuz? Bakınız: http://www.LC Waikiki.com/index.php/tr/kurumsal/ik
Benim kırıkkalenin ortaçag zihniyetine sahip esnaflarından kurtulmamı saglayan marka. Kazık yemedigimi bilmenin diger adı.
halkın teröre olan tepkisinden nemalanmaya çalışan ticari dehaların(!) leyla zana'ya satıldığı iddialarının yer aldığı e-postalarla çamur atmaya çalıştığı firma.

http://www.iyibilgi.com/haber.php?haber_id=40384
en sonunda tahminlerime göre çin piyasasına mağlu olmuş kaliteli marka. zannımca bazı ürünleri çinde yaptırıp getiriyorlar zira son aldığım sweetshirt ilk yıkamada küçüldü.
Son günlerde

"Ürünlerini almayın çünkü şirket DTP li leyla zanaya geçmiştir pkk ya silah vermek istemiyorsak ...........

"LC WAiKiKi" den alışveriş yapmayalım her türk vatandaşı buna dikkat etmeli bu mesajı ulaşabildiğimiz her yere iletelim."

şeklinde herkesin birbirine e-mail attığı ve türk milletinin olumsuz olarak görmeye başladığı bir ticari firma.

Ne kadar doğru olduğu bilinmiyor. Doğru ise herkesin harekete geçmesi gerekmektedir. Eğer doğru değil ise de tam bir karalama kampanyası başlatıldığını gösterir. Bu durum da bu eylemi kim başlattıysa eminim ki LC WAiKiKi firması tazminat davası açacaktır.
Ürünlerinin hemen hemen %95'i çin malı olan giyim markası.Son zamanlarda Leyla Zana tarafından alındığı söylentileri etrafta dolaşıyor.
mide bulandıran marka. her salak çocuğun takıntısı. *
türk milletinde gelenekselleşen karalama politikasının kurbanı olmuş giyim firmasıdır.*
üç beş cahil cüheylanın ortaya attığı saçmalıktır.
yayılan mesajın niteliği şu mesaja eş değerdir.
" bu mesajı Allah rızası için 10 kişiye gönder hayatında 1 saat içinde çok fazla değişiklikler olacaktır."
bu mesaja inananla karalama mesajına inananların ıq seviyelerinin aynı olduğu şüphe götürmez gerçektir.
Memleketim insanının ne kadar düşünmeden, ne kadar inanmadan konuştuğun,u sayesinde bir kere daha anladığımız firmadaır.

PKK LCwaikiyi satın almış.

Düşünelim, Niye?

En stresli işler sıralamasında 4 sırada yer alan mağazacılık sektöründe ticari başarı göztermek için mi?

Gece- gündüz çalışmak için mi?

Stoğun elinde patlaması ihtimali ile sürekli yüz yüze kalmak için mi?

Kan dökmek için alınteri ile para kazanmak için mi?

Vs. Vs. Vs.

Artık şok diye başlayan, dikkat diye başlayan her cümleye inanmaya başladık.

Neresinden baksak ki?

Sorgulamadan inandığımıza mı? Bilmeden konuştuğumuza mı?
Biliyosunuz bugünlerde ülkemizde pek çok marka, yabacılara satılıyor, ortaklık sözleşmeleri yapıyor ve bir şekilde bağımsız bir türk markası olma sıfatını kaybediyor.**fakat bu adamlar, yani tema grubu, fransız ortakla başladıkları işlerini günümüzün aksine, bağımsız trk markası olma hedefiyle %93 türk sermayesi ile sürdürüyor, bir başarıyı kutluyorlar. bu mutlu tabloyu dağıtanlar, bu adamlar teröristtir diyenler teröristler değil de kimlerdir ha dostlar? kimlerdir bunlar? aman diyelim bakınız bir forward mail, yani eski zamanların dedikodusu, nasıl oluyor da ekonominin kilit taşını bile dağıtıyor. aman...
....Uçak yolculuğu sırasında okudukları dergideki ünlü Waikiki Plajı'nın tanıtımından büyük heyecan duyan iki ortak, hazırladıkları farklı tasarımlara Waikiki isminin çok uygun olacağını düşündü. Fransızca "arkadaşlar" anlamına gelen "Les Copains" kelimelerinin baş harflerinden oluşan "LC" kısaltmasını da eklediklerinde LC Waikiki markası yaratılmış oldu...bu da isim hikayesi:)
yakın zamanda internette şirketin Leyla Zana'ya satıldığı şeklinde iftiralar atılan giyim markası.
2002 yılından beridir kaliteli giysiler üretmekten uzak, eski ürünlerini aratan ama buna karşılık fiyatlarını da biraz daha aşağıya çeken tema tekstile ait giyim markası.
genelde çocuklar için vazgeçilmez bir marka. yani eğer bir yaşında bile olmayan bir beğe bir hediye almak istiyorsanız akla ilk gelenlerden. ayrıca ürünleri kalitesiz değil oldukça da çeşitli.