bugün

türkiye distribütörlüğü park bravo grup tarafından yapılan, türkiye'ye gelmeden önce de gittigidiyor.com'dan ucuza alınabilen, şık, seksi, kumaşları rahat, tasarımları tarz ve kaliteli iç çamaşırı markası.

marka, 2007 itibariyle victoria s secret çatısı altında.

park bravo markalarının mağazalarından park bravo kart çıkarttırılmalı, nine west, park bravo ve la senza'daki ilk alışverişlerde %25'er indirim hakkı kullanılmalıdır. park bravo kart, 1 ay kadar bir sürede çıkıyor. ve içindeki indirim hakkı, tüm indirimlerle birleştirilebiliyor.
popo kısmında devasal fiyonkları bulunan donlara sahip iç çamaşırı markası.
çok datlı ürünlere sahip e azıcıkta tuzlu marka.
mükemmel ürünlere sahip elit marka. nerden biliyorum. dantellileri bir harika.
la senza hakkında hatırı sayılır bilgiye sahip olmuş erkeği nefes nefese bırakır. sevgili ile gezmesi ise tarifsizdir. satış personelinin size tebessümle bakması mümkündür. iç ses çok şey söyler dışa vurumu farklıdır. bir orta yol bulunur ve mutlu olunur. kırmızının üstüne o elinizdeki nede hoş durur..
http://www.lasenza.com.tr/ buradan ürünleri görülebilecek iç giyim markası.
orta sıklet iç giyim markası. model çeşitliliğindeki başarıyı ne yazık ki ürün sağlamlığında yakalayamamıştır. bunun yanında nine west markası ile birbirine bitişik, birinin içinden ötekine geçiş yapılabilen mağazaları vardır. kadın kısmısı bayılır. nerden mi biliyorum; allah benim canımı almasın, haftanın beş günü oralardayım, o kadar da bilelim.
terkos pasajında 3ü 5 liraya donlarını bulabilirisiniz.etiketleri kesilmiş ama olsun o da etiketsiz la senza...
şık görüntüsü olsa da sağlam kopçası olmayan hatun cicisi markası.
çamaşırları ve gecelikleri son derece başarılı marka. hem şık (ya da sevimli) hem de işlevsel, günlük kullanıma uygun çamaşırlar üretip iki işi bir arada çıkarttırır. fiyatları bir hayli pahalı yalnız, indirimde falan değilse değmeyebilir verdiğiniz paraya. ama indirimde yakalarsınız durmayın alın.
envai çeşit kalıpların ve modellerin olduğu bay bayan içimizi gıdıklayan sevimli yada fantazi ürünlere sahip iç giyim markası. renk ve desenler konusunda çoğu firmaya taş çıkartır.
türk erkeklerinide cezbedebilmiş, mağazaya girip sevdiği bayana en seksisinden utanmadan sıkılmadan çamaşır alabilme imkanı sağlamıştır. bu yönden çok denk geldiğim için takdirimi toplamıştır.

indirimsiz hali koyabilir yalnız dikkat etmekte fayda var.

alışverişiniz bittikten sonra insanda garip bir özgüven bırakır ayrıca..
indirim zamanını yakalarsanız çok güzel pijamalar, sabahlıklar, ve iç çamaşırları edinebilirsiniz gayet makul fiyata.
desenleri çok cezbedicidir, tasarımları, modelleri güzeldir
kumaşları kalitelidir.
severek izliyoruz efendim.
sözlük hanımlarına bir erkek olarak , naçizane önerim ,

(bkz: aubade)

(bkz: yavrunu sevindir)
donların popo bölümüne mesaj kaygısı güden ingilizce kısa cümlecikler iliştiren marka. asla bir intimissimi ya da Agent Provocateur değil. şahinler veya "cennetoğlu" ile yarışır.
yeşilköy pazarında taklitlerini görünce şaşırmayın, kaçırmayın.
senza italyanca ingilizcedeki 'without' anlamına gelir.
çok kışkırtıcı bir isim lan.
sütyenlerinin çoğunu küçük göğüslüler için dizayn eden eğer bedeniniz c cup ve üstüyse sadece bazen güzel parçalar bulabileceğiniz renkli ve eğlenceli mekan. yılbaşı konseptindeki çamaşırları gerçekten eğlenceliydi.
cinsiyet ayırt etmeksizin herkesi mutlu ettiğine inandığım iç giyim markası.
şimdi bunlardan iç çamaşırı alan hanımefendiler kusura bakmasınlar ama ay ben gülerim.

bir tane donunu gördüm, arka kısmının yüzde yetmişi yok. çatalın denk geleceği yerden zincir sarkıtmışlar, iki yanından da böyle zincir sarkıyor. zincirin uçlarına kırmızı kurdeleler yerleştirilmiş. don parlak deri tam ortasında da kuru kafa var anasını satiim.

bunu giyip adama fantezi yapmaya çalışan kadınların "lan ben napıyorum amk? bu ne? ne sarkıyo lan yanımdan? ay o ses nerden geldi? aha kornalı don bildiğin" gibi endişelerle konuya adapte olamaması işten bile değil.

harbiden. aşırı abartı. gram seksi değil. komik.
mecbur kalıp girdiğim zamanlarda -ki bazıları hangi zamanlar olduğunu bilir- kenar köşeye saklanarak görevi tamamlamaya çalışırdım.
Guzel ama pahali be, dusuncelerim bu kadar..
türkiyedeki ayağını çeken, doncu.
kapanıyor olmasına üzüldüm mü? evet.
annem zaten çok pahalıydı. bi leopar desene 300 tl mi verilir?
la senza size netti?
Kendini victorias secret zanneden iç giyim markası.o fiyatlar ne amicok.
güncel Önemli Başlıklar