bugün

dunyanin en sukseli ic camasiri markasi. televizyonlarda canli yayinlanan defilelerinde cikan top modelleriylede nami yuruyen marka artik bir efsanedir.
yeni yıla girerken erkeklerin ilgi odagı olmuş mankenleri ile ününe ün katmış , eger aynı ortamdaysanız izlemeye mahkum kaldığınız melül melül ekrana baktığınız hakkı var taş gibi mankenlere tanıtımını yaptıran firma
Finladiya'lı grup Sonata Arctica'nın dinlenesi parçası.
dünya çapında en meşhur defileleri düzenleyen firmanın adı..
bütün erkeklerin fotoğrafçısı olmak için can attığı marka. e o şahane yaratıkların içinde fotoğrafçı olduktan sonra gerisi size kalmış. *
(bkz: victoria s secret fashion show)
tıpkı nike gibi ürünlerini fason olarak yeşim tekstile yaptıran iç giyim firması.
iç çamaşırlarının dışında kozmetikleri de -özellikle body mistleri- çok başarılı olan marka.
Sexy little things.
Daha nasıl açıklanabilir ki
yılbaşlarını eğlenceli yapan sebeplerden bir tanesi. defilesinde yer almak da her mankenin harcı değildir.
türkiye'de ürünleri sadece gittigidiyor.com tarzı sitelerden satın alınabilecek marka. lakin oralarda da kabin olayı yoktur, o yüzden deneyemezsiniz. *
iç gıcıklayan tasarımlar yaratan, ve iç çamaşırını sadece iç çamaşırı olmaktan çıkarıp nasıl bir şehvet silahına dönüştürebileceğini çok iyi bilen kadınların vazgeçilmezi *.
her yıl başında tanıtım yapan marka.her yılabasındada ızlerım.dunyadaki en guzel mankenlerin katıldıgı iccamasırı firması.*
http://www.victoriassecret.com/
türkiye'ye mağaza açacağını duyuran dünyanın en seksi iç çamaşırlarını üreten ve doğal olarak en seksi mankenleriyle çalışan bayan iç çamaşırı markası.
bir kadına alınacak en güzel hediye.*
bir nevi photoshop görevi üstlenen, giyenin vücuduna sürekli blur veren aldatıcı iç çamaşırı markasıdır. ama yine de güzeldir be gamsız.
(bkz: önemli olan iç güzelliği)
bir aralar kadıköydeki ihraç fazlası satan mağazalarda ayağa düşmüş, kaliteli bayan çamaşır ve pijama olayına son noktayı koyan firma.
sattigi ürünler seksi olsa da giyen herkes seksi olacak diye bir $ey yoktur, saçma bir inançtir, ayrica sattiklari aman allahim cok seksi, daha önce hiç görmemistim, evet ben de adriana lima olucam denecek süperlikte degildir, bildigin ic camasiridir. kalitesi de süper degildir, ama bir sorun olursa hemen degistirirler * ama bu victoria teyzenin bir bahcesi vardir ki, the body shophalt et lütfen der. çok da pahali degildir.
ilk olarak 1977'de san francisco'da baslamis olan, unlu, bayan ic camasiri, giyim ve kozmetik uretici marka.
http://www.victoriassecret.com/
bikini konusunda asmis marka.
(bkz: estella warren)
giselle bundchen de iç çamaşırları daha bir şahane duran marka.
bir mağazının önündeki standa çalıştığım, genellikle pembe renkleri ön plana çıkaran firma. alışverişe gelen kadınları takip etme, bir de soyunma odalarına iç çamaşırı deneye gitmelerini izlemek, gerçekten çok hoş.
Etiketine cuvalla para dökülen,hoş tasarımları olan iç çamasırları markası ama onları giymek için birde iyi vücut lazım