bugün

entry'ler (189)

samimi aşkı yaşayamamak

istikrarla yalnız yaşamaya devam etme sebebimdir.

marmaray

ayrılıkçeşmesi durağı resmen londra. bi de hafif soğuk ve bulutlu bir günse neler neler hatırlatıyor insana.

simply falling

yeni yılın ilk efkarı benim için. there goes my heart again.

mt

yeni linkedin modası, management trainee.

fethullah gülen

tayyiple arası bozuk olduğu söylenilen okyanus ötesi insanı.

kırmızı ojenin güzelleştirme kapasitesi

kesinlikle bordo oje kadar yüksek değildir.

basın iktidarı denetlemekle görevlidir

bize okullarda öğretilen bir yargı. günümüzde ne kadar teorik ve hayali olduğunu yaşayarak bir güzel görüyoruz.

7 gazetenin aynı gün aynı başlığı atması

ilahi bir tesadüftür.

eski sevgililerin hepsini bir yemekte toplamak

düşündüm de ben böyle bir şey yapacak olsam 2 kişilik bi yemek olur. ben ve eski sevgilim. çok sıkıcı gözüküyo di mi?

evlenilecek erkekte aranan özellikler

zamanında gezi parkı eylemlerine katılmış olmak.

sevmek sevilmek sevişmek istiyorum ulan

(bkz: hele otur bi soluklan yiğidim)

ders çalışmamak için yapılan anlamsız hareketler

saint petersburg bileti bakmak. araba kiralasam mı kiralamasam mı şu an onu düşünüyorum çünkü finalime 2 sadece 2 saat var.

içki yasağından sonraki yeni rakı afişi

(bkz: duygulandırdın piç)

marmara üniversitesi iletişim fakültesi

şöyle bir duyuruyla beni gece gece değişik duygulara sürekleyen mümkünse eski fakültem.

http://iletisim.marmara.e...%9Frencilere%20Duyuru.pdf

öpüşmek

iyisi, kötüsü nasıl oluyor bilmediğim eylem. biri hakkında konuşurken "kötü öpüşüyordu" diyen insanlar var mesela. ulan bu işteş bir eylem değil mi? o kötü öpüşürken sen ne yapıyordun acaba?

kızların erkek seçiminde sadece tipe bakması

benim için geçerli olmayan önerme. ben seçerken öncelikle cv istiyorum. eğer ön elemeyi geçerse ikametgah belgesi, nufüs cüzdanı fotokopisi ve 2 adet vesikalık ile mülakata çağırıyorum.

kwkwkw

"kaç kw?" diye sorulması gereken yazar.

voleybol

evin yakınındaki liselerden antrenman saatlerini öğrenip misafir oyuncu olarak katılmak için günlük hayatımı düzenlediğim oyun. aşığıyım. voleybolcu olamam bu saatten sonra ama kendimi bu şekilde mutlu etmeme hiçbir engel yok.

günün şarkısı

cuma gününü bununla bitiriyorum

https://www.youtube.com/watch?v=9Pes54J8PVw

prag da başlayacak olan aşk treni seferleri

gereksiz bir uygulama. şehir zaten insana sanki yorucu bir aşkı yaşıyormuş kasveti hissettiriyor.