bugün

hareket edince yağları yakar. mesela koşmadan önce için sonra koşun 500 gr verirsiniz rahat öyle bişeydir.
sıvı olanı haplara oranla daha etkili olan yağ yakıcı hede. kullanıldıktan sonra sağlam bir kardiyo ister. yoksa bi sikime yaramaz.
(bkz: plasebo etkisi)
spor yaptığınız ve sağlıklı beslendiğiniz sürece bir ay içerisinde hızlı kilo kaybetmeye yardımcı besin takviyesi.
amino asit. kardeşim kardiyodan önce kullansın diye almıştım ancak ondan önce tadını merak ettiğimden bir şişesini içtim. salona girmeden 20 dk önce falan içtim. placebo etkisi olması imkansıza yakın, kullanmadan önce hakkındaki iyi şeylerin hiçbirini okumamıştım çünkü. yani beklentiye girmedim, zaten adam akıllı gaza getirici şarkı bulacağım diye içtiğimi de unutmuşum. her bir hareketi önceki haftaya nazaran zorlanmadan yaptım. üstelik her biri için minimum 2 kg fazladan kaldırıp indirdim. soluk soluğa kalmadım, üstelik devam eden bir gribim var. bir yarım saat daha bile çalışabilir hissettim kendimi. yağ yaktırıcı etkisini gerçekten bilemem ancak ben sağlam bir enerji pompaladığını düşünüyorum. aldığım miktar 1000mg bu arada.
Bu parayı bu ürüne vermek yerine dolabı kırmızı etle doldurup deli gibi kardio yaparak zayıflamak daha mantıklıdır . Ürünü kötülemekten değil içindeki carnitine kırmızı etin içinde bolca mevcuttur . Ürün hakkında ki bilgiler ise antreman ve sonrasında alınabilecek spor yapmadan kalori yaktırmayan bir üründür . Daha etkili ürünler mevcuttur. Bu tarz fazla etkisi olmayan ürünleri size tavsiye eden supplement satan aracılık yapan üstün zekasız şahsiyetlere itibar etmeyin bunlar olmadan güzel bir şekilde zayıflayabilirsiniz unutmayın ki vücudunuza dışarıdan aldığınız her şey toksittir ve böbreklere karaciğere yük yapar pro bir sporcu olmadıktan sonra bulaşmayınız .

100gr Kırmızı Et Aminoasit Profili % Oranı :

BCAA

leucine *............. 8000 ( biokimyasal metabolizmasını hızlandırarak toparlanma sürecini kısaltıyor ) = carnitine
Isoleucine *.......... 4500
valin * ........... 5000 ( doku onarımı sağlayan amino )
ilk aşamada kullanılmamalıdır.

çöp gibi kalırsınız. denendi onaylandı.

edit: #19602162 çok değerli bir eski dostuma sanki ben ya o kadar değerli dostuma cevap vereyim: kullanılmaması daha mantıklıdır sadece antrenmandan önce alınmalıdır.
asiri kullanim sonucunda yan etkisi cikar onun haricinde son derece saglikli bir supplement olup cla ile beraber kullanilmasini tavsiye ederim bir fitness egitmeni olarak.

l carnitine yag yakicidir likit ve tablet halde bulunur en yuksek likit mg olarak power system alman markasidir bir tupu 3000 mg dir.

onun haricinde 11 tablet olan animalin urunu olan animal cut vardir pekbtercih edilmez ama etkilidir.

tablet olarak tavsiye etmem kana gec karisir ve genelde 1 tablet 500 mgdir.
gunde 3000 - 4000 mg gecmeyiniz.
l carnitine kirmizi etin içinde yok denilecek kadar azdir sallamayin kirmizi et createin deposudur. ayrıca piyasadaki yağ yakici maddelerin hic biri termojenik değildir. termojenik olan sirke suyundan vazgecmeyin elmali üzümlü sirke suyunu sabah kalkar kalkmaz icip düzenli bir kardiyo yaparsanız 1 hafta içinde gözle gorulur farki görebilirsiniz sabah uyandiginizda vücuttaki karbonhidrat değeri sifir olduğu için yağ yakmaya en müsait zamandır. sirke suyu da bunu ateşler randiman 2 katina cikar.
1 haftalık gözlemlerimce sporda performansı arttırdığı doğrudur.
kardiyolarda dayanıklılığınız artıyor o bi kesin.

kilo verme meselesine gelince bu hafta içinde üç kere kullandım, spora gittiğim günlerde.
dünyanın en kolay kilo alıp, en zor kilo veren insanı olarak aldığım sonuç gayet tatmin ediciydi.
6 günde 3 kilo verdirerek beni mutlu etmiştir.
ha muhtemelen verdiren bi l carnitine değildi, hemen l carnitine e atlayamayalım.
düzenli olarak cla da kullandım. (bkz: cla)
ki cla ve l carnitine birlikte kullanıldığında daha randımanlı çalıştıkları bilinen bir gerçek.
yememe içmeme de dikkat ettim tabi.

l carnitine i daha da düzenli kullanarak ilerleyen zamanlarda sonuçları buradan duyuracağım.*
esen kalın.
zannımca en zararlı suplement çeşitidir. zira ek olarak alındığında vücut, yağ moleküllerini mitokondriye taşınması için uyarır ve vücudun ana besin kaynağı karbonhidratken mitokondriler yağı kullanır. bu sayede kas kütlesi kaybetmeden vücudunuzdaki fazlalık yağları atabilirsiniz fakat ilerde ceremesini siz çekersiniz. zira yağ moleküllerini yakmak karbonhidrat yakmaktan çok daha zor ve bu yüzden de vücudunuzu boş yere yorarsınız.
Verdiği enerjiyle normal günün 3-4 katı antreman çıkarmanızı sağlayan yağ yakıcı ürün. Multipower ve olimp'in liquid shot ampulleri tercih edilebilir..
Sivi olanini protein tozu ile 3 sene kullandigim deri altinda kalan yaglari bile sokup attigi icin bildigin kas yiginina ceviren yag sokucu. Aksam kullaninca carpinti yaptigi icin sabah kardiyodan once 1 tanesini icince gote power fisi takilmis gibi ziplatiyor. Spor yapmadan bir ise yaramiyor kendisi o kotu.

gerekli not= durmadan mesaj aldık nasıl oldu noldu bende işe yaramadı, cla ile alınınca yüzde 20 daha fazla etki göreceksiniz. ayrıca bol protein. abanın balığa tavuğa. ayrıca 10 dk koşayım değil adam gibi kardiyo yaparak etkisini görürsünüz.
bende pek de işe yaramamış supplementtir. Terletiyor. Eneji veriyor ama sevgili dostlar işin sırrı doğru beslenmede

(bkz: karbonhidrat döngüsü)
(bkz: yüksek proteinli diyetler)
spor yapmadan önce 1 kaşığı suyla içilen yağ yakıcıdır. etki ettiği söylenir.
ciddi ciddi bizati faydasını gördüğüm hede. zararlı mı bilmem ama yağ yakıp kas yapımını hızlandırdığı kesin. omuzlarım çıktı olum çok feci. teşekkürler carnitine. love you.
zararını merak ettiğim.
bir ara kullandığım ama anneme yakalanıp elimden alınan yağ yakıcılardır.
yazın habercisi yağ yakıcı enzimdir. bulking döneminden sonra kasları kapatan yağların yakımı için kullanılması tavsiye edilir. yoksa cin ali gibi dolaşılır etrafta.
Kullanan, kullanmış olan birilerinin engin bilgilerine ihtiyaç duyuyorum. Yapsanız mesaj kutumu da aydınlatsanız beni biraz.
l-carnitine diyaliz hastalarına verilen bir ilaçtır aynı zamanda.

belirtilen dozda içersen hiç bir zarar vermezsin.
Kullanan yazarların ne kadar süreyle kullandığını , kullanımı bıraktıktan sonra ters etkileri olup olmadığını merak ettiğim ayrıca marka önerisi istediğimdir.
Dalgaya da iyi geliyormuş diyolla.
Bu islerden anlayan var mi? Az doz icsem bile mide bulantisi yapiyor sanki spordan sonra.

Enerji verdigini dusundugum takviye.
Yağ asitlerinin kas hücreleri içinde enerjiye çevrilmesini sağlar.Bu yüzden vüçutçular tarafından yarışma öncesinde kullanılır. Hayvanlar üzerinde yapılan yeni araştırmalarda daha yağsız ve kaslı sonuçlar elde edilmiştir. Karnitin, karbondidratların kısıtlandığı diyetlerde keton üretimine yardımcı olur. Keton, kas dokusunun azalmasına engel olur. Diyetteyken alınması gereken bir maddedir; ayrıca kilo alma dönemlerinde kullanıldığı takdirde istenmeyen fazlalıkları önleyemeye yardımcı olur.
Kaynakları; Hayvan organları(Karaciğer, kalp), kuzu ve dana eti.Beslenme desteği olarak alınması gereken miktar; Diyetteyken 3-6gr alın,3gr kardio çalışmasından önce 3gr da ağırlık idmanında önce. Kilo alma döneminde kahvaltıda 3gr alın.