bugün

Kişisine göre değişen soru. Sahsen sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısı önemli. istikbal göklerdedir. Hepsi bende.
Nursel hanım çok haklısınız. Ama vücudu guzel olup, zeki olan çok insan var. Hepsi yağlı ballı ekmek.
Vucutla değil, beyinle dövüyorum genelde hadsizleri. Vücuda meraklı olduğunuza göre, siz de erkeklere düşkün bir hanımefendisiniz. Ya da erkeklere ilgi duyan bir kopil. Profilimde fotom var yeterli.
Profilde fotom mevcut.
Kızına bağlı. Belli bir reçetesi yok.
Ortalama yapılı bir vücut normalden biraz yüksek iq lu erkeklere bakarlar diye düşünüyorum. Fazla zeki olmak ve ayı gibi kaslı olmak iyi değildir kanımca.
Paraya bakarlar. Lüks bir araban olsun, vücut ve zekaya kim bakar.
ikisine de bakmaz. adam olup olmadığınıza bakar.
Karton toplamanıza bakarlar.
Cebinizdeki paraya bakar. Para coksa eger 7 santimlik bamya bile olsa sorun degil.
Daha önce de işlenmişti bu konu. Cevap cüzdan idi.
Benden daha zeki bi erkeğin olduğunu düşünmediğim için vücuda bakarım. 190-95 arası boy ve 100 kilo yeterli.
serseri biriyim kadınlar acayip tav oluyorlar bu serseri hallerime. kadınlar beni düzeltmek efendileştirmek için uğraşıyorlar sonra değiştiremeyeceklerini anlayınca yorulup terkediyorlar.
Zekası olan, vücuduna bakan, parası olan erkeğe bakar.
tip ve paraya bakarlar..
zeka falan, uzun vadeli ilişkilerde önemsenen bir durum..
dizi başrol oyuncuları barış arduç falan, stephen hawking hiç bir dizide ücretli rol almadı.
Soruda " bakmak" olduğu için cevap vücuttur.
Ama neye daha çok önem verir dersen, cevap farklı olur.
vücut, zeka, para var bende ama bakan yok.
Biri olunca diğeri olmuyor mu?
Benim tanıdıklarım daha çok cüzdana bakıyordu. Plastik karta bakanlar da vardı.
Para ve güç.
Kadınlar yanındaki erkeği ortamında satmak ister çok zeki, ekonomik durumu çok iyi, yakışıklı gibi. Birçok kadın için erkek etiket değeridir etiket de tip, para veya diplomadır. Hiçbir zaman bir kadından partneri için bana kendimi çok iyi hissettiriyor, yanında kaygı duymuyorum, ne düşünür diyip çekinmiyorum, tartışmalarımız seviyeli, ona ait hissediyorum, mutsuz olduğuma bile onunla olduğumda beni çok iyi hissettirmeyi başarıyor, bana, hayatıma ve görüşlerime saygı duyuyor gibi şeyler duymadım.

Sevince karşındaki insan sana çok güzel gelir. Her mimiği, ifadesi tavrı. Bir erkeği maddi durumuna göre seçmek ve bundan etkilenmek aşağılık bir şeydir. Bir erkeğin sırtından geçinmeyi düşünmek acizlik, pasiflik ve güçsüzlüktür. Bir erkeğim eğitim kariyeriyle de övünmek öyle. Partnerin yukarıdakiler gibi hissettirmiyorsa karizması, parası, diploması ya da vücut ya da zekasının ne anlamı var ki.
Ayna dışında gerçekten hiçbir şeye bakmazlar. Anne olunca da sadece çocuklarına gerçekten bakarlar. Biz erkekleri kim n'itsin gardaşım? Ha, zenginsen paraya da bakarlar, o ayrı :-).
dinsiz kitapsızın tezine göre kel göbekli fodul erkeklerin evlenememesi lazım ama hepsi evli sanki bunun tezini sikmek için yemin etmişler.
Benim dışımda diğer kadınlardan bahsedecek olursak genelde vücut ve hatta para. Ama işte öyle davranıp peşinden gittikleri erkekler diğer yönlerden çok aşağı oluyor. Özellikle ıq ve kendini geliştirme (zihinsel) konusunda. Bunların peşinden koşan sadece siz değilsiniz kızlar. O adam da bunu biliyor, size söylemese de biliyor. 2 gün sonra sizi siktir edebilir. istediği zaman. Ben de bir dönem ergenlik yıllarım sonrası hevesle bu tarz erkeklere odaklanmıştım ama işte hayattan tokat yiye yiye öğreniyor insan. Ama bazı şeyler için çok geç oluyor.

Neyse aslında olması gereken zekaya bakmaktır. Zeki erkeğin değeri her zaman yüksektir. Parası bugün olmasa bile yarın mutlaka olur, onun doğası gereği zekası yüksektir. Kendini paralamasına gerek yoktur. Girdiği her ortamda, en lüks ortamda bile parası olmasa bile zekasından dolayı saygı görür. Hele bir de diploması, kariyeri varsa. Paralı veya kaslı erkeğin milyoner olsa da girdiğinde sike takılmayacağı yerler vardır. Gerçekten entelektüellerin, bilim insanlarının olduğu mekanlar. Zeki erkeğe buralarda bile saygı duyulur. Zeki derken sadece kıvrak zekası olup boş olanlardan bahsetmiyorum, kendini sürekli geliştirmiş erkeklerden bahsediyorum. Bu tarz erkekler çok çok nadirdir ama kendini fark ettirir.

Hemcinslerime sesleniyorum, siz bilirsiniz elbette ama bahsettiğim tarzdaki zeki erkeklere denk gelirseniz kaçırmayın. Ömür boyu huzur, gelişim ve mutluluk biletinizdir onlar. Para peşine koşan kadınlardansanız zaten gittiğiniz erkekler size genelevdeki kadından farklı bakmıyorlar emin olun. Eğer sorgulayan biriyseniz belirli bir yaş veya yaşanmışlıklardan sonra bunu anlayacaksınız ama o denk gelip es geçtiğiniz zeki erkekleri çoktan kaçırmış olacaksınız. Sizin hayatınız sürekli iniş çıkışlı olurken, bir batıp bir çıkarken veya gittiğiniz zengin erkek iflas bile edebilecekken, sizi zaten 2 gün sonra %100 siktir edecekken o zeki erkeğe baktığınızda onun yanındaki kadın her zaman dünyanın en mutlu kadını olacak. Zaten büyük ihtimalle ekonomik durumunu da düzeltmiş olacak. Tecrübe konuşuyor. Acı ama öyle. Aklınızı başınıza alın, özellikle genç hemcinslerim.
zeka, adamlık dediğin asıl finoluğun daniskasıdır. bu ne geri zekalılık ya.