bugün

güzel müzik yapan, ancan sesi yaptığı müzik kadar güzel olmayan hemşerim. Birazcık da ukaladır kendisi. Sivri dilli mi desem yoksa.
sözde anadolu rock (mı?)yaparken amerikan folk şapkasını(kowboy şapkası yani) neden giydiğini anlamadığım genç adam.
2003te bursada verdiği bir meydan konserinde sahneye sarhoş çıkıp deniz sekiye,popstara,biri bizi gözetliyora laf atarken sallanırken yere düşme tehlikesi geçirmiş dizi müzik yapım-satımcısı
kendini zeki ve yetenekli sanan bir müzisyenimiz. cem karaca kopyası olamayacak kadar kötü. ne sanattan ne de aklı sıra sanatın ilgilendiği kolu müzikten bir şey anladığını düşünüyorum. hiç hoşlanmıyorum, herşeyden önce gereğinden fazla titrek sesi çok ama çok yorucu.
türkiye'nin gördüğü en kötü seslerden biridir. (bkz: ibrahim tatlıses) (bkz: duman) (bkz: haluk levent)
Severdim kendisini ancak zamanında okadar konuştu şu şöyle bu böyle o özenti bu deli bu kıvrak sonra ne yaptı bütün tmc dizilerine müzik hepsinin tınısı aynı bir zamanlar piyasa Serdar Ortaç Şarkıcıkları vardı kim söylese ahada Buda Serdar Ortaç derdin Kıraç Öyle oldu kendini biraz ortaya attı gibi son olarak da Sarı sıcak ta gördüm Adam one kafandaki şapka o kadar ahkam kes sen sonra ben Cem Karaca yım der gibi olmadı..bırak halk seni hak ettiğin yere koysun bak karıştın artık yerini sarstın.
yaptığı iğrençliklerin farkında olmayan, anadolu rock diye atmasyonel bir kavrama sarılan, kendini bilmez tayfanın son dönemdeki popüler ismi.
Türkiye'de artık tek tük kalmış olan, ve ileride hiç kalmayacak olan nadir sanatçılardan birisidir. Hem müziği hem kendisi adam gibidir, konuşmayı, oturmayı kalkmayı bilen bir insandır, çıkardığı en son albüm "kayıp şehir" olmakla birlikte tüm albümleri çok iyi albümlerdir. Arkasında çalan gruptaki müzisyenlerde çok kaliteli olurlar genelde zaten hep aynıdır kadro, özellikle gitaristleri ayrı bir tarzdır, gitar çalışını 10 mil öteden duyup ta kimin gitar çaldığını anlayabileceğimiz bir şekilde güzel bir tarz yaratmıştır kendisine. Zannedersem ki o güzel dizi müziklerini de yine o aynı gitarist oluşturmaktadır.
hele bir yıllar sonra şarkısı yapmıştır ki başka hiçbir beste yapmasa şarkı söylemese yine unutulmaz. (bkz: yıllar sonra)
anıran rock yaptığını sanan fakat rockla makla alakası olmayan eşek.

(bkz: kıraç halk konseri veriyor oraya gidin)
duruşu ve sesiyle kendine özgü olan nadir kişilerden.

(bkz: bir veda havası)
(bkz: gözyaşı çetesi)
yaptığı dizi müziklerine söz yazmayı bırakması şart olan müzisyen..
(bkz: beste fabrikası)
Şarkılarını dinlediğinizde kolayca "ahanda bu kıraç" diyebileceğiniz ve sanki hep aynı melodi üzerine farklı sözler yazıyormuş gibi bir izlenim bırakan sanatçi kişi.
titrek şarkı söyleyen dizi müzklerinin üstadı haline gelen biri.*
dizi müziklerinin aranan adamı.
01 aralık 2006 akşamı bgm * deki konserine 25 dk gecikmeli çıkan * yaklaşık bir 20 dk. da korsana hayır sloganı atan , yeni gitarcısı ile bizleri tanıştıran *, ve sanki şarkı söylemekten sıkılmış hafif göbekli sanatçı.
onun yüzünden sevenlerine de ön yargıyla yaklasmamı sağlayan kişi.
(bkz: gereksiz insan)
Anadolu ezgilerini rock müzik ile birleştiren Haluk Levent ile birlikte Barış Manço-Cem Karaca gibi 4ever Anadolu Rock diyen isimlerin son akım sanatçısı...
muhteşem bir sese sahip, bağırdı mı obareyy dedirten yazardır.
deli düş ten sonra çıkardığı ikinci albümü bir garip aşk bestesi ile pek çok kişiyi kendisine hayran bırakan ve başarısını zaman ve kayıp şehir albümleriyle devam ettiren anadolu rockının en iyi temsilcisi.
fb tv deki röportajında fenerbahce ye aziz yıldırım ve yönetim kurulunun istegiyle 100. yıl için bir marş yaptıgını söylemiştir. ve hasta bir fenerli oldugunu ve besteyi yaparken cok özendigini ve zorlandıgını belirtmiştir. yürü be kırac....*
konserinde beni sahneye çağırdı ve endamın yeter şarkısında dansettik. şarap kokuyodu.
yaptığı dizi müzikleri ile tavan yapan gerçek sanatçı.
3 yıldır albüm çıkarmasını beklediğim, bir ara götü kalkan şahsiyet.