bugün

seviyeli, dürüst, efendi, terbiyeli entrylerin sahibi. o her entrye başlamadan önce "efenim", entryi bitirirken "hürmetler" deyişi yok mu. işte ona bitiyorum a*na koyim.
"kutlama" gibidir kendisi.
Kargaların en irisidir, kalın ve güçlü bir gagası vardır, her tarafı siyah çelik mavisi parlaklığındadır. Türkiye alttüründe özellikle gençlerde boyun bölgesinde kahverengi renk oluşur, boyun tüyleri kabarık durur, kuyruk kama şeklindedir. diğer kargalardan uzak mesafeden bu şekilde ayırt edilir, ayrıca arazide uzakta gökyüzünde yanyana 2 nokta görürseniz bunlar büyük olasılıkla kuzgundur.
yasemin mori'nin güzel bir şarkısı.

sözleri:

sularda yüzerken insanlar öldü
şşş kız kalk, kız bak yerlerde kurular var
dünyaysa dönüyor, birileri ama ölüyor
bu bıçaklar keskin derdin, bu bıçaklar keskin ve
her gün yeni biri doğuyor, yine biri doğuyor sularda yüzerken biz
yerlerde kurular var silahımı kimlere verdin? istekler sakin.
sırlarımı nerelere verdin? adalet sendin ve
gülenler yine gülüyor, düşenler düşkün
buralarda olay buydu ve senle bu sondu

kuzgun içinde neler var?
dünyada üzgün olmaya değer ne var?
gemilerle kalkardın güneşlerle her gün batardın
ne yüzün var
üzgün bir yaz günü dışarı bakardın içinden
dışarı bakardın dışarda neler var?

kuzgun içinde neler var?

ben işte dün yine yürüyordum sen vardın aklımda
yürümek değildi bu ben resmen uçuyordum havalarda
yerlerde kurular var havaysa durgun
evet evet uçuyordum kuşlarla
sen şarkılarla dur usul usul
çünkü gece seni boğar, boğar

kuzgun içinde neler var?
monolog yapmaya bayılan yazar.*
kendi kendine ço*k güzel eğlenen yazar.
otuz bir de çekiyordur şimdi bu.

edit : sağlam kaynaklardan aldığım kesin habere göre 31 çekmiyormuş. daha çok masturbatif bir abiymiş. bilgi için kuzgun'a teşekkürler.
entry sayısını arttırmaya kasan yazardır.
doğrudur.
"seovi'yi yiyeyim cancışına bir şey olmasın" denilesi yazar.
guzel bir yasemin mori sarkısı. cok guzel bir...
siyah renkte bir tür karga.
değerli bir uludağ sözlük yazarı..
itüsözlük'de yazdığını zannettiğimdir.
gotik bir kuş türü, kapkara.
zeki ve gizemli bir kuş türü.
çaylakkene çok okuduğum yazar,tanımadığı insanları da güldürdüğünü bilmesi gereken yazar,şarkısı da var.*
kuş türü, ama burda bir yazar. değişik yazıyor, güldürüyor bizleri. gereken ilgiyi göremiyor bence, haksızlık yapılıyor.
doğum günü kutlu olsun yazarı.
herseye ragmen, gecmis ya da gelecek dogumgununu kutladigim hepi bortdey tu yu* kisisi.
86 yaşındaki kuş. her zaman yazsın, her zaman güldürsün, her zaman düşündürsün. bir deri bir kemik kalmıştır, sözlükteki tek 86'lık dededir.

(bkz: fake doğumgünü mesajı atmak)
içli, acıklı, sevgi dolu bir entry girmek isterdim ama yaşlandı artık, ondan geçti..*
kendisi için kadeh kaldırıp, göbek atmaktayım şu dakikalar.. aman da aman büyümüş mü agucuk da bugucuk..*
eski türkçe'de kuz sözcüğü karanlık, gölgelik yerleri anlatmak için kullanılıyor. güneş görmeyen karanlık yerlerin çoğunda kuz kökü vardır. sözgelimi kuzey sözcüğü bunlardan biri. kuzgun da, tüylerinin rengi karanlık, kara olduğu için bu ismi almış. benzer biçimde karadeniz de, rengi siyah olduğu için değil, türkiye'nin kuzeyinde yer aldığı için kara ismini taşıyor.
100 yıllık garantili ömründen mütevellit yaşlansa da gençliğinden hiçbir şey kaybetmeyecek yazar, kendisi süfer kafa ütüler, zor zamanlarımda kafasında açtığım oyukları vantuzlarımla kapatmak için "dön böbeğim" diye sesleniyorum kendisine. arazi mafyalığından vazgeçsin evinin adamı, üç çocuğunun kel babası olmaya devam etsin, sevsin sevilsin , arabasını dikkatli kıllansın, marabalarına sahip çıksın.tire nokta nokta nokta (-...) *

(bkz: bayanların espritüel zekalarının düşük seyretmesi)
edgar allan poe şiiridir. orijinal ismi the raven'dır. crow'da eric draven'e verilen ismin kaynağıdır. bildiğin karga'dır.
(bkz: sabunluk)