bugün

naruto adlı japon çizgifilminde eğitmenlerden biri olan kara saçlı, ak tenli, al gözlü hatun. diğer eğitmenlerden farklı olarak o saçma sapan montu giymez.

(bkz: hastasıyım)
sarutobi asuma'nın zevcesiydi kendileri. ayrıca tam adı yuhi kurenai'dir.
genjutsu kullanmada çok başarılıdır.
kurama yakumonunda hocasıdır. onu kurtaran kişidir binevi.
Kurenai Yuhi, konohalı jonin seviyeli ninjadır. 8. takımın liderliğini yapar ayrıca Kurenai Takımı olarak dahi geçer bu grup. Takım üyeleri Kiba Inuzuka ve Akamaru, Hinata Hyuga ve son olarak Shino Aburame'dir. Asuma Sarutobi'den çocuğu vardır.
World of Warcraft'ta the burning crusade expansion paketi ile gelmiş olan, nagrand bölgesinde yaşayan broken draenei factionu.
candır canandır, melektir ama bir tek kanatları eksiktir.
Çok seri genjutsu kullanabilmesi en büyük yeteneği.
güzel müzik zevki olan sabırlı kibar yazar, teşekkürler tekrar.
yiğido olması muhtemel yazar.
müzik zevkini beğendiğim yazar.
kimbilir dedesi hangi dağ başından şehre indi de bu mikroorganizma o şehrin varoşlarında hayat buldu. bunun gibileri pulluğa sabana vuracaksın zira başka işe yaramazlar...
nice mutlu seneleri olsun. iyi ki doğdun, iyi ki varsın diyenleri çok olsun.
(bkz: l-manyak okumuş efsanevi nesil)
Açık eksileyerek dikkat çekmeye çalışan ilgi budalası.
açık artılayan yazar. demek ki tepkilerini açıkça göstererek karşısındakine bir şeyler anlatıyor. ben de genelde açık artılarım.
Kabul etmek gerekirse sözlüğün en güzel yazarı.
Evet kadın kılığına giren ruh hastası heriflerle dolu burası.
sözlükte sık sık görülen yazar. adını naruto animesindeki kurenai'den aldığına dair şüphelerim var. umarım öyledir.
Ayol onun bildiği tek alet küçük ev aletidir. En az benim kadar sözlük kızı. Birebir bıyık almışlığımız var iftira atmayın.
Ellerime duşmuş yazar. Eyw reiz.

Harun degilim. David topu bana top diyor sadece :(.
sözlüğe hareket getiren faydalı bir yazar.
Sözlükteki aranan kan gibi. Mizah yeteneği yüksek, komik ve etkili entryler giriyor. Severim böyle yazarları.
Beni açık eksiledi. Yürek yemiş. Hacker arkadaşlarıma salık verdim, ip'den bulacaklar.
Has çmr.

Pehh.