1. 1.
  sınav günü gelir sorarsın warcaft manyağı arkadaşına,nasıl lan çalıştın mı sınava.Elemanın cevap şu olur.
  Abi bizim goldshiri orglar basmıştı onları öldürmeden zaman bulamadım *
  sonuç? sıfır.........
  34 -9 ... trda
 2. 2.
  gelmiş geçmiş en iyi mmorpg,insanı arkadaşsız,eşsiz,dostsuz bırakan,zamanını çalan ama level 60 undead warlock una baktığında değer be dedirttiren oyun
  12 -1 ... cemuzan
 3. 3.
  'sakın bulaşmayın kopamazsınız' dedirtecek oyundur...
  6 -1 ... mamafih
 4. 4.
  gunde en fazla 2 saat oynayip tier 2 setler giyebileceginiz ama oyunun bundan sonra baska bir numarasinin olmadigini anlayip ek paketini bekleyeceginiz bir oyun.
  (bkz: world of warcraft burning crusade)
  2 -3 ... jusenas
 5. 5.
  siparişini verdiğinizde size arkadaslarınıza da tanıtmanız için bir tanede 10 günlük sürümünün de verildiği ve bunu alan arkadasınızında sipariş vermesı muhtemel olan ve fena bir şekilde bağimlılık yapan online olarak oynanan oyundur.
  3 ... gapkin
 6. 6.
  oynayanların öldürdükleri canavarları, aldıkları silahları, görevleri, elbiseleri anlatmak için can attığı oyun.

  ayrıca hiç bir bok anlamadığım halde, anlatılırken, ciddi bir ifadeyle "he yavrum, ooo manyaksın sen, ulan nasıl yaptın bütün bunları, sen bu işin pirisin" gibi gazlarla püskürtmeye çalıştığım, lakin stratejinin ters tepip her boku bana anlatmaya başladıkları, seviyeyi 60 lasalarda kurtulsam dediğim oyundur.*
  6 -1 ... don kişot
 7. 7.
  oynayan arkadaşlarınızın artık dünyadan başka bi yerde yaşadığı, orada ikamet ettiği oyundur. arada bi gerçek dünyaya gelirler ancak akılları hep yeni yaşadıkları yerdedir.

  çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz
  ateşle yaklaşmayınız
  aman sakın bulaşmayınız
  8 ... janjan
 8. 8.
  bulasmayin birakamazsiniz,evliyseniz bosanirsiniz,ogrenciyseniz sinifta kalirsiniz,asosyal olursunuz * gibi seyler zannimca tamamen sacmadir.gayet dengeli oynayarakta istediginiz level'e ulasirsiniz.sıkıldıgınızda da gayet rahat birakabilirsiniz.
  5 ... a fine day to exit
 9. 9.
  (#195716)level 60 olunca oyun yeni başlıyormuş! ayrıca gelecek olan ek görev paketiyle birlikte çilenin başlangıcında olduğumuzu anladım!

  komik olan oyunda hep aynı şeylerin yapılması; her karakter level kaç ise aynı level gruplarını kesiyor, ona göre para kazanabiliyor! canavar ve böcek keserken herhangi bir hareket çekmek mümkün değil, sadece odun keser gibi balta geçirebilirsiniz! tabi iki vuruş arasındaki 6 saniyeye dayanabilirseniz!

  bir de kuş var bu oyunda; kafası kartal kafası, arka taraf aslan! kartala götten girmiş aslan görüntüsü yani! en çok da buna gıcık oluyorum!
  5 -7 ... don kişot
 10. 10.
  çocukların gazoz kapağı toplamayı bırakıp sabahlara kadar oynadıkları hatta bir kişiyi bilgisayar başında fazla oturmaktan öldüren garip bir oyun.
  4 -1 ... lowerkid