1. 4598.
    Gayet komik eglenceli ve zeki bir yazar.

Birtakim oclar kiskaniyor.

Adam komik mi? Komik...

Zeki mi? ZEKI...

Memeli mi? Degil ama olsun. Illa sikecek degilim ya. Gerci o işi kumanda...

Neyse kukla bir dunya harikasi olmayabilir ama onu kiskanan orospu cocuklarindan bin kat adam ve iyi yazardir.
    2 ... bundy nin kirik kalbi 2
  2. 4597.
    Eskiden herkes severdi lan bu adamı yeni nesil niye hemen kukla ismini duyar duymaz eksiyi basıyor anlamıyorum. iyi yazıyordu.
    2 -1 ... b e n d e n a d a m o l m a z
  3. 4596.
    Buraların en büyüğü o bir başka. Evet.
    2 -3 ... jeli bon kenobi
  4. 4595.
    Komik olmadığı halde Oğuzhan uğura gülen tayfa tarafından göklere çıkarılan useer.
    2 ... keyf kahyasi
  5. 4594.
    yukarıdaki iki entryden anladığım kadarıyla kukla ile bacı mercimeği fırına verebilirler.
    1 ... he gulum he he de gitsin
  6. 4593.
    çıtır kız yüvzir.
    1 -1 ... kazangap
  7. 4592.
    Primci olsa da sempatik ve dolu bir yazar.
    1 ... capone popescu bulent ergun
  8. 4591.
    kutusuna bekleyen yazar.
    2 ... james earl cash
  9. 4590.
    sözlüğün biatçı, mürit tiplerle dolu olduğunun kanıtı olan yazar. valla sözlüktekiler allah diye tapıyor bu adama. ben bir esprisini göremedim ama. enteresan. işin diğer ilginç yanı bunun da afedersiniz bir taraflarını öyle bir kaldırmışlar ki bu da kendisi sözlüğün allah'ı falan sanıyor. belli bir tayfa var bunun entryleri sürekli gördüğü an "ne yazmış" diye bakmadan artı oylayan. işte bir tarafları kaldıran güruh budur.
    yine de bu kadar geri zekalıyı etkileyebildiği için kendisine saygı duyuyorum. zeki insanlara her zaman saygım olmuştur.
    3 ... dertler derya olmus
  10. 4589.
    Neden hikaye yazmıyorsun diye yüzlerce me, tamam onlarca mesaj geliyor, lan tamam hadi demin 1 kişi çekti amk.

Sırf bu çocuk mutlu olsun diye eskisi gibi seks hikayelerimi anlatmaya karar verdim ve bu vesileyle komik sevişebilen sevgili sözlük kızlarının mesajını bekliyorum. Şahsım için istiyorsam en adi serefsizim. Çocuk mutlu olsun. Valla bak.

Gözüm kutuda.
    21 -5 ... kukla