bugün

entry'ler (13)

zall

Özlediğim moderatör. ismayıl nickini google sordum kanka aradan ne kadar yıl geçtiyse hatırlamak zor oldu. Saygılar.

moderatör

Kim olduklarını bilmek istediğim kimseler. Önceden bu tayfayla aram iyiydi bakalım eskilerden kim kalmış.

kukla

Yazılarını okurken çok gülerdim. Umarım yine denk gelirim şimdi eriniyorum bakmaya. Üstteki ikinma seni de hatırladım tatlım sana da selam. Ay şaka gibi herkesi özlemişim ya.

hanimefendi zuleyha

Buralardaysa selam olsun. Yemek fotoğrafı atmayı pek severdi hamarat kızımız.

sözlükteki başlıklarda kendini anlatan yazar

Kendini buralarda anlatmayı özlemiştir. Normalde kendini anlatmayı sevmez çünkü onu anlayacak kimsenin olmadığını düşünür. O yüzden buralara gelip içini döker. Yazık kimin çocuğuysa.

üsteki yazarın nickinin düşündürdüğü

Düşündüremedi pek üstteki yazarın nicki.

müslüm gürses dinleyen bir erkekle evlenemem

Bir serzeniş.
Bence Müslüm dinleyen erkek aşkın ne kadar güzel bir şey olduğunu Müslüm Baba'nın şarkılarından öğrenebilir. Yani bu adamlar nasıl bir aşk duymuş ki bunu kelimelere döküp yıllardır eskimeyen şarkılar yapmışlar. Nasıl bir askmis ki şarkı yazdırmış. Vallahi ben dinleyince bir kez daha hayran kalıyorum babalara.

seyiluk

Yaşıyorsa selam olsun. Sevdiğim bir yazar.

uludağ sözlük

Ölmüş gibi duruyor. Önceden bu saatlerde 300 400 kişi online olurdu şimdi ise 25. Vah vah bizim gençlik gitti yazarlık bitti ha.

sniper

Kendi nicklerimi hatirlayamayip kendisini hatırladığım değerli dostum. Ben geldim kanka. Yaşlıydı belki de ölmüştür. Yaşıyorsan yaz bana.

dedektif

Kendi nicklerimi hatirlayamayip kendisini hatırladığım değerli dostum. Kimim ben ?

asgari ücret

Mümkünse artmasın dediğim ücret. O artınca herşey 5 katına çıktığı için aldığımız zamın sevinci girtlagimizda kalıyor da.

davsanim

Dizi izlerken aklıma eski günlerin gelmesiyle açtığım hesap. Eski nicklerimi bile hatirlayamayacak kadar eskilerden geliyorum sayın ahali. Hoş buldum.