bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 21.
  Uzun zamandır salcano citysport 10 HD ye niyetlenirken tx300 ve tx150 modelleriyle gönlümü çelen ve gerçekten göze hoş gelen kadrolar üreten bisiklet firması.
  1 ... why you wanna trip on me
 2. 20.
  Xc 250 modelini kiralayıp arkadaşlarla 100 km yaptığımız bisiklet markası.
  Kaliteli ve çok seri bir bisiklet. Hem yol hem dağ bisikleti olarak kullanılabilir. Kasa kalınlığına kıyasla hafiftir.
  1 ... katmir
 3. 19.
  para birimi, bisiklet markası, yazılım firması, yatak ve mobilya imalatcısı. ve hayati önem taşıyan materyellerde de kullanılan bir maden ve yöntemdir. dişde kullanılanı seramik-kron, protezdeki kronoplastdır. anti alerjik tılsımı da cabası...
  ... hurmaresal
 4. 18.
  isvec para birimidir.
  ... soulngelica
 5. 17.
  kaliteli bir bisiklet firması menşei efor bisiklettir.
  ... zettabyte
 6. 16.
  yerli üretim bisiklet.

  modellerine göre değişiklik arz etse de kaliteli sayılabilecek bir bisiklettir.
  ... aeneskral
 7. 15.
  2013 yilina yapmis oldugum yaklasik olarak 7000-7500 km civarindaki Türkiye turunda anadoludaki bir çok bisikletçinin ve bu bisikletçilerin çoluğunun çocuğunun aç ser sefil perişan kalmasina vesile olmuş bisiklet markasidır. o kadar yol yaptim tık demedi efendim.

  Gecmiste yine Türkiye turu yapmiş olan Serkan Taşdelen ve su anda dünya turu yapan Gürkan Genç'in de kullandigi bisiklet Kron'dur.
  1 ... ferdimen
 8. 14.
  Dişin, diş kökünden servikal çizgiyle ayrılan Bölümü. Anatomik ve klinik kron olarak iki şekilde söylenir.
  -1 ... kavruk kahve
 9. 13.
  2014 model xc 1000 modelini kullandığım yerli bisiklet üreticisi.

  edit: amblemi;logosu, kertenkeledir.
  1 ... subjektif
 10. 12.
  aldığım road bike modeli ile beni mtb'den uzaklaştıran bisiklet markası. meğer ben yol aşığı olacak adammışım da farkında değilmişim'miş. fiyat-performans konusunda kullanıcılarını tatmin edebilecek modelleri var. örneğin dynamic modeli için konuşacak olursak, as 20 jant seti taşıyan modeller genel de 5000 lira civarlarındadır, fakat kron büyük bir risk alıp alt bir modele bu seti layık görmüştür. geçen seneki modellerinde de malum r 500 vardı. burdan çıkaracağımız sonuç şu: kron daha iyi yerlerde olmak istiyor. bu yüzden de kesinlikle kullanıcılarını kemikleştirmeye çalışıyor, yeni kullanıcıları cezbetmek için elinden geleni yapıyor.
  ... memin