bugün

çözüm sürecinin yeni kurbanı.

allah rahmet eylesin.
yıl 2015. kürtçü-islamcı ortaklığı göstere göstere ülkeyi bölüyor. okumuş-yazmış gençlik hala sağ sol kavgasında. beynninize tüküreyim.

düzeltme: nurullah semo denen kürtçü tarafından öldürülmüş. bir grup sığırın dezenformasyonu nedeniyle olay sağ sol çatışması gibi gösterildiği için yukarıda yazdıklarım hatalıdır. yakınlarına, sevenlerine başsağlığı diliyorum.
Berkin elvana verilen tepki buna verilmezse ben ülkenin türklüğünden şaşarım!
Humanizm şovalyelerini açıklamaya davet ediyoruz biz de bu ülkede Türk isek dedemiz atamız şehit olmuşsa ülkeyi bölmek isteyen hainler tarafından üniversitede bıçaklanıp öldürülemeyiz zaten bu kavat pkklılar hep böyle 10 a 1 i sever onlar ama güneydoğu güneydoğu derken o güneydoğuyu aldığınız gün batıda öldüğünüz gün olacak haberiniz ola onun bunun çocukları!
allah rahmet eylesin.

asla berkin veya ali ismail gibi olmayacaktır. çünkü kendisi vatanını karşılıksız seven ülkücü bir gençtir. herkes unutsa bile kendisini hatırlayan birileri olacaktır.
polis koruması eşliğinde ülkücülere saldıran pkklı orospu çocuklarınca katledilmiş vatan evladıdır.
Berkin elvan neyse bu da odur. Zerre üzülmedim yemin ederim. Şehit deniyor bir de..
Kahpe düzenin şehit çocukları var olsun ülkü ocakları.

Pkk militanlarınca katledilen vatan evladıdır.
milleti uğruna şehadet şerbeti içen son Ülkü şehidi. Mekanın cennet olsun beyaz Gömlekli ak yürek.

ege'yi pkk'lı kahpe çocuklarına dar etmeyen teşkilata yazıklar olsun.
Kılıçkıran Gibi , Önkuzu gibi , Kerse gibi , Cengiz Ağabey ve niceleri gibi sende herzaman fikrimizde , zikrimizde ve kalbimizde olacaksın . Kabrin Nur Mekanın Cennet Olsun Reis
innâ lillâh ve innâ ileyhi Raciûn.

Ruhu şad olsun. Ülkücü camianın başı sağolsun.
yani en azından ölümünün bir nedeni vardır. allah rahmet eylesin tabii ama ülkemizde cumhurbaşkanının kızına bile suikast düzenlenmesi vakası varken haber değeri taşır mı bilmiyorum.
Mekanın cennet olur inşallah kardeşim.
katili berkin evlanlara laf etikleri için yine kendilerdir! berkin elvan ölürken sesleri çıksaydı ölmezdi kesin net!
''kürtler tarafından öldürüldü'' diyerek genelleme yapılmaksızın kendisini ölüme götüren süreç incelenmelidir. ön yargılarla, silahlı bıçaklı kavgalarla hiçbir yere varılmayacağını ise çoktan anlamamız gerekirdi.

bu ölüm üzerinden kürt kardeşlerimize nefret kusmak ne kadar doğrudur diye soruyorum kısacası.
akp destekli orospu çocuğu faşist kürtlerin aldığı canlardan sadece bir tanesi.
allah rahmet eylesin. taksiratını affetsin, şehitler mertebesine eriştirsin inşallah...
Mekanı cennet olsun güzel insanın. Bazıları gibi lağım çukurunda yaşamaktansa ülküsü uğruna şehit edilmiştir hain köpeklerce.

Huzurla uyusun.
ölünce her şeyin çözüleceğini düşünenlerin yaptığı cinayete kurban gitmiş isim. şimdi her şey daha mı güzel yani? şayet varsa haklı sebepleri neydi açıkça söylemeliler. o kadar arkadaşım olmasına rağmen ülkücülerin belli bir kesiminden üniversitede yurtta çok çekmiş birisiyim. yine de ön yargılı değilim. umarım böyle çektiren itlerden değildi. öldürdüğü söyleyen kesimle zaten işim olmaz. yazık oluyor gençlere.
Yıllardır süren kavganın son yitip gideni. keşke kavga hiç olmasa ve kimse ölmese..
solcularla sağcılar arasındaki farktır.

bakın siz berkin'e geberdi gitti piç, kürt dölü ermeni dölü diye küfür ederken.
30 küsür entryde bir tane solcu çıkıp geberdi şudur budur dememiş.

insanlık öğrenin kodum ergen salakları.
Ruhu şad, tini uçmağ olsun. "vatansız, onursuz piçler bunun yanlarına kalmayacağını bilsinler".
ülkücüleri kızdırmıştır.
Aklım almıyor. Bu vatanın gencecik bir evladı, kahpece katlediliyor. Kim tarafından? Yıllarca bize "kardeşin" diye empoze edilmeye çalışılan bir halkın eğitim görmüş teröristleri tarafından. Güpegündüz, Türkiye'nin güzide üniversitelerinden birinde.. Bu adamlar Üniversitelere, liselere, tüm makamlara sızarken ne yaptınız siz? Kardeş olmaya devam mı? Çözüm mü? Ne yaptınız sahiden, Ne!? Günah değil mi ya gencecik bir can.. Polisi, askeri, sivili katledenler tarafından. Faili belli değil mi?! Ya kimin elini eteğini öpüyorsunuz siz kimin! Nasıl bunları bu kadar içimize soktunuz? Sen bu ülkenin vatandaşının güveni ve huzurunu koruyacak polis değil misin! Bu hainler bu yiğidi nasıl Güpegündüz katletti? Kin büyüyor. Kardeşlik nidaları ile artık kimseyi kandırmayın! Bunları eğitim kurumlarına da sokak siz, sokaklara salan da.. Ege Üniversitesi bizimdir demeye çalışıyor köpekler. Temizlenecek, okullardan, kurumlardan, sokaklardan... Hepsi temizlenecek. Ama diyorum ki, o gün ne yazık ki daha çok kan dökülecek.. Hesabı kalmaz hiçbir şeyin, bu yiğidimizin de hesabı sorulur ancak acımızı dindirmez. Niye mi? Bu kahpelere bu kadar tölerans, hak verenler bu gencecik canların sorumlusudur. O sorumlular da bu pisliklerle gitmedikçe acımız dinmeyecek. Doğrudan ve dolaylı Sebep olanları hepsinin hesabını keseceğiz!! Allah rahmet eylesin, ruhun hep şad olsun.. inşallah devranı döndüreceğiz yiğidim..
Ruhu şad , mekanı cennet olsun.